“نمی فهمم قرنطینه نیاز دارید اگر Aarogya Setu نشان می دهد سبز”: حمل و نقل هوایی وزیر

'Don't Understand Quarantine Need If Aarogya Setu Shows Green': Aviation Minister

دهلی نو:

وجود دارد بدون نیاز به قرنطینه مسافران هوایی که نشان می دهد “سبز” وضعیت در Aarogya Setu برنامه عمران, حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در طول یک بحث آنلاین برای روشن شدن هنجارهای حاکم بر از سرگیری پروازهای داخلی میان coronavirus مستند.

“درک نمی کنم نیاز به قرنطینه مسافری که سبز وضعیت در Aarogya Setu برنامه” آقای پوری گفت: در جلسه مجازی اضافه کرد دولت خواهد شد سعی کنید به راه اندازی مجدد یک “درصد خوبی از پروازهای بین المللی” است که باقی می ماند ممنوع در حال حاضر قبل از ماه اوت است.

آقای پوری شد در پاسخ به نگرانی هایی است که مسافران هوایی سفر در طول COVID-19 مستند ممکن است نیاز به رفتن به قرنطینه یا انزوا در رسیدن به مقصد خود چیزی در او ذکر روز پنج شنبه در حالی که اعلام جزئیات از سرگیری پروازهای.

پس از بیانیه به عنوان بسیاری از شش کشور از جمله کرالا کارناتاکا و آسام اصرار داشت که مردم از ورود از طریق پروازهای داخلی را به قرنطینه می شود.

امروز صبح کارناتاکا گفت: مسافران ورودی از شش کشور با بیشترین عفونت را مجبور به انجام هفت روز نهادی قرنطینه و هفت روز از خانه انزوا. معافیت خواهد بود ساخته شده برای سالمندان, علاج ناپذیری بیمار کودکان و زنان باردار است.

در روز پنج شنبه آقای پوری گفت: غیر ضروری “سر و صدا” ساخته شده بود بیش از قرنطینه داخلی مسافران هوایی.

او با اشاره به اینکه طبق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد تجدید نظر شده حاکم مسافرت هوایی در طول این مستند کسانی که نمایش “قرمز” در Aarogya Setu برنامه که او را به عنوان “عالی تماس با ما-ردیابی دستگاه” نمی خواهد حتی اجازه ورود به فرودگاه اجازه دهید به تنهایی هیئت مدیره یک هواپیما.

“من نمی دانم که چرا ما در حال ساخت چنین سر و صدا در قرنطینه موضوع است. داداش این مسافرت داخلی. همان قوانین اعمال خواهد شد در اینجا اعمال می شود که در هنگام سفر با قطار یا اتوبوس… افرادی که مثبت هستند اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز… قرنطینه موضوع رسیدگی خواهد شد در شیوه عملی” او گفت:.

عملیات پرواز داخلی و بین المللی متوقف شد در ماه مارس پس از یک مستند در سراسر کشور دستور داده شد به توقف گسترش COVID-19 ویروس. روز چهارشنبه آقای پوری گفته بود این امر می تواند دوباره آغاز شده و در یک “کالیبره” شیوه است.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>