چین نقل مکان کرد و 200 کامیون بولدوزر در نزدیکی LAC در یک هفته: مبین در عکس

بیست و سربازان هندی از دست داده و زندگی خود را در یک درگیری با نیروهای چینی در Ladakh این هفته است.دهلی نو: در

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

بیست و سربازان هندی از دست داده و زندگی خود را در یک درگیری با نیروهای چینی در Ladakh این هفته است.

دهلی نو:

در یک هفته مردم چین ارتش آزادی نقل مکان کرد بیش از 200 کامیون ها و وسایل نقلیه چهار چرخ دیسک, بولدوزر و تجهیزات زمین در حال حرکت به Galwan منطقه است. تصاویر ماهواره ای دیده NDTV توضیح میزان ساخت توسط چین بین ماه های ژوئن 9 و 16 ژوئن. در علاوه بر این به وسیله حرکت و تغییر محل اقامت این تصاویر نشان می دهد دو حوزه کلیدی از نگرانی باقی مانده در به احتمال زیاد سایت از درگیری میان هند و چینی سربازان در ژوئن 15 روز قبل از, تازه ترین تصاویر ماهواره ای گرفته شد و از یک زاویه جدید در تصاویر برای تقویت نقطه ساخته شده توسط NDTV قبل از آن که چین به دنبال برهم زدن جریان Galwan رودخانه و شاید حتی مانع آن است.

8u81msao

محل Galwan ولی نشان دادن خط واقعی کنترل Galwan دره رودخانه و Shyok رودخانه. هند کنترل Galwan دره به غرب از خط کنترل. این ادعا شده است توسط چین ادعا را رد کرد و با دهلی نو است.

mtjked68

تصاویر ماهواره ای از تاریخ 9 ژوئن نشان می دهد هیچ چینی وسایل نقلیه در حال حاضر در نزدیکی خط کنترل واقعی در Galwan منطقه است. یک هفته بعد وجود دارد حداقل 79 وسایل نقلیه در اینجا عمدتا کامیون. این است 1.3 متر از لاک.

c3uoij6g

بیشتر پایین مسیر (در چين) وجود دارد به عنوان بسیاری از 127 وسایل نقلیه از جمله کامیون صوفس (جاده) وسایل نقلیه و تجهیزات زمین در حال حرکت قابل مشاهده در ژوئن 16. در ژوئن 9, هیچ یک از این وسایل نقلیه در حال حاضر در این سایت و یا در عرض 6 کیلومتر از خط کنترل واقعی در این منطقه است.

ckpde88c

بین ماه های ژوئن 9 و 16 ژوئن قابل ملاحظه تعداد چینی چادر و پیش ساخته پناهگاه به نظر می رسد حذف شده اند در عرض 6 متر از لاک. یک سایت نزدیک به 50 چادر/کلبه واقع شده بود 2.9 متر از لاک به سختی یک تعداد انگشت شماری از این ساختار باقی مانده یک هفته بعد.

uv96i2u8

در ژوئن 9, جریان Galwan رودخانه در طرف چینی از خط کنترل واقعی به نظر می رسد آزادانه. این است که قهوه ای رنگ نشان می دهد که امکان ساخت و ساز در امتداد ساحل رودخانه بالادست بر طرف چینی. (رنگ قهوه ای آب در اینجا نشان داده شده است افزایش کمی به این مطلب بیشتر قابل رویت به خوانندگان ما.)

b4iepg14

نزدیک تصویر از بولدوزر مسدود کردن جریان Galwan رودخانه در این منطقه است. پیش از بولدوزر بستر رودخانه خشک به نظر می رسد فقط از خط کنترل واقعی در سراسر است که در خاک برگزار شده توسط هند. (رنگ آبی جریان بوده است افزایش اندکی را به این نقطه بیشتر قابل رویت به خوانندگان ما).

ft964neo

ممکن است سایت این درگیری بین هند و چین سربازان در نزدیکی گشت نقطه 14 در نزدیکی LAC. در تاریخ 16 ژوئن یک روز پس از درگیری که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند در عمل وجود دارد پاک کردن باقی مانده قابل مشاهده است. در ژوئن 9, این غایب بود. (تصویر باقی مانده است افزایش یافته به این مطلب قابل مشاهده برای خوانندگان ما)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن