طوفان Nisarga حملات Alibaug در نزدیکی بمبئی: 10 امتیاز

طوفان Nisarga: این اولین بار است که چنین طوفان بمبئی در نزدیک به 100 سال است.

بمبئی/ دهلی نو: شدید طوفان بهداشت حرفه ای Nisarga – دوم برای حمله به هند در دو هفته – محصل در ماهاراشترا در نزدیکی سواحل Alibaugh در حدود 1 ساعت. این اولین بار است که چنین طوفان در مدت زمان طولانی به تاثیر coronavirus-آمار بمبئی که گزارش شده بیش از 41,000 COVID-19 موارد تا کنون. هیچ کس مجاز به بیرون آمدن در اماکن عمومی مانند سواحل پارک ها و تفرجگاهها در امتداد خط ساحلی بمبئی پلیس گفت: در اواخر شب سفارش. هیچ ورود و خروج مجاز در بمبئی Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی تا 7 بعد از ظهر امروز. ماهاراشترا گجرات دامان و دیو و Dadra and Nagar Haveli قرار داده شده است در هشدار به عنوان برخی از قطعات این دو کشور و سرزمین های اتحادیه سقوط در مسیر گردباد توسعه یافته است که بیش از یک منطقه کم فشار بر روی دریای عرب است.

اینجا بالای 10 تحولات در طوفان Nisarga:

  1. طوفان گرمسیری Nisarga محصل این بعد از ظهر در نزدیکی Alibaug حدود 100 متر از بمبئی ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) رئیس SN Pradhan توییتی همراه با برخی از کلیپ های که نشان می دهد درختان swaying در میان بادهای قوی و بارش باران. این ریزش زمین روند تکمیل خواهد شد در یک ساعت آب و هوا شدهاند.

  2. Alibaugh گزارش سرعت 93 کیلومتر در ساعت این بعد از ظهر. طوفان گرمسیری – به احتمال زیاد به تضعیف به یک گردباد در شش ساعت – انتظار می رود که سرعت باد بیش از 100 کیلومتر در ساعت با gusts تا 120 متر در ساعت است.

  3. چهل و سه تیم از ملی در واکنش به این فاجعه زور یا NDRF مستقر شده اند در مناطق انتظار می رود که آسیب دیده همراه ماهاراشترا و گجرات سواحل. یکی NDRF تیم متشکل از 45 نفر از پرسنل. “تخلیه است که تقریبا کامل است. کسانی که در پناهگاه هستند که برای آموزش مهارت های زندگی و اجتماعی فاصله است که تضمین. همه آماده هستند به منظور. بیایید امیدواریم که ما با خیال راحت سوار را از طریق گردباد” NDRF رئیس SN Pradhan گفت: در یک پیام ویدئویی این بعد از ظهر.

  4. در ماهاراشترا بیش از 19,000 مردم منتقل شده اند به ایمنی. وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه به درخواست مردم از دولت برای “ماندن در خانه” برای دو روز. “گردباد می تواند شدید تر از آنهایی که دولت مواجه شده است و تا به حال” آقای Thackeray گفت. با بیش از 70000 COVID-19 موارد دولت است که بدترین آمار در کشور با این بیماری همه گیر.

  5. بمبئی مدنی بدن Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) با قرار دادن یک لیست از بایدها و نبایدها برای شهروندان و ترغیب آنها به دور ماندن از ویندوز, بررسی نشت گاز و نگه داشتن گوشی های تلفن همراه شارژ می شود. “شماره 1916 و با فشار 4 برای هر cyclone-سوالات مرتبط. نادیده گرفتن شایعات, آرامش, don’t panic,” BMC گفت. این Banda-Worli sea link در این شهرستان تعطیل است, ترافیک و تیم های امداد و نجات در standy در نزدیکی سواحل.

  6. طوفان موج – به عنوان بالا به عنوان دو متر (سه تا 6.5 فوت) بالاتر از فصل جزر و مد ممکن است سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی بمبئی خان و Raigad مناطق آب و وزارت گفته است.

  7. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray دفتر (CMO) در روز سه شنبه ذکر شده برخی از اقدامات است که در حال گرفته شد. این شامل تخلیه کسانی که اقامت در کلبه کاهگلی. غیر COVID-19 بیمارستان ها دستور داده شده است که به آماده شدن برای هر گونه شرایط اضطراری پزشکی. دولت همچنین در نظر گرفتن اقدامات لازم در صورت بروز وقفه در عرضه برق و برای ایمن سازی نیروگاه هسته ای در پلقر منطقه.

  8. نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه در توئیتر خود نوشت: “در زمان سهام از وضعیت در پی طوفان شرایط در بخش هایی از هند در ساحل غربی. دعا برای همه خوب بودن. من مصرانه از مردم به تمام اقدامات احتیاطی ممکن است و اقدامات ایمنی (sic)”. در یک صدای جیر جیر دفتر او بعدها گفت که ساعت مودی به صحبت کرد ماهاراشترا رئیس جدید Uddhav Thackeray گجرات وزیر Vijay Rupani اطمینان همه ممکن است کمک از مرکز.

  9. حمل و نقل هوایی داخلی رگولاتور – اداره کل هواپیمایی کشوری و یا DGCA – روز سه شنبه هشدار داد شرکت های هواپیمایی در مورد خطرات ناشی از عامل طول موسمی و طوفانی شرایط. هوا و ترافیک راه آهن مختل شده است با توجه به طوفان است.

  10. طوفان Nisarga دوم به اعتصاب هند در سواحل نزدیک به بیش از دو هفته است. ماه گذشته طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر زده بنگال و بخش هایی از اوریسا کشته شدن نزدیک به 100 نفر و مؤثر lakhs. بنگال وزیر برآورد خسارت انجام شده در ₹1 لاخ کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو