قادر به هیئت مدیره آمبولانس بنگال مرد می میرد. همسر و گریه می کند برای کمک به بی سابقه

پس از حدود 30 دقیقه مبارزه Madhav Narayan Dutta مرده بودکلکته: یک زن گریه می کند برای کمک به افراشتن شوهر بیما

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

پس از حدود 30 دقیقه مبارزه Madhav Narayan Dutta مرده بود

کلکته:

یک زن گریه می کند برای کمک به افراشتن شوهر بیمار خود را به یک آمبولانس رفت و بی سابقه در غرب بنگال را Bongaon در شب شنبه تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

68 ساله م. Narayan Dutta نمی توانستم نفس بکشم و گرفته بود به Bongaon Subdivisional بیمارستان حدود 5 بعد از ظهر روز شنبه که در آن او بستری شده به صورت مشکوک COVID-19 بيمار.

وضعیت او رو به وخامت گذاشته و در حدود ساعت 8 بعد از ظهر زمانی که پزشکان با اشاره او را به بیمارستانی در کلکته 80 متر دور. آمبولانس مرتب بود و همچنین اما افراد مسن مغازه دار نمی تواند از آن بالا برود.

همسر او سعی کرد به او کمک کند تا با کشیدن او اما نمی توانستم. او سپس با التماس و التماس برای کمک به از تماشاگران اما هیچ کس جلو آمد.

چندین تماشاگران به تماشای این زن و شوهر تلاش برای دریافت در آمبولانس. یک مرد در یک PPE کت و شلوار بود و در حال حاضر نیز - شاید راننده آمبولانس.

"دادا شما با پوشیدن یک PPE, لطفا, کمک," Mr Dutta همسر گریه به گوش کر.

تماشاگران ایستاده بود وجود دارد از دادن تفسیر به عنوان درمانده زن سعی کردم راه های مختلف برای کمک به شوهر در آمبولانس. اما نه یک نفر جلو آمد برای کمک به.

"وجود دارد هیچ کس به او کمک کند که کمک خواهد کرد ؟" او می گوید.

"عمو شما مجبور به استفاده از قدرت ذهنی و به آمبولانس. شما زنده ماندن اگر شما می توانید است."

پس از حدود 30 دقیقه مبارزه Madhav Narayan Dutta مرده بود.

این حادثه غیر انسانی رنگ بی رحمانه یک تصویر از چگونگی بیماری همه گیر است القا یک ترس عمیق از آلوده شدن توسط coronavirus در ذهن مردم است که آنها حتی نمی خواهد آمد به جلو برای کمک به یک مرد در حال مرگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن