هند, چین, Lt General-سطح مذاکرات امروز Galwan دره به بحث گذاشته شود

Ladakh Face-Off: در ژوئن 15, 20 سرباز کشته و 76 مجروح در برخورد مرگبار.دهلی نو: هند و چین برگزار خواهد شد بالا

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

Ladakh Face-Off: در ژوئن 15, 20 سرباز کشته و 76 مجروح در برخورد مرگبار.

دهلی نو:

هند و چین برگزار خواهد شد بالای نظامی ایران در طرف چینی از مرز به بحث Galwan رو کردن و دیگر نقاط اختلاف است. سپهبد سطح مذاکرات برگزار خواهد شد Moldo بر طرف چینی از Chushul در شرق لاداخ.

"همه مسائل مورد بحث خواهد شد از جمله Galwan و انگشتان منطقه" گفت: ارتش منابع.

آخرین بار یک جلسه در این سطح برگزار شد و در ژوئن 6, زمانی که هند و چین توافق کردند که به عقب نشینی نیروهای نظامی در تلاش برای کاهش تنش ها پس از هفته ها تنش و ساخت.

در ژوئن 15, 20 سرباز کشته و 76 مجروح در برخورد مرگبار که شکست بیش چینی امتناع از حذف چادر به عنوان بخشی از آنچه توافق شد در ژوئن 6. سربازان هندی بودند حمله با نفت خام و وحشیانه سلاح های مورد استفاده توسط چینی ها سربازان از جمله ناخن نکردم باشگاه مشخصی میله و سنگ. ارتش منابع گفت: 45 چینی سربازان کشته یا مجروح در نزاع و جدال همراه Galwan رودخانه.

دیروز در یک نشست بین وزیر دفاع Rajnath Singh, رئیس دفاع کارکنان Bipin Rawat و سه خدمات ستاد تصمیم بر آن شد که ارتش خواهد تغییر قوانین خود را از تعامل با چینی ها در خط کنترل واقعی (لاک). زمینه فرماندهان تقویت شده اند به تحریم استفاده از سلاح گرم تحت عنوان "فوق العاده" شرایط.

"هند می خواهد صلح اما تلافی خواهد کرد اگر موجب چینی" منابع گفت: پس از این نشست است.

نخست وزیر نارندرا مودی قبلا نیز گفت: ارتش داده شده است آزادی کامل برای مقابله با این وضعیت زمین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب