Netflix مجموعه به گزارش Q2 درآمد پس از زنگ

مدیر عامل Netflix Reed Hastings می دهد یک آدرس کلیدی ژانویه 6, 2016 در CES 2016 Consumer Electronics Show در ل

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

مدیر عامل Netflix Reed Hastings می دهد یک آدرس کلیدی ژانویه 6, 2016 در CES 2016 Consumer Electronics Show در لاس وگاس, نوادا.

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Netflix بکشد است به گزارش خود را در سه ماهه دوم سال 2020 درآمد پس از زنگ در روز پنج شنبه اول کامل سه ماهه به منعکس کننده تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اینجا کلید اعداد:

  • سود هر سهم (EPS): $1.81 انتظار می رود با توجه به Refinitiv نظرسنجی از تحلیلگران
  • درآمد: $6.08 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv
  • جهانی پرداخت خالص مشترک شده: 8.26 میلیون, با توجه به FactSet

تحلیلگران شمارش Netflix بکشد در میان امن تر شرط در طول اقامت در خانه سفارشات در آمریکا و شرکت را تجربه کرده است رشد قابل توجهی در طول مستندات. اما رئیس اجرایی Reed Hastings گفت: در سه ماهه گذشته که extrapolating که رشد خواهد بود "حدس و گمان." این شرکت هشدار داد که شماره مشترک می تواند غرفه یک بار مستند محدودیت برداشته هر چند رشد موارد در بخش هایی از ایالات متحده در حال حاضر تهدید به بازگرداندن برخی از خاموش شدن ناگهانی.

Netflix بکشد مانند مطالب دیگر سازندگان تا به حال به آن را محدود فیلمبرداری عملیات در میان محدودیت در سراسر جهان. اما مدیران اطمینان سرمایه گذاران در سه ماهه گذشته که محتوای میله میله برای Q2 بود و هنوز هم در مسیر آزادی پس از فیلمبرداری برای آن را نشان می دهد و فیلم به پایان رسید قبل از خاموش شدن ناگهانی.

رئیس محتوای افسر Ted Sarandos گذشته گفت: در سه ماهه Netflix به دنبال توانایی برای تست این ویروس به منظور از سرگیری تولید. این شرکت متعهد است به هزینه 150 میلیون دلار برای کمک به این صنعت از بحران.

پس از آن آخرین گزارش دو جریان, خدمات, راه اندازی, افزایش رقابت در جریان جنگ. AT&T را HBO حداکثر عرضه در مارس و ad-پشتیبانی از طاووس ایجاد شده توسط CNBC شرکت مادر NBCUniversal, راه اندازی پنج شنبه. جدید بازیکنان مجبور Netflix به تکیه بیشتر به محتوای اصلی آن را معاملات صدور مجوز اجرا در محبوب را نشان می دهد متعلق به خود رقبای جدید مانند "دوستان" و "اداره".

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

افشا: NBCUniversal است شرکت مادر CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه شراب خواری-تماشای همه چیز در حال تغییر استtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب