داو جهش 200 امتیاز به عنوان وال استریت رشد می کند بیشتر خوش بینانه در مورد اقتصاد بازگشایی

سهام افزایش یافت گسترده در روز دوشنبه معامله گران رشد بیشتر خوش بینانه در مورد چشم انداز بهبود اقتصادی در حالی

توسط ELEMENTORSITE در 19 خرداد 1399

سهام افزایش یافت گسترده در روز دوشنبه معامله گران رشد بیشتر خوش بینانه در مورد چشم انداز بهبود اقتصادی در حالی که کشورهای در ادامه به بازگشایی شده است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 211 امتیاز بالاتر یا 0.8%. S&P 500 صعود 0.4% در حالی که نزدک کامپوزیت بود تا 0.2 درصد و آمار تازه رکورد. S&P 500 به پایین است که فقط 0.6 ٪ در سال. در یک نقطه در این سال شاخص بازار گسترده تر بود 30 درصد.

"آنچه که به وضوح اتفاق می افتد این است که هیجان بازگشایی است که اجازه می دهد بسیاری از این شرکت ها شده اند که تلفات از Covid به دوباره و دوباره در نیروی" گفت: استنلی Druckenmiller رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Duquesne, خانواده, دفتر, در CNBC "Squawk Box." "با ترکیبی از تغذیه پول و به طور خاص یک واکسن که در آن اخبار شده است بسیار خوب است."

"خوب من با فروتنی چند بار در زندگی حرفه ای من است و من مطمئن هستم که من می تواند بسیاری از زمان در آینده است. و سه هفته گذشته قطعا متناسب با آن گروه" اضافه شده افسانه صندوق های تامینی مدیر بستری او از دست رفته باز گشت چرا که او دست کم گرفت فدرال رزرو.

سهام وابسته به بازگشایی اقتصاد led دستاوردهای یک بار دیگر. خطوط هوایی خرده فروشان و خطوط کروز بالاتر است. متحد شد تا 9.5 درصد. کول افزود 3.7%. سهام کارناوال Corp. شد تا بیش از 11.6%.

Stay-at-home برندگان مانند Netflix مایکروسافت و زوم تصویری همه عقب مانده بازار گسترده تر. Netflix کاهش یافته است بیش از 1.9% در حالی که مایکروسافت معامله 0.4% پایین تر است. زوم تصویری سهام تضعیف 0.6%.

وال استریت نیز بالا سوار بر پشت یک افزایش در ایالات متحده اشتغال است. وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در یک رکورد است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز پیش بینی کرده بود یک قطره از بیش از 8 میلیون نفر است.

"2.5 میلیون جهش در اشتغال در ماه گذشته معکوس تنها بخش کوچکی از مشاغل از دست داده و از ماه فوریه گفت:" مایکل پیرس ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. "اما با توجه به ما و اجماع بوده و آماده برای یکی دیگر از بزرگ و کاهش آن را در ایجاد نشانه هایی از برخی از دیگر داده های کلان در این هفته است که فعالیت های اقتصادی است و بازگشت سریع تر و با شور و نشاط از ما پیش بینی کرده بود."

دوشنبه قوی شغل گزارش led اصلی به طور متوسط به تیز هفتگی داشت.

داو رسید 6.8% در هفته گذشته در حالی که S&P 500 با افزایش 4.9%. شاخص Nasdaq Composite با صعود 3.4%. فناوری های سنگین نزدک شد و برای اولین بار از سه شاخص برای تجارت در اوج تمام وقت پس از coronavirus همه گیر توقیف اقتصاد جهانی است.

"بازار سهام تقریبا به دنبال گذشته Covid و منتظر بازگشایی" گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی. "نگرانی از دیگری Covid شیوع واقعی هستند اما بازار سهام است که به وضوح می گوید آن است که خیلی بیشتر در هماهنگی با باز شدن اقتصاد است."

Detrick هشدار داد اما "بازار رسیده است به خوبی سزاوار شکستن" پس از آن تاول تجمع خاموش مارس پایین.

از مارس 23, S&P 500 به بسیج بیش از 45% در حالی که شاخص Dow به دست آورده بیش از 48 درصد. کسانی که دستاوردهای آمده در بخش بزرگی از انتظارات سریع بهبود اقتصادی.

"به نظر می رسد که سریع ترین خرس بازار در تاریخ بوده است و پس از دراماتیک ترین بازیابی در تاریخ" نوشته مارک Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. "در حالی که COVID-19 موارد هنوز هم در حال رشد در برخی از کشورهای خاص به خصوص در خارج از پرجمعیت شهری مناطق سرمایه گذاران را از شیشه به عنوان نیمه تمام و در حال نگاه به آینده 12-18 ماه."

اطلاعات وارد شده توسط OpenTable نشان می دهد رستوران رزرو در سراسر ایالات متحده در حال حاضر 80 درصد زیر سطح سال گذشته. در آوریل رزرو بودند را 100٪. اشغال هتل, نرخ خرید خانه و هوایی ایالات متحده سفر نیز شروع به افزایش می دهد.

سرمایه گذاران خواهد شد تمرکز بر روی فدرال رزرو در بیانیه ای در نرخ بهره پنج شنبه و در یک کنفرانس مطبوعاتی از رئیس جروم پاول. این رود که فدرال ریزرو به تکرار تعهد خود را به نامحدود خرید دارایی ها برای حفظ بازارهای عملکرد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب