Elon Musk تبریک تسلا کارمندان جلوتر از Q2 تحویل گزارش

وسایل نقلیه تصویب تسلا, Inc. کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه 11 مه سال 2020 است.دی

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

وسایل نقلیه تصویب تسلا, Inc. کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه 11 مه سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

حدود 11:00 a. m. کالیفرنیا زمان در شنبه مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ارسال یک ایمیل تبریک خود را ده ها هزار نفر از کارکنان.

"فقط شگفت انگیز چگونه به خوبی شما اعدام به خصوص در چنین زمان دشوار است. من خیلی افتخار می کنم به کار با شما!" خواندن ایمیل در تمامیت آن.

تسلا است که انتظار می رود به گزارش دوم خود را در سه ماهه تحویل خودرو و تولید اعداد پس از زنگ در روز پنج شنبه و مشک را روز شنبه ایمیل نشان می دهد که تسلا آمار اهداف آن است. آن به شرح زیر مشک را نصیحت قبلا در این هفته به "همه" را به عنوان "شکستن حتی است که به دنبال فوق العاده تنگ است."

با توجه به اجماع تحلیلگران بررسی FactSet به عنوان از 1 ژوئیه وال استریت انتظار تسلا به ارائه 72,000 وسایل نقلیه برای دوره. (تخمین طیف وسیعی از 39,000 به 86,000 واحد انتظار می رود.)

فروش خودرو کاهش یافت در طول سه ماهه دوم پس از Covid-19 شیوع بیماری منجر به سلامت محدودیت در خانواده ها و کسب و کار توده اخراج و کاهش دستمزد.

تسلا به حال نزدیک به اصلی آن در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا برای چند هفته با توجه به سلامت محدودیت. مشک را به مبارزه طلبیده و شکایت تنظیم کننده در آالمدا کانتی بیش از سفارشات خود را و بازگشت به کامل عملیات چند روز قبل از گرفتن رسمی ترخیص کالا از گمرک برای انجام این کار.

برای احیای تقاضا تسلا کاهش قیمت از آن وسایل نقلیه الکتریکی در طول Q2 به میزان 6 درصد در آمریکای شمالی است. آن نیز ساخته شده است قیمت گذاری تغییرات در چین که در آن کارخانه شانگهای آمد آنلاین نسبتا به سرعت پس از یک مرتبط با سلامت shutdown.

در طول ماه گذشته از سه ماهه مشک فرستاده است چندین "همه" ایمیل که باید بی درنگ به بیرون درز به مطبوعات که در آن سهامداران به راحتی می تواند به یک حس از پیام.

برای مثال در اوایل ماه ژوئن مشک ارسال کردن یک جفت از "همه" e-mail ها به دست آمده توسط CNBC و دیگران که در آن او افتخار در مورد درخشان مدل Y بررسی در وال استریت ژورنال و خواست کارکنان به ماندن با انگیزه در میان مدل Y تولید و تحویل مشکلات.

او گفت: در یکی دیگر از ایمیل های: "این بسیار مهم است برای ما به سطح شیب دار بالا مدل Y تولید و به حداقل رساندن اصلاح نیاز دارد." او افزود: "ما به خوبی انجام می دهند با, S, X و 3 وجود دارد تولید و عرضه زنجیره ای شیب دار چالش با مدل Y همانطور که همیشه در مورد محصولات جدید است."

تسلا سهام رکورد جدید در روز شنبه به این شرکت یک ارزیابی $208 میلیارد و ساخت آن ارزش ترین شرکت خودرو پیش از تویوتا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن