"نمی توانید متوقف کردن مردم از راه رفتن:" دیوان عالی کشور به درخواست در مهاجران

Coronavirus: هزاران نفر از مهاجران شده است راه رفتن به خانه از شهرستانها در سراسر هند (AFP)دهلی نو: رد دادخواس

توسط ELEMENTORSITE در 26 اردیبهشت 1399
'Can't Stop People From Walking:' Supreme Court To Plea On Migrants

Coronavirus: هزاران نفر از مهاجران شده است راه رفتن به خانه از شهرستانها در سراسر هند (AFP)

دهلی نو:

رد دادخواست که از او پرسید که این مرکز بود دستور داد به ارائه مواد غذایی و آب به مهاجران در حرکت دیوان عالی کشور امروز گفت: "این غیر ممکن است برای این دادگاه به مانیتور که در حال راه رفتن و راه رفتن نیست."

دیوان عالی کشور همچنین گفت افزود: "اجازه دهید دولت تصمیم می گیرید. چرا باید دادگاه شنیدن و یا تصمیم می گیرید؟"

درخواست ثبت توسط وکیل Alakh Alok Srivastava خواست که دادگاه درخواست مرکز به شناسایی مهاجران راه رفتن در جاده ها و ارائه آنها غذا و سرپناه.

وکیل نیز با اشاره به حادثه اخیر در ماهاراشترا که در آن 16 مهاجران خواب در خطوط راه آهن اجرا شد بیش از یک قطار باری است.

آن را برای ایالات متحده به تصمیم گفت: دیوان عالی کشور است. "مردم وجود دارد و راه رفتن و نه توقف. چگونه می تواند ما را متوقف کند ؟ " قضات گفت.

در قطار, تصادف دادگاه گفت: "چگونه هر کسی می تواند جلوگیری از این زمانی که آنها در خواب راه آهن آهنگ؟"

دادگاه berated این مدافع گفت: او درخواست شد "کاملا مبتنی بر" در روزنامه بریده.

sqs7i5ak

یک کودک خواب در یک چمدان به عنوان مادر خود می کشد و آن را در یک بزرگراه در آگرا در اوتار پرادش

"هر مدافع جزئیات حوادث در کاغذ و اميدواريم در مورد هر موضوع. دانش خود را کاملا بر اساس روزنامه بریده و سپس شما می خواهم این دادگاه برای تصمیم گیری است. اجازه دهید دولت تصمیم می گیرید. چرا باید این دادگاه تصمیم می گیرید یا می شنویم ؟ ما شما را خاص منتقل می کند. شما می توانید بروید و پیاده سازی دولت در دستور ؟ " دادگاه گفت, رد درخواست.

دولت مرکزی ارائه شده توسط وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: دیوان عالی کشور که دولت در حال حاضر شروع به ارائه حمل و نقل به مهاجران صفحه اصلی.

"اگر کسی که نمی خواهید به صبر کردن برای نوبت خود را..." آقای مهتا گفت: با اشاره به کسانی که هنوز راه رفتن در بزرگراه ها است.

"موضوع توافق بین کشورها همه را فرصتی برای سفر. استفاده از زور در آنها می توان به ضد تولیدی" گفت: دولت بالا وکیل.

ده ها هزار نفر از مهاجران چپ بدون شغل و سرپناه به دلیل در سراسر کشور خاموش آغاز شده برای روستاهای خود هزاران کیلومتر دور. آنها راه می رفت در زمان سوار بر کامیون ها و اتومبیل و یا حتی حدودا در ناامیدی خود را برای رسیدن به ایمنی از خانه. بسیاری از دست داده و زندگی خود را قبل از آنها می تواند رسیدن به و یا از گرسنگی و خستگی و یا در حوادث است.

صفحه اصلی وزارت به تازگی قرار دادن دستورالعمل و گفت که هر دولتی باید اطمینان حاصل شود مهاجران انجام پیاده روی در جاده ها و یا آهنگ های راه آهن. "ایالات متحده باید به مشاور ارائه غذا و سرپناه و اطمینان آنها را که آنها خواهد بود قادر به سفر در قطار ویژه" وزارت گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن