تکنولوژی کارگران در حال باز کردن کیف پول خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن حتی با قیمت سهام و افزایش سود در نزدیکی سوابق

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (r) و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک صحبت با مطبوعات در طول ی

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (r) و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک صحبت با مطبوعات در طول یک تور از Flextronics کامپیوتر تسهیلات ساخت که در آن اپل مک جوانب در حال مونتاژ در Austin, تگزاس, در نوامبر 20, 2019.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سهام خود را با قیمت های نزدیک سطح رکورد. بنابراین سود خود را. بنیانگذاران خود را در میان ثروتمندترین افراد در این سیاره است.

اما در حالی که جهان با ارزش ترین شرکت های فن آوری را گسترش تسلط خود را در 3 1/2 سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری با کمک از شرکت ها معافیت های مالیاتی کارکنان در این شرکت ها همان هستند بیشتر مصمم تر از همیشه در مورد unseating او.

"بسیاری از مردم شده اند ساخت یک مقدار زیادی از پول در دره سیلیکون در حالی که تماشای جهان سقوط از هم جدا" گفت: میشا Chellam سابق اندازی موسس که در سال گذشته آغاز شده و غیر حزبی شورای فن آوری و جامعه به تعامل با تکنولوژی مدیران در مسائل سیاسی. "آنها دیده می شود ثروت خود را افزایش دیده می شود و بسیاری از سایر نقاط کشور و اقبال قرار می گیرند."

برای چند دهه, تکنولوژی صنعت تکیه چپ به خصوص در باغ دره سیلیکون و سیاتل. از رفتن به این ماه نوامبر مسابقه حزبی اختلاف شده است هرگز به کج.

کارکنان در پنج شرکت تکنولوژی اپل, مایکروسافت, آمازون, الفبا و Facebook آیا تا کنون کمک در مجموع حدود 15 میلیون دلار به نامزدهای دموکرات نسبت به کمتر از 3 میلیون دلار به جمهوری خواهان, با توجه به داده ها از مرکز سیاست پاسخگو' OpenSecrets سایت.

این بدان معناست که دموکرات ها را دریافت کرده اند 84 درصد از کارکنان, کمک های مالی افزایش از 68 درصد در سال 2016 و 79 درصد در سال 2018 انتخابات میان دوره ای زمانی که دموکرات ها برنده خانه بازگشت از جمهوری خواهان. کمپین قانون بودجه محدود کردن مقدار یک فرد می تواند در یک انتخابات به $2,800 یا $5,600 بین اولیه و کلی انتخابات است.

شکاف می تواند محدود به انتخابات نزدیک. یک تکه از تکنولوژی صرف به تاریخ رفت سمت رقابتی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر زد unopposed. اما از آنجا که جو بایدن شد presumptive دموکراتیک نامزد عدم تعادل در واقع گسترش یافته است. بین دو نامزد بایدن جمع آوری شده بیش از 92 درصد از پول های اهدایی از شرکت های با تکنولوژی بالا با توجه به OpenSecrets.

تکنولوژی کارگران نیست فقط چشم دوخته اند کاخ سفید است. آنها همچنین در حال غرق شدن پول به تنگ سنا مسابقه با هدف کمک به دموکرات ها انتخاب کنید تا چهار کرسی لازم برای اصلاح اکثریت. امی مک گراث که در حال اجرا برای سرنگون کردن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در کنتاکی گرفتن یک افزایش بزرگ از فن آوری پول همراه با جیمی هریسون دموکرات مصرف در لیندزی گراهام در کارولینای جنوبی و مارک کلی که در حال اجرا در برابر مارتا McSally در آریزونا.

ممنوعیت سفر و جنگ تجاری

مغلوب ساختن پیشی جستن پر سر و صدا ارتباط با صنعت فن آوری قدمت آن به ضد مهاجر شعارهای مبارزات انتخاباتی و تلاش برای تحمیل یک مسلمان ممنوعیت سفر مدت کوتاهی پس از او در زمان دفتری در سال 2017. آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خودداری از تماس سفید ناسیونالیسم پس از خشونت Charlottesville رالی بیرون کشیده و پاریس در مورد آب و هوا. خود متناقض و اغلب نامنسجم جنگ تجاری با چین برنده او چند طرفداران در فناوری است که مزایای از سالم روابط تجاری با جهان و دومین اقتصاد است.

بود که همه قبل از تقویم تبدیل به 2020 یک سال است که آغاز شده و فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در مجلس آورده و با آن گسترده انتقاد خود را برای دست زدن به coronavirus همه گیر و سراسری علیه خشونت پلیس.

اما برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری نیز همزمان با ثبت کسب و کار موفقیت برای بزرگ با تکنولوژی.

اپل, مایکروسافت و آمازون (با وجود تهمت انتقام گیری در برابر, مدیر عامل شرکت جف بزوس) باید گذشته افزایش یافت 1 تریلیون دلار در بازار, فلیپ فلاپ, با الفبای بسته شدن بالای آن علامت در روز پنج شنبه و Facebook در مکان پنجم در بیش از 600 میلیارد دلار. هیچ دیگر شرکت آمریکایی است که در ارزش. سهام به دست آورده اند بین 79% (حروف الفبا) و 257% (آمازون) در ارزش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

بزرگ با تکنولوژی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن

CNBC

Tech مدیران تمجید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2018 برای کاهش مالیات بر عودت پول نقد اجازه می دهد آنها را به صدها میلیاردها دلار از خارج از کشور هموار کردن راه برای heftier buybacks. وی همچنین کاهش نرخ مالیات شرکت ها به افزایش درآمد.

مقررات نیست مطرح حد از یک مشکل یا. تهدیدات تنظیم بزرگ با تکنولوژی گردش اند از ژوئیه گذشته زمانی که وزارت دادگستری گفت: آن را باز گسترده ضد تراست را نقد کنید. اما بلندترین صدای خواستار آن است که تکنولوژی غول بود شکسته شده اند در سمت چپ از سن. الیزابت وارن و بهداشت ، برنی ساندرز.

من فقط برافروخته در این واقعیت است که نرم افزار انبار بازدید اوج تمام وقت در همان زمان که اقتصاد ضربه شده است, بنابراین سخت است.

Jonathan Brown

Mobile apps در نرم افزار Adobe

نه حتی یک بحران اقتصادی است مانع tech رشد داشته است. سفر و مهمان نوازی صنایع نابود شده است Covid-19 اما نزدک طراحی شده توسط برنامه نویسان کار از خانه است که تجارت در تمام زمان بالا. در حالی که اپل با آمازون و گوگل در حال انتظار برای گرفتن یک سود آمار در این سال مربوط به Covid-19 تحلیلگران انتظار می رود آنها را به تمام پشت در رکورد سود در سال 2021.

'من فقط برافروخته'

دره سیلیکون جانبازان سریع به یاد یک تکنولوژی صنعت است که از لحاظ تاریخی لیبرال در مسائل اجتماعی اما محافظه کار در مسائل مالی به نفع دولت و ترس از افزایش مالیات و تنظیم شده است. شما لازم نیست برای رفتن به آنجا برای پیدا کردن افرادی که رای دادند برای Mitt Romney, John McCain و جورج دبلیو بوش است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده و در سال 2016 برای بسیاری از جریان اصلی جمهوری خواهان به آن را خورد و حمایت خود را از نامزد حزب. کلینتون برنده گسترده تر حاشیه در سیاتل و در بسیاری از منطقه خلیج نسبت به اوباما چهار سال پیش و کارکنان در پنج با ارزش ترین شرکت های فن آوری کمک 60 بار بیشتر به کلینتون نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها در حال حاضر تقریبا چهار سال به دیدن نگرانی های خود را بازی.

Jonathan Brown, یک موبایل برنامه های توسعه دهنده در نرم افزار Adobe که شروع به کار وجود دارد در سال 1995 انجام شده است بزرگ مالی. نرم افزار ساز قیمت سهام است تا 34 درصد در سال جاری چهار برابر شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار هل دادن ارزش بازار آن گذشته $200 میلیارد.

اما مانند بسیاری از همکاران خود را قهوه ای ناراضی است با که در آن کشور در راس است.

"من فقط برافروخته در این واقعیت است که نرم افزار انبار بازدید اوج تمام وقت در همان زمان که اقتصاد شده است آمار خیلی سخت گفت:" قهوه ای که مستقر در سیاتل. "من احساس مسئولیت نسبت به برخی از ثروت من به حرکت سیاست در مسیر درست است."

قهوه ای کمک $500 به جمال بومن که به تازگی برنده دموکراتیک اولیه در نیویورک بیش از وقت کنگره الیوت انگل و 500 دلار به Rep. Ilhan عمر در مینه سوتا بود که برای اولین بار انتخاب به کنگره در سال 2018 است. براون می گوید او هیچ فن بایدن و در واقع کمک به سن. وارن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

سابق میانه مدیر مدرسه جمال بومن به شمار خارج از یک ایستگاه مترو در 17 ژوئن 2020 در برانکس قصبه شهر نیویورک است.

Jeenah ماه | گتی ایماژ

او عمدتا متمرکز بر حمایت حزب لیبرال دموکرات در انتخابات مقدماتی و هنوز تصمیم نگرفته چه او را انجام دهد در طول انتخابات عمومی.

"این اولین سال است که من واقعا پرداخت شده که توجه زیادی به مبارزات سیاسی به" براون گفت:, و اضافه کرد که او قبلا بیشتر تمایل به کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی.

Adobe همواره به شدت طرفدار دموکراتیک شرکت بر اساس کمک های مالی در انتخابات گذشته اما با چهار ماه هنوز تا سال 2020 مسابقه کارکنان در حال حاضر کمک بیشتر به داوطلبان از هر قبلی چرخه با توجه به OpenSecrets.

اما حتی برخی از شرکت های فن آوری که دورتر به سمت راست طیف سیاسی باید در چرخش به طور چشمگیری نسبت به دموکرات ها. کارکنان در اوراکل که لری الیسون بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Safra Catz در حال تهمت حامیان فرستاده اند 67 درصد از پول نقد خود را به دموکرات ها از 49 درصد در سال 2016. تغییر در سیسکو است حتی بیشتر آشکار با دموکرات ها دریافت 80% تا 36% چهار سال پیش.

یک مدیر اجرایی در یکی از سان فرانسیسکو مالی شرکت فن آوری که خواسته بود به نام به خاطر حساسیت این موضوع گفت: قریب به اتفاق احساسات در میان همسالان خود ترس است.

خود شرکت و صنعت به عنوان یک کل تعداد مهاجرت برای استعداد و معقول تجارت و سیاست برای انجام کسب و کار. در دایره خود را از کارگران با تکنولوژی های اجرایی گفت: مردم نگران هستند که آمریکا در حال از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را و تبدیل شدن به یک مکان ترسناک.

سناتور. داگ جونز (D-AL) در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در, بهداشت و درمان, مارس 30 2019 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

اجرایی اهدا کرده است به بایدن به عنوان به خوبی به عنوان دموکرات ایالت Doug Jones آلاباما که مبارزه برای حفظ صندلی خود را. او همچنین ارسال پول به لینکلن پروژه یک عمل سیاسی کمیته تشکیل شده توسط anti-برگ برنده جمهوری خواهان برای اجرای یک سری از سخت هدف قرار دادن تبلیغات.

مارگارت O'Mara یک استاد تاریخ در دانشگاه واشنگتن گفت که صنعت فن آوری است که بیشتر سیاسی تر از همیشه. حتی قبل از سال 2020 کارکنان در گوگل, مایکروسافت, آمازون و Salesforce به حال اعتراض به قرارداد شرکت های خود را تا به حال با دولت است. بود نیز وجود دارد که نقش Facebook, یوتیوب و توییتر در, را قادر می سازد به گسترش اطلاعات غلط و دخالت خارجی در روند دموکراتیک.

کارکنان نشان داده اند تمایل به خطر اندازد شغل خود را به تقاضای شفافیت و پاسخگویی از کارفرمایان خود را. وقتی که می آید به رهبران سیاسی آنها با رای دادن کیف پول خود را.

"این متفاوت است لحظه ای تاریخی" O'Mara گفت. "آن را تبدیل به سخت تر به ماندن در حاشیه."

حتی با تکنولوژی بالا execs در حال گرفتن بیشتر آوازی.

مدیر عامل شرکت سیسکو چاک رابینز که موفق مادام العمر و آوازی جمهوری خواه جان چمبرز در راس در سال 2015 پیوست رژه tech مدیران در تویت #BlackLivesMatter بعد از کشتن جورج فلوید در اواخر ماه مه توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس مجموعه ای خاموش موج در سراسر کشور تظاهرات.

سه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," رابینز گفت: پیروان خود که سیسکو شد ارتکاب 5 میلیون دلار به گروه از جمله برابر عدالت ابتکار, سیاه زندگی ماده و صندوق خود را برای مبارزه با نژادپرستی.

"من فکر می کنم آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که مسائل وجود دارد که باید فقط هایلایت شده است و من فکر می کنم کل جامعه از رهبران کسب و کار و جامعه گفت: 'آن'" رابینز گفت CNBC در اواسط ماه ژوئن ، بدون انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم.

Facebook میلیاردر مدیر عامل مارک زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان گفت: در ماه گذشته در نامه ای به دانشمندان که صندوق خود بشردوستانه سازمان است که آنها "به شدت متزلزل و منزجر" با مغلوب ساختن پیشی جستن است و بس. زوکربرگ تحت فشار از اهدا کنندگان اجازه می دهد برای بیان نفرت شکوفا در Facebook مسئله ای است که تبدیل به یک نگرانی عمده در طول چند هفته گذشته با بسیاری از مارک های جهانی تحریم تبلیغات در سایت.

Jotaka Eaddy, موسس و مدیر عامل سیاسی شرکت مشاوره دایره کامل استراتژی گفت: مدیران هستند که مجبور به عمل است.

"شما نمی توانید می گویند سیاه زندگی توجه و مراقبت از من در مورد سیاه و سفید زندگی می کند اما پس از آن همچنان به اجازه تداوم نفرت و خشونت در پلت فرم خود گفت:" Eaddy که تجزیه وقت خود را بین واشنگتن و منطقه خلیج است. "آنها در تضاد با یکدیگر."

— CNBC اردن Novet کمک به این گزارش.

دیده بان: مارک زوکربرگ قلم op-ed وعده برای کمک به ثبت نام 4 میلیون رای دهندگانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب