'ما در حال صدمه زدن' — آمریکایی ها در حال از دست دادن $600 هفتگی بیکاری اما بسیاری هنوز هم می توانید پیدا کردن کار

سینتیا Pineda خود را از دست داده حسابداری در اوایل ماه آوریل. بدون $600 هفتگی بیکاری افزایش, او می خواهید فقط

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

سینتیا Pineda خود را از دست داده حسابداری در اوایل ماه آوریل. بدون $600 هفتگی بیکاری افزایش, او می خواهید فقط 275 دلار در هر هفته در کمک از فلوریدا. در ضمن پیدا کردن یک کار جدید ثابت کرده است که بسیار چالش برانگیز است.

سیندی Pineda بود که نان آور خانواده اش قبل از coronavirus همه گیر رسید.

اما Pineda, 60, خود را از دست داده حسابداری در اوایل ماه آوریل. و همسرش, ساعات روز کارگر که می کند, فیبر نوری, کابل کشی شده است فقط دو یا سه روز کار در هفته.

مزایای بیکاری شده اند نگه داشتن خانواده زندگی می کنند که در دونپورت فلوریدا شناور.

که تا حد زیادی با توجه به $600 هفتگی مکمل به دولت بیکاری در چک. اما که فدرال یارانه به پایان رسید شنبه, ترک خانواده با 275 دلار در یک هفته ($1,100 یک ماه) بیش از حد کوچک برای پوشش وام مسکن و لوایح دیگر.

حتی با افزایش پرداخت او بسیار کمتر از آن بوده است در محل کار.

پیندا به اعمال دیوانه وار به شغل برای هفته. اما موارد کار افتاده اند و تعداد متقاضیان در هر موقعیت باز کرده است دارای عقاید او گفت:.

"من یک مدیر حسابداری کنترل و در حال حاضر من به دنبال ورود به سطح حسابداری و موقعیت," او گفت:. "و من حتی نمی تواند دریافت کند.

با کمی درآمد و چشم انداز کم برای کار Pineda ترس چه اتفاقی خواهد افتاد اگر کنگره نمی گسترش 600 دلار یارانه بیکاری و یا کاهش آن به طور قابل توجهی.

"این بسیار ترسناک در خارج وجود دارد," او گفت:. "این بسیار ترسناک زیرا که در آن شما به نوبه خود؟"

سقوط درآمد

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin می رسد در کنگره آمریکا برای دیدار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., در مورد COVID-19 امداد طرح در روز پنج شنبه, جولای 23.

تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

یک پیشنهاد شناور توسط خزانه داری وزیر استیون Mnuchin قطع می تواند پرداخت بیش از نیمی از, به حدود 200 دلار به 300 دلار در هفته است.

"ما قصد داریم به ادامه آن در شکل کنونی آن از آنجا که ما در حال رفتن به پرداخت مردم پول بیشتری به ماندن در خانه از کار" Mnuchin کرد و گفت: در CNBC.

مذاکرات در یکی دیگر از coronavirus بسته امداد ادامه دارد و معلوم نیست که دیگر مکمل حتی اگر کاهش خواهد اجرا شود. جمهوری خواهان مجلس سنا طرح خود را به پرده پیشنهاد قانونی در اوایل هفته آینده.

این لایحه را به تاخیر نمی تواند در یک زمان بدتر میلیون بیکار آمریکایی مثل Pineda.

من کار را برای ورود به سطح دستمزدها در این نقطه است. فقط چیزی است که من می تواند زندگی می کنند.

Kacey Levesque

بیکار حسابدار در فلوریدا

Lapsing مزایای منجر به "سقوط درآمد" برای دهها میلیون نفر از خانواده های ایالات متحده با توجه به جاش Bivens مدیر تحقیقات در موسسه سیاست اقتصادی چپ متمایل فکر می کنم تانک.

بسیاری از کشورهای دیگر باید اخراج moratoriums در محل برای محافظت از کسانی که از دست رفته پرداخت اجاره. توقف در محل برای کسانی که در خواص حمایت فدرال وام مسکن و یا دریافت دولت به کمک مسکن منقضی شده شنبه.

بیش از 4 میلیون نفر بدون شغل و گزارش شده است که قادر به پرداخت وام مسکن در ماه گذشته — حتی قبل از 600 دلار یارانه باسابقه با توجه به هفتگی اداره آمار نظر سنجی از خانواده های آمریکایی. بیش از 7 میلیون را نمی پرداخت اجاره.

بیشتر بیش از 13.5 میلیون نفر بدون شغل به تازگی گفت که آنها نمی باید به اندازه کافی به غذا خوردن با توجه به اداره آمار.

'اساسا آسیب دیده'

کسانی که سعی می کنید برای پیدا کردن یک شغل ممکن است پیدا کردن آن دشوار است در بازار کار باقی می ماند که "اساسا آسیب دیده" Bivens گفت.

با وجود کسب و کار اضافه کردن حدود 7.5 میلیون شغل در ماه مه و ژوئن وجود دارد هنوز هم 14 میلیون بیشتر کارگران بیکار از وجود فرصت های شغلی با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه.

شواهد به رشد کار به طور چشمگیری کاهش و یا حتی سقوط این ماه به عنوان coronavirus موارد سنبله و چندین ایالت را دوباره تحمیل خاموش کردن اقدامات است.

سناتور. الیزابت وارن (D-MA) در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد فرمت از اخراج حمایت در آینده coronavirus لایحه در کنگره آمریکا در تاریخ 22 ژوئیه سال 2020 است.

عکس از درو Angerer/گتی ایماژ

اخیر اداره آمار نظرسنجی حاکی از آن است که اشتغال کاهش یافته است بیش از 6 میلیون در ماه گذشته با توجه به Ernie Tedeschi, یک اقتصاددان در Evercore ISI.

"ما یک راه طولانی برای رفتن" Tedeschi گفت. "ما پیشرفت های چشمگیری در ماه مه و ژوئن. اما ما حتی نزدیک به یک بازار کار نشده است."

'به سیم'

Kacey Levesque می گوید او یک برکت و رحمت در طول همه گیر شد و بیمار شدن در ماه مارس به جای ماه آوریل است.

Levesque ساکن نیو پورت ریچی فلوریدا گذاشته شد در اوایل ماه مارس به عنوان یک حساب مطالبات متخصص برای رسانه های دیجیتال شرکت که در آن او ساخته شده $24 ساعت پس از شروع به کسب و کار از دست دادن بزرگ به حساب میآمد.

مدت کوتاهی پس از آن او صرف نزدیک به یک هفته در بیمارستان با یک ویروس تنفسی که در نهایت تشخیص داده نشده به عنوان Covid-19. خوشبختانه او شرکت-ارائه بیمه درمانی به طول انجامید از طریق پایان ماه و تحت پوشش هزینه.

اما Levesque, 61, دارای طولانی سرفه. جدید بازار طرح سلامت نیاز به پرداخت بیش از $8,000 از جیب قبل از آن را پوشش می دهد هزینه های مطب مراجعه کنید.

Levesque شده است جمع آوری مزایای بیکاری است اما اجتناب از دیدن دکتر خود و یا خرید تجویز دارو به منظور صرفه جویی در پول در مورد 600 دلار یارانه به اجرا.

پس از این آخر هفته او را دریافت کنید فقط 275 دلار در هفته کمک از دولت است. که پوشش $700 اجاره ماهانه اما نه بسیار دیگری, او گفت:.

ترکیبات مشکلات کار خود را جستجو شده و بی ثمر.

"بسیاری از متقاضیان در خارج وجود دارد" گفت: Levesque که تنها است. "من شما را به دیدن یک کار ارسال و من یکی از 300 نفر از متقاضیان. این مسخره است."

ورود به سطح دستمزد

Levesque, یک دیرین حسابدار, فکر می کند که او را در حال کنار برای پوزیشن های باز توسط کارفرمایان به دنبال جوانتر متقاضیان با سطح بالاتری از تحصیل. (او دارای مدرک دیپلم.)

او همچنین نمی تواند خطر گرفتن پوزیشن های باز در کارفرمایان مانند خارج شده و یا هدف است که استخدام او گفت: با توجه به های اخیر از بیماری تنفسی.

"من کار را برای ورود به سطح دستمزدها در این نقطه است. فقط چیزی است که من می تواند زندگی می کنند," او گفت:. "اما من در مورد خودم را در یک موقعیت که در آن من در اطراف مردم همه زمان ها است."

"ما را به سیم و ما همه در حال رفتن به دریافت شغل توسط 25th جولای," او گفت:. "ما در حال صدمه زدن به اینجا."

پیدا کردن یک شغل شده است یک شغل تمام وقت برای Pineda, حسابدار از Davenport, Florida.

پیندا کار کرده است یک سری از full-time temp شغل پس از سال 2017, زمانی که او از دست رفته یک فرفره به عنوان یک حسابدار حقوق و مزایای پس از خصوصی-شرکت سهام خریداری شده از کارفرما. او معتقد است که تاریخ خود را از temp کار و عدم تعیین حسابدار در حال ناتوان خود چشم انداز کار در حال حاضر با توجه به کارفرمایان بودن بسیار انتخابی.

خانواده در حال حاضر به منظور جلب کردن بخش قابل توجهی از 401(k) طرح یکی از معدود باقی مانده های مالی خطوط به پایان می رسد دیدار.

"من میلرزد در واقع 600 دلار است رفتن به دور" پیندا گفت. "حتی اگر آن را به 400 دلار من نمی تونم زندگی در آن. آن را بهتر از هیچ چیز اما من نمی توانم در آن زندگی می کنند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب