آتی سهام بیشتر تخت به عنوان وال استریت تلاش می کند برای بازیابی از پنج شنبه افت

آتی سهام بودند کمی تغییر در اوایل صبح روز جمعه پس از فرار جلسه که جامعی چهار روز پیروزی برای یکی از عمده متوسط

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399

آتی سهام بودند کمی تغییر در اوایل صبح روز جمعه پس از فرار جلسه که جامعی چهار روز پیروزی برای یکی از عمده متوسط.

میانگین صنعتی داو جونز آتی نیز با کاهش فقط 1 نقطه در حالی که S&P 500 آتی نیز کمی تغییر کرده است. Nasdaq-100 آتی در قلمرو مثبت.

به طور منظم در طول معاملات شاخص Dow تضعیف 135 امتیاز و یا 0.5% به پست اول روزانه کاهش در پنج روز. S&P 500 و Nasdaq Composite نیز با کاهش 0.3 درصد و 0.7 درصد بود. کسانی که ضرر و زیان آمد در میان یک مخلوط دسته ای از آمار اقتصادی ایالات متحده.

اولیه هفتگی مدعیان افزایش 1.3 میلیون در هفته پایان جولای 11. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار افزایش 1.25 میلیون.

در ضمن خرده فروشی شروع به پریدن کرد و 7.5% در ماه گذشته با شکوه یک داو جونز پیش بینی 5.2% افزایش. ژوئن تیز دستاوردهای آمده پس از فروش رسید با رکورد 17.7 درصد در ماه مه.

گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار گفت: بازار در زمان بهتر از هوا خرده فروشی با "یک دانه نمک است."

"ما در حال نورد به این دوره از coronavirus موارد افزایش می یابد و ما تا به حال برخی از خاموش شدن ناگهانی" Faranello گفت. "پس قطعا وجود دارد یک حس عصبانیت در بازار است."

بیش از 3.5 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از ایالات آمریکا از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس مجبور به عقب بازگشایی اقدامات برای جلوگیری اخیر سنبله در موارد.

Netflix قطره بعد از درآمد

Netflix گزارش درآمد سه ماهه دوم است که از دست رفته تحلیلگر انتظارات هل دادن سهام پایین 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. این شرکت راهنمایی برای سه ماهه سوم رشد مشترک — یک کلید متریک برای جریان های غول پیکر — همچنین کمک به تند فروش در سهام.

Netflix انتظار برای اضافه کردن 2.5 میلیون مشترک در سه ماهه سوم. که به خوبی در زیر یک FactSet برآورد 5.27 میلیون.

"این وحشتناک یک شماره" تیم سیمور بنیانگذار سیمور مدیریت دارایی گفت: CNBC "پول سریع" با اشاره به Netflix بکشد اشتراک رشد و هدایت است. "وجود دارد یک محیط بسیار رقابتی. وقتی که من نگاه دیزنی+ و چگونه به سرعت آنها ساخته شده است کسانی که فیلم بیش از 50 میلیون و نگاه اشباع در ایالات متحده Netflix به بین المللی داستان ... بین المللی است که نمی تواند در حال رشد به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است."

این نتایج به عنوان Netflix همراه با دیگر عمده سهام فن آوری تلاش این هفته است. Facebook, آمازون, الفبا و مایکروسافت در حال تمام کردن روز به تاریخ.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن