پری ضعیف به افسردگی گرمسیری بیش جنوب شرقی نیویورک NHC می گوید

یک فرد عبور از خیابان در میدان تایمز به عنوان طوفان گرمسیری پری رول در ژوئیه 10 سال 2020 در شهر نیویورک است. ط

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399

یک فرد عبور از خیابان در میدان تایمز به عنوان طوفان گرمسیری پری رول در ژوئیه 10 سال 2020 در شهر نیویورک است. طوفان گرمسیری پری است که انتظار می رود به تضعیف بیشتر آن را به عنوان حرکت به سمت داخل و تبدیل شدن به یک پست گرمسیری کم فشار سیستم در روز شنبه و پراکنده در روز یکشنبه, U. S National Hurricane Center گفت.

دیوید دی Delgado | گتی ایماژ

پری ضعیف به افسردگی گرمسیری بیش جنوب شرقی ایالت نیویورک اوایل روز شنبه بود و انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک پست گرمسیری کم فشار سیستم بعد در صبح قبل از dissipating روز یکشنبه, U. S National Hurricane Center (NHC) گفت.

طوفان درخواست کاخ سفید برای به تعویق انداختن یک کمپین تجمع که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای برگزاری در پورتسموث در شنبه شب. این رویداد برگزار خواهد شد در "یک یا دو هفته" کاخ سفید روز جمعه گفت.

آن محصل در روز جمعه در نزدیکی شهر آتلانتیک نیوجرسی با بارش باران های سنگین و بادهای توفانی با توجه به زودتر بولتن صادر شده توسط NHC.

پری واقع شده بود در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شمال شهر نیویورک با حداکثر پایدار باد 35 کیلومتر در ساعت (56 kph), پیش بینی گفت: در 2 a. m. EDT (0600 GMT) مشاوره.

مرکز طوفان خواهد حرکت در سراسر بخش شرقی نیویورک در صبح روز شنبه و پس از آن در سراسر نیوانگلند غربی به جنوب شرقی کانادا و بعد از آن در روز و شب NHC گفت.

"پری است که انتظار می رود برای تولید 1 تا 3 اینچ (2.5 - 7.6 سانتی متر) از باران با جدا ماکسیما از 4 اینچ (10 سانتی متر) طول و نزدیک به آن ردیابی از شرقی پنسیلوانیا شمال نیوجرسی در سراسر جنوب شرقی نیویورک و بخش هایی از جدید انگلستان" پیش بینی گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن