نیلی پیاده سازی پرداخت کاهش به 35 درصد برای ارشد کارکنان

نیلی گفت: آن را پیاده سازی 35 درصد کاهش دستمزد برای کارکنان ارشدخصوصی هواپیمایی نیلی گفته است که آن را پیاده س

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399
Indigo Cuts Up To 35% Pay Of Senior Staff As It Reworks 'Best-Laid Plans'

نیلی گفت: آن را پیاده سازی 35 درصد کاهش دستمزد برای کارکنان ارشد

خصوصی هواپیمایی نیلی گفته است که آن را پیاده سازی پرداخت کاهش تا 35 درصد برای ارشد آن کارکنان به منظور کاهش جریان نقدی خود amd به COVID-19 بحران همه گیر خبرگزاری PTI گزارش روز دوشنبه. این حرکت در می آید یک هفته پس از نیلی بزرگترین کشور های خصوصی هواپیمایی اعلام کرد که اخراج 10 درصد از کارکنان خود را به عنوان همه گیر مجبور است آن را به ارزیابی مجدد خود را "بهترین-برنامه گذاشته". با توجه به PTI در یک e-mail در دوشنبه نیلی مدیر عامل Ronojoy Dutta گفت: کارکنان "من را افزایش می دهد شخصی من قطع پرداخت درصد به 35 درصد است. من همه معاون ارشد رئیس جمهور و بالاتر به 30 درصد کاهش پرداخت تمام خلبانان خود را قطع پرداخت درصد افزایش یافته و به 28 درصد, همه معاون رئیس جمهور را 25 درصد کاهش پرداخت و دانشیار معاون رئیس جمهور را 15 درصد پرداخت را کاهش دهد."

این افزایش کاهش پرداخت خواهد آمد به اثر از سپتامبر 1, او اضافه شده است.

از ماه مه به بعد نیلی در حال حاضر اجرا پرداخت کاهش تا 25 درصد برای اعضای ارشد و کارکنان است. قبل از روز دوشنبه اعلام مدیر عامل شرکت آقای Dutta در زمان 25 درصد کاهش در حقوق و دستمزد. برای معاون ارشد رئیس جمهور از پرداخت قطع شد 20 درصد برای معاون رئیس جمهور آن را 15 درصد و برای کاردانی معاون رئیس جمهور آن 10 درصد است.

در ماه مه نیلی نیز قطع حقوق از گروه D کارکنان و کابین خدمه توسط 10 درصد و از گروه C کارکنان با 5 درصد است. حقوق کارمندان در گروه B و گروه یک بودند لمس نیست. اکثریت کارکنان این شرکت هواپیمایی در گروه B و گروه A. دوشنبه اعلام می کند تاثیر نمی گذارد کاهش نهاد در حقوق گروه D کارکنان گروه C کارکنان و کابین خدمه در ماه مه. علاوه بر این کاهش اعلام شد و برای گروه B و گروه کارکنان.

نیلی در ماه مه نیز اجرا مرخصی اجباری بدون پرداخت هزینه (LWP) طرح برای کارکنان خود را به مدت پنج روز در هر ماه است. در ماه اوت آن افزایش یافته و به 10.5 روز در هر ماه است.

هزینه برش اقدامات در نیلی آمده میان ماه از سفر از محدودیت های اعمال شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که تحت تاثیر صنعت هواپیمایی کشوری, hurt, قیمت نفت خام و کسب و کار در سراسر صنایع به تر و تمیز ،

اعلام اخراج تصمیم هفته گذشته آقای Dutta گفته بود که حامل پرواز تنها درصد کمی از آن کامل ناوگان 250 هواپیما.

در ماه ژوئن نیلی گفته بود آن را به Rs 40,00 کرور در هزینه ها و سرعت بخشیدن به بازگشت از هواپیما به شرکت های لیزینگ. آن گزارش شده بود از دست دادن خالص از 871 تومان کرور روپیه برای سه ماهه منتهی به 31 مارس در میان نزدیک به 76 درصد افزایش در تعمیر و نگهداری و هزینه های.

روز دوشنبه نیلی سهام به پایان رسید با ضرر و زیان قابل توجهی به شرکت های هواپیمایی سهام به قیمت تومان 902.70 هر کدام پایین 4.79 درصد در بسته بل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن