دادستان کل Barr می گوید در بالای منهتن دادستان برمن او از کار اخراج شده است در میان جنگ قدرت

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr مورد بحث تهمت مدیریت اجرایی منظور در دادگاه جنایی بین المللی در یک کنفرانس

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr مورد بحث تهمت مدیریت اجرایی منظور در دادگاه جنایی بین المللی در یک کنفرانس خبری مشترک در وزارت امور خارجه در واشنگتن, ژوئن 11 سال 2020 است.

یوری Gripas | ایسنا

دادستان کل ویلیام بر گفته بالا دادستان فدرال در منهتن جفری برمن که او از کار اخراج شده است در نامه ای روز شنبه در میان قدرت مبارزه بر سر که پر خواهد شد یکی از مهم ترین فدرال اجرای قانون موقعیت در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل جمعه شب به معرفی بورس و اوراق بهادار کمیسیون جی کلیتون به موقعیت ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: برمن بود استعفا و موقعیت خود را.

برمن با این حال گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد استعفا پست خود را تا زمانی که تا زمانی که نامزد منصوب شده توسط رئیس جمهور تهمت است که با تایید مجلس سنا.

دادستان کل بر متهم برمن از انتخاب "عمومی عینک بیش از خدمات عمومی" با امتناع از کنار و گفت: رئیس جمهور حذف برمن به عنوان دادستان در منهتن پس از درخواست. معاون متحده وکیل آدری اشتراوس را تبدیل به بازیگری SDNY آمریکا وکیل Barr گفت.

"از آنجا که شما اعلام کرده اند که شما به هیچ وجه قصد استعفا از من خواسته اند که رئیس جمهور برای حذف شما از امروز و با او انجام داده است تا" در این نامه می خواند.

برمن را در حال بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی به دست آمده و محکومیت رئیس جمهور قبلی شخصی وکیل مایکل کوهن برای جرائم مالی.

بسیاری از ناظران حقوقی شوکه شده بودند در شب جمعه وقتی که Barr گفت: برمن بود پله پایین است و رئیس جمهور معرفی خواهد کلیتون به جای او. کلیتون است قبلا به عنوان یک دادستان است.

نیویورک سنسور. چاک شومر و کریستن جیلیبرند هر دو حزب دموکرات نامیده اند کلیتون برای خروج نام خود از نامزدی روند. سناتور. لیندزی گراهام گفت: او را دنبال سابقه به عنوان رئیس قوه قضائیه کمیته و نمی خواهد ادامه با کلیتون را از نامزدی تا دولت خانه سناتور شومر و Gillibrand را امضا کردن.

برمن برای اولین بار منصوب کرد که اقدام آمریکا وکیل برای SDNY پس از آن دادستان کل جف جلسات در سال 2018 و بعدها به پست توسط قضات در منطقه جنوبی.

جزئیات کامل نامه ای از دادستان کل ویلیام بار به آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک جفری برمن:

من شگفت زده شد و کاملا نا امید شده توسط بیانیه مطبوعاتی شما منتشر شب گذشته. همانطور که بحث شد من می خواستم این فرصت را به را انتخاب کنید و برجسته نیویورک وکیل جی کلیتون برای معرفی به عنوان ایالات متحده وکیل و امید خود را برای همکاری به منظور تسهیل در انتقال. زمانی که وزارت دادگستری توصیه های عمومی از رئیس جمهور قصد معرفی خود را جانشین من تا به حال قابل درک است که ما در حال انجام بحث و گفتگو در مورد امکان باقی مانده خود را در اداره یا اداره در یکی دیگر از ارشد مورد بحث ما از جمله دستیار دادستان کل برای عمران بخش و رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار. در حالی که ما توصیه می شود که شما را ترک ایالات متحده دفتر دادستان در دو هفته من هنوز هم امیدوار است که خروج خود را می تواند دوستانه.

متاسفانه خود را با بیانیه شب گذشته انتخاب کرده اید عمومی عینک بیش از خدمات عمومی. دلیل این که شما اعلام کرده اند که شما به هیچ وجه قصد استعفا از من خواسته اند که رئیس جمهور برای حذف شما از امروز و با او انجام داده است. با بهره برداری از, قانون, معاون, ایالات متحده وکیل آدری اشتراوس تبدیل خواهد شد و این اقدام ایالات متحده وکیل و من پیش بینی است که او را به خدمت در این ظرفیت تا دائمی جانشین در محل است. دیدن 28 U. S. C. 541(c).

به حدی که خود بیانیه نشان دهنده یک سوء تفاهم در مورد چگونه شما ممکن است آواره آن است که به خوبی ثابت شده است که یک دادگاه منصوب ایالات متحده وکیل منوط به حذف رییس جمهور است. ببینید ایالات متحده v. سلیمان 216 F. Supp. 835, 843 (S. D. N. Y. 1963) (شناخت که "رئیس جمهور ممکن است در هر زمان حذف قضایی منصوب ایالات متحده وکیل"); همچنین نگاه کنید United States v. Hilario که 218 F. 3d 19, 27 (1 Cir. 2000) (همان). در واقع دادگاه ملاقات قدرت تایید شده است تنها به این دلیل که اجرایی حفظ قدرت به نظارت و حذف افسر.

بیانیه خود را نیز به اشتباه نشان میدهد که خود را ادامه تصدی در دفتر لازم است برای اطمینان از اینکه موارد در حال حاضر در حال بررسی در منطقه جنوب نیویورک گرفته شده مناسب است. این واضح است که غلط است. من به طور کامل انتظار می رود که کار خود ادامه خواهد داد و مسئولیت رسیدگی به تمام موارد در دوره عادی و به موجب بخش قابل استانداردهای سیاست و هدایت است. رفتن به جلو اگر هر گونه اقدامات یا تصمیمات گرفته شده است که دفتر سرپرستان نتیجه گیری ها دخالت نامناسب با یک مورد است که اطلاعات باید بلافاصله به Michael Horowitz, وزارت دادگستری را بازرس کل که من هستم اجازه به نقد و بررسی هر گونه ادعا می کنند. بازرس کل نظارت بر وضعیت اضافی ارائه خواهد شد اعتماد به نفس است که تمام موارد ادامه خواهد داشت تصمیم گرفت در قانون و حقایق است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن