حذف دولت "Lock, Stock And بشکه": BJP رئیس تماس به بنگال

BJP نمی دهد "غمگین امور" در SP Mookerjee را بنگال JP Nadda گفت.کلکته: BJP رئیس JP Nadda استناد Shyama پراساد M

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399
Remove Government 'Lock, Stock And Barrel': BJP Chief's Call To Bengal

BJP نمی دهد "غمگین امور" در SP Mookerjee را بنگال JP Nadda گفت.

کلکته:

BJP رئیس JP Nadda استناد Shyama پراساد Mookerjee در سالگرد تولد او امروز تماس بگیرید و برای تغییر در دولت در بنگال -- خانه های دولت از اواخر Jan Sangh رهبر -- به وضوح تنظیم مناظر در دولت انتخابات 2021. "ما باید برای حذف دولت فعلی انبار و بشکه و جایگزین کردن آن با یک دولت بی جی پی" آقای Nadda گفت: در یک مجازی رالی در بنگال اول خود را.

وزیر Mamata بانرجی برنامه ریزی شده است به آدرس مجازی رالی در جولای 21, red-letter روز در Trinamool کنگره تقویم.

خانم بانرجی اخراج کرده مجازی تظاهرات به عنوان "بیش از حد گران قیمت برای Trinamool به برگزاری" هنگامی که BJP رئیس Amit Shah خود را برگزار مجازی رالی در بنگال در ژوئن 14, که این حزب بنا به گزارش راه اندازی 70,000 مجموعه های تلویزیونی در سراسر دولت است.

صحبت کردن در مجازی رالی آقای Nadda گفت: BJP نمی تواند اجازه می دهد آنچه که او به نام "غم امور" در SP Mookerjee را بنگال و آن را وظیفه به جای Trinamool دولت در دولت است.

"من هرگز در مورد قطع پول قبل از" آقای Nadda گفت: با اشاره به اتهامات یک کمیسیون در حال شارژ توسط سیاستمداران برای فعال کردن ذینفع برای دریافت برنامه های دولت.

"اما در اینجا رهبران سیاسی... آنها درگیر هستند. من می گویم ما باید برای کاهش این رهبران را به اندازه در روزهای آینده."

آقای Nadda حمله برانگیخته ولرم پاسخ از Trinamool کنگره با وزیر ارشد Partha Chatterjee گفت: "هیچ ارتباطی بین آنچه BJP است و گفت و روی زمین واقعیت است."

زمانی که آمیت شاه و Nirmala Sitharaman با حمله به دولت در مجازی تظاهرات ژوئن 14 و 28, Trinamool رهبران موقع توجه کرد ادعای خود را در یک روش سازمان یافته با چند شهر و چند رهبر مطبوعات دیدار کرد.

اخذ تاییدیه رئیس از طریق سخنرانی خود را نه یک بار نام یا Trinamool کنگره یا رئیس جمهوری Mamata بانرجی اما هدف unmistakeable.

"در حال حاضر زمان برای ما به راه رفتن در مسیر Shyama پراساد و بازگرداندن غرور بنگال است. ما را که غرور و افتخار است. ما باید به دولت را به سیاسی در ارتفاعات است. ما باید برای بهبود آموزش و پرورش در دولت است. برای این, ما باید برای حذف دولت فعلی انبار و بشکه و جایگزین کردن آن با یک دولت بی جی پی. این مسئولیت ما است. ما باید برای تحقق آن," او گفت:.

بی جی پی عملا خود را آغاز مبارزات انتخاباتی برای بنگال 2021. خانم بانرجی همچنین انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن یک برنامه عمل با Trinamool حامیان در جولای 21.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im