داو قطره 700 امتیاز تا پایان هفته به عنوان coronavirus سنبله افزایش نگرانی بیش از اقتصاد

سهام به شدت کاهش یافت و در روز جمعه پس از تگزاس نورد بعد از آن بازگشایی اقدامات افزایش نگرانی در مورد آخرین سنبله در coronavirus موارد و تاثیر آن بر اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 730.05 امتیاز پایین تر یا 2.8% در 25,015.55. S&P 500 تضعیف 2.4% به 3,009.05 و شاخص Nasdaq Composite با کاهش 2.6% به 9,757.22.

کسانی که ضرر و زیان منجر به عمده متوسط دوم افت هفتگی در سه هفته. شاخص Dow و S&P 500 با کاهش 3.3 درصد و 2.9 درصد در هفته و نزدک از دست 1.9% در آن دوره زمانی است.

“Coronavirus موارد خونتان و reopenings هستند که با تاخیر که حداقل تاثیر درآمد گفت:” تام Essaye بنیانگذار Sevens گزارش. “تجدید حیات در coronavirus موارد نگرانی است که این جهش ممکن است در کوتاه مدت به عنوان داوطلبانه و یا به طور بالقوه بیشتر دولت موظف اقتصادی آتن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به احتمال زیاد.”

تگزاس دستور داد تمام کافه ها و موسسات که دریافت بیش از 51 درصد از ناخالص خود را رسید از مشروبات الکلی به تعطیل کردن عملیات. رستوران در ضمن باید محدودیت در قضیه ناهار خوری به کمتر از 50 درصد ظرفیت های داخلی. “در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت.

فلوریدا نیز اعلام کرد این امر تعلیق “در محل مصرف” الکل در میله در دولت پس از گزارش افزایش حدود 9,000 جدید ویروس موارد است. در آریزونا تعداد موارد افزایش 5.4 درصدی شکوه هفت روز به طور متوسط 2.9%. در سطح کشور روزانه به طور متوسط تعداد تایید coronavirus موارد است که در حال حاضر بیش از 33 ، 000.

سهام شرکت هایی که سود اقتصادی بازگشایی سقوط. هواپیمایی متحده آمریکا و دلتا همه تضعیف بیش از 3 درصد است. کروز اپراتور نروژی کروز خط کاهش یافته و 5 درصد است.

جان هیل, نرخ استراتژیست در BMO گفت: ویروس ترس در حال ساخت سرمایه گذاران تجدید نظر در مواضع پیش از تعطیلات آخر هفته است که شبیه به تجارت عمل دیده می شود در ماه های مارس و آوریل است. این است که مناسب برای اوراق قرضه و منفی برای سهام به سرمایه گذاران نگران اقتصاد ممکن است دوباره بجای اول برگشتن به شدت به عنوان انتظار می رود. “این بسیار ممکن است برخی از خوش بینی ما در این دادهها می تواند به جلو و عقب در ژوئیه و اوت.”

ایالات متحده در 5 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافته و به یک رکورد کم 0.29%. 3-نرخ سال نیز تضعیف می کند و کم 0.17%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بانک ها تحت فشار پس از تغذیه تست استرس

فدرال رزرو سالانه تست استرس از بانک های عمده نشان داد برخی از بانک ها می تواند نزدیک به حداقل سرمایه سطوح در حالات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از آنجا که این بانک باید تعلیق اشتراک خرید مجدد برنامه ها و کلاه پرداخت سود سهام در سطوح کنونی برای سه ماهه سوم. ولز فارگو و سرمایه یکی ممکن است مجبور به کاهش سود سهام خود را بر اساس یک تحلیلگر مورگان استنلی.

“در حالی که من انتظار می رود بانک ها ادامه خواهد داد به مدیریت سرمایه خود را اعمال و ریسک نقدینگی محتاطانه و در حمایت از اقتصاد واقعی وجود دارد مواد قطعیت در مورد مسیر برای بهبود اقتصادی” بانک فدرال معاون صندلی Randall Quarles در بیانیه ای گفت.

اعلام ارسال برخی از سهام بانک پایین تر در روز جمعه. بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس هر دو کاهش بیش از 5 درصد است. ولز فارگو تضعیف 7.4 درصد و گلدمن ساکس کاهش 8.7%.

در ضمن نایک سهام تضعیف 7.6% در پشت تعجب آور سه ماهه از دست دادن برای پوشاک ، این شرکت گزارش از دست دادن 51 سنت در هر سهم و درآمد حاصل از $6.31 میلیارد دلار برای آن مالی سه ماهه چهارم. نایک درآمد سه ماهه منعکس شده یک قطره از 38 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس.

تلفات روز جمعه آمد با وجود یک رکورد در افزایش هزینه های مصرف کننده در ماه مه. وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد که صرف افزایش 8.2% در ماه گذشته یک علامت مثبت برای اقتصاد ایالات متحده در میان تعداد فزاینده ای از منفی coronavirus سرفصل.

دولت گزارش چقدر آمریکایی ها صرف کالا و خدمات در ماه مه بود که بزرگترین ماه سال به دست آوردن قدمت آن به پرونده آغاز و در سال 1959. هزینه های مصرف کننده نشان دهنده بیش از دو سوم از اقتصادی تقاضا در آمریکا

اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده S&P 500 با کاهش 2.4 درصدی در روز جمعه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>