دهلی وزیر بهداشت به بیمارستان بستری شده تست شده برای Coronavirus

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین با حضور در جلسه روز یکشنبه که در آن آمیت شاه حاضر بود.

دهلی نو:

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین در بیمارستان بستری شد و شب گذشته با تب بالا و شکایت از تنفس مشکل یک روز پس از او با حضور در نشست با اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه, وزیر, Arvind Kejriwal, و دیگران. او مورد آزمایش قرار گرفت صبح امروز برای coronavirus در راجیو گاندی و فوق تخصصی بیمارستان که در آن او را درمان می شود و نتایج در حال انتظار.

در یک صدای جیر جیر صبح امروز 55 ساله Aam Aadmi Party (AAP) رهبر نوشت: “با توجه به درجه بالا تب و افت ناگهانی از سطح اکسیژن تاریخ و زمان آخرین شب من پذیرفته شده اند RGSSH. را به همه به روز رسانی (sic)”.

پاسخ به پست وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی در Hindi: “شما نگهداری می شود خدمت های عمومی 24*7 بدون در نظر گرفتن مراقبت از خود را. لطفا مراقبت از سلامت خود و دریافت خوب به زودی.”

AAP MLA Raghav Chadha گفت: امروز صبح: “من به او صحبت کرد (Satyendar Jain) فقط چند دقیقه پیش و تنفسی رای پایدار است.”

در هفته گذشته, Arvind Kejriwal, تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus پس از او را به خود انزوا در خانه خود را. او تا به حال یک جلسه از تب و گلو درد است.

روز یکشنبه اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه و اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan ملاقات دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, ملاقات برای بحث در مورد سرمایه های ملی در پاسخ به کوروناویروس. دهلی معاون وزیر Manish Sisodia و Satyendar جین در میان سایر ارشد وزیران و مقامات نیز حضور داشتند در این نشست است.

با بیش 42,000 COVID-19 موارد دهلی سوم بیشترین تعداد عفونت در هند پس از ماهاراشترا و تامیل نادو.

هفته گذشته دادگاه عالی کشیده, Arvind Kejriwal, دولت بیش از سنبله در ویروس موارد و گفت که وضعیت در این سرمایه های ملی است “وحشتناک وحشتناک و احساساتی”.

کوبیدن AAP حکومت پس از اتحادیه های وزارت بهداشت دستورالعمل های بالا دادگاه گفته بود: “وضعیت در دهلی وحشتناک وحشتناک و احساساتی. (وجود دارد) بسیار متاسفم امور در آن بیمارستان است که به علت مراقبت و نگرانی به بدن. خانواده های بیماران نیست حتی در مورد مرگ و میر. خانواده نبوده و قادر به حضور در آخرین مراسم بیش از حد در برخی از موارد است.”

بالا دادگاه نیز ارسال اطلاع به مرکز, Maharashtra, Tamil Nadu و بنگال پس از آن در زمان توجه داشته باشید از گزارش های از دست زدن به نادرست از COVID-19 بيمار و دفع از بدن در کشور است.

دیروز آمیت شاه و دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal مطمئن باشید که وجود خواهد داشت coronavirus تست برای همه در دهلی نو پس از یک مهمانی ملاقات میان افزایش coronavirus موارد در سرمایه های ملی.

در سراسر هند تعداد موارد یافت 3.43 لاخ موارد; 9,900 بیماران فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im