مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران هجوم آوردند به برنامه های رسانه های اجتماعی Parler — مدیر عامل آن است التماس لیبرال ها به آنها ملحق

Parler مدیر جان MatzeEpochTimesجیم اردن Elise Stefanik و نیکی هیلی همه چیز مشترک دیگر از محبت قوی نسبت به رئیس

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

Parler مدیر جان Matze

EpochTimes

جیم اردن Elise Stefanik و نیکی هیلی همه چیز مشترک دیگر از محبت قوی نسبت به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

سه سیاستمداران جمهوری خواه پیوست و رسانه های اجتماعی برنامه Parler این هفته اضافه کردن پروفایل خود را به یک سایت است که به عنوان دیجیتال جدید stomping زمین برای ضد توییتر محافظه کاران است. سناتور. تد کروز از تگزاس وارد در اوایل این ماه و Rep. Devin Nunes از کالیفرنیا آغاز شده و در ماه فوریه در حالی که از سوی دیگر ، رند پل از کنتاکی شده است یک عضو پس از 2018, سال برنامه راه اندازی شد.

"این در مورد زمان میشم به من پیوست و در @parler_app" پل توییتی در روز چهارشنبه. "چه با در نظر گرفتن بقیه از شما تا زمانی است؟!"

برای اینکه عادلانه تهمت مدیر کمپین براد Parscale نیز در Parler پس از سال 2018 است. اریک مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس جمهور, پسر و همسرش لارا پیوست و در همان روز در ماه گذشته. مانند توییتر این برنامه اجازه می دهد تا کاربران به اشتراک بگذارید و نظرات و عکس ها و خبرها با پیروان خود را.

کاتالیزور برای رشد خروش بود و یک داستان از وال استریت ژورنال روز چهارشنبه که گفت که برگ برنده دولت به دنبال جایگزین هایی برای Facebook و توییتر بیش از نگرانی های است که بیشتر محتوای در حال رفتن به مسدود شود به عنوان مبارزات انتخاباتی گرم. مجله به نام Parler به عنوان یک جایگزین ممکن است.

دو روز بعد Parler شد برتر نرم افزار آیفون در اخبار, دسته بندی جلوتر از توییتر و ق و 24 به طور کلی فقط پشت Venmo و واتساپ با توجه به برنامه آنی. کاربر رشد رسید به 1.5 میلیون از 1 میلیون در طی حدود یک هفته گفت: جان Matze, Parler را 27 ساله موسس و مدیر عامل شرکت.

"ما یک جامعه شهر میدان باز مربع بدون سانسور" Matze گفت: در مصاحبه ای در روز پنج شنبه از خانه خود در لاس وگاس. "اگر شما می توانید آن را می گویند در خیابان نیویورک شما می توانید آن را می گویند در Parler."

Parler در حال پخش است به دست محافظه کاران که تبدیل شده اند بیشتر آوازی در انتقاد خود را از توییتر پس از این سایت شروع ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای ترویج خشونت یا رفتار توهین آمیز و یا غلط ادعا می کند که می تواند به اشتباه رای دهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان طولانی استدلال کرد که غالب دره سیلیکون سیستم عامل شده اند به سانسور محافظه کار صدای حتی به عنوان کسانی که همان مردم همچنان به ارسال در این سایت ها و دندانه دار کردن تا پیروان توسط هزاران نفر.

Rep. اردن از اوهایو گفت: 1.4 میلیون پیروان توییتر در روز جمعه به بیش از آمدن به Parler, جایی که آنها "سانسور نکنید یا سایه بان کی مون" با اشاره به این عمل منع کاربران در راه است که نه آشکار به آنها. اواخر بعد از ظهر او در مورد 3,100 پیروان در Parler.

توییتر به طور منظم رد درمان افراد متفاوت بر اساس دیدگاه های سیاسی خود را. لیز کلی توییتر سخنگوی گفت CNBC در بیانیه ای اعلام کرد که "ما اجرای توییتر قوانین بی طرفانه برای همه صرف نظر از پس زمینه خود را و یا وابستگی سیاسی."

زمانی که Nunes پیوست در ماه فوریه گفت که توییتر خود طرفداران که تعداد 1.1 میلیون دلار به پیوستن به او در Parler اگر آنها "خسته از جناح چپ با سانسور بزرگ با تکنولوژی." Nunes یک بدنام ارتباط با توییتر, پس از اقدام به شکایت این شرکت افترا و سهل انگاری و نامگذاری به عنوان متهمان دو ناشناس طنز حساب "Devin Nunes' مادر" و "Devin Nunes' گاو."

"با Devin Nunes آمد یک بسته کامل از متنفر گفت:" Matze. او گفت که تقلید مسخره امیز حساب خوب هستند و حتی خوش آمدید اما Parler تساوی یک خط وقتی که می آید به اسپم. "شما نمی توانید دادن مردم بخش نظر نامربوط با محتوای" او گفت:.

که نه تنها بدون هیچ Parler که نسبتا کامل مجموعه ای از دستورالعملهای انجمن. این برنامه اجازه نمی دهد که سازمان های تروریستی و یا حمایت از تروریسم های کاذب شایعات زبان خشونت (چه سایت توصیف به عنوان "مبارزه با عبارت") نسبت به دیگران باج خواهی و یا پورنوگرافی.

برای تایید Parler جایزه نشان طلا را به چهره های عمومی به آنها را متمایز از تقلید مسخره امیز حساب که دریافت بنفش نشان.

'مترقی فضل'

Matze یک دانشمند کامپیوتر که تاسیس این شرکت در سال 2018 است سپاسگزار برای رشد حتی اگر تمام تغییرات جدید در حال ایجاد مقدار زیادی از کار اضافی برای 30 نفر تیم.

اما Matze نمی خواهید این برنامه به فقط یک اتاق اکو به صورت محافظه کارانه صدای. شخصا او می گوید که او نمی مانند هر حزب سیاسی است و او می خواهد برای دیدن سالم تر بحث است. او قصد گرفتن برخی از لیبرال ها بر روی پلت فرم است که او ارائه $20,000 "مترقی فضل" به صورت آشکارا لیبرال دانشمند با 50000 پیروان در توییتر و یا Facebook برای شروع یک Parler حساب.

این شرکت قضاوت خواهد کرد یکی از بهترین بر اساس تعامل با جامعه و پرداخت آن شخص پاداش. Matze گفت: وجود چنین بوده است کمی پاسخ که او افزایش یافته اصلی پیشنهاد پرداخت از $10 ، 000 تا $20,000.

"کل شرکت در نظر گرفته شد هرگز به یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن چیز" Matze گفت. "بسیاری از مخاطبان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن. من اهمیتی نمی دهند. من قضاوت نمی آنها را در هر راه است."

براد Parscale مدیر از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات صحبت می کند در طول یک تظاهرات برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Des Moines, آیووا, ایالات متحده روز پنج شنبه, ژان. 30, سال 2020 است.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

که در آن Matze است که در توافق کامل با Parler مخاطبان در نظر او از توییتر. او فکر می کند این شرکت با هدف قرار دادن محافظه کاران با سانسور.

"من نمی بینم که چرا شما نیاز به سانسور رئیس جمهور توییتهایی," او گفت:. "اگر شما را دوست ندارند آنچه که او می گویند رای او."

Matze انتظار Parler برای تبدیل شدن به جذاب تر سایت برای بیشتر مخاطبان متنوع در طول زمان به دلیل او می بیند توییتر ادامه مسیر از بیگانه جناح راست صداها و "هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به ماندن در توییتر اگر محافظه کاران از بین رفته اند."

اما او به رسمیت می شناسد که سیاسی تن از پلت فرم خود را احتمالا آن را سخت برای او به جمع آوری پول از سرمایه گذاران در دره سیلیکون که خم دموکراتیک است و قطعا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن. تا کنون او را در بودجه شرکت با فرشته پول و گفت که او به زودی خواهید بود به دنبال بالا بردن اولین نهادی دور از تامین مالی.

"من فقط می توانم حدس و گمان که نمی شود آنها علاقه مند مگر اینکه آنها ایدئولوژیک" او گفت: با اشاره به روش های سنتی سرمایه گذاری سرمایه گذاران.

خود چالش بزرگتر و یکی که سرمایه گذاران به خوبی می دانم که مشکل در تبدیل یک مخاطب به یک مخاطب و تبدیل آن به یک کسب و کار. چند ad-پشتیبانی از شرکت ها موفق شده اند که feat. Matze گفت: سایت نوپای آگهی, کسب و کار, اما این درآمد شده است تمرکز این شرکت است. یک مدل او با توجه به یک اشتراک درآمد به طوری که کاربران می توانند بصورت پول در اوردن خود را fanbase بدون همه از مزایای رفتن به شرکت.

وجود دارد خیلی بیشتر به انجام این کار اگر چه در محصول جانبی. برای مثال به اشتراک گذاشتن محتوا را به آسانی به عنوان در شبکه های دیگر. اگر شما به اشتراک گذاشتن یک پست با یک دوست از طریق پیام متنی و دیگر فرد نمی تواند آن را مشاهده بدون اینکه وارد سایت شوید. Matze می گوید که او "به طور کامل قصد باز کردن پلت فرم" اما کاربر رشد در راه رفت و از ساختمان آن ،

برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین که به نظر می رسد به یک مانع قابل توجهی. Parscale که 159,000 پیروان در Parler در مقایسه با حدود 700,000 در توییتر ساخته شده و تعدادی از پیشنهادات خود را به این شرکت ماه گذشته مانند توصیه که آن را صرف پول برای جذب بیشتر کاربران رسانه و استخدام یک طراح.

با فقط چند ماه تا انتخابات و تهمت غرق شدن در پای صندوق های رای او مخفی نیست هدف نهایی خود را.

"باید دکمههای بالا," او نوشت: در مارس 29. "من می خواهم به آن را دوست دارم. من می خواهم به استفاده از آن, من می خواهم برای کمک به. اما بیش از هر چیزی من می خواهم به پیروزی در ماه نوامبر است."

تماشا کنید: تهمت به امضای فرمان اجرایی با هدف سرکوب Facebook, Twitter

آخرین مطالب