طوفان Amphan تاثیر بدتر از Coronavirus: Mamata بانرجی

Cyclone Amphan Impact Worse Than Coronavirus: Mamata Banerjee

طوفان Amphan: Mamata بانرجی گفت: North و South 24 Parganas منطقه شد بدترین ضربه

کلکته:

تاثیر طوفان Amphan بود “بدتر از coronavirus” بنگال وزیر Mamata بانرجی گفت, نشان می دهد دنباله از ویرانی سه ساعته ریزش زمین در سمت چپ از طریق قلب ایالت کلکته در این شب ، سه نفر فوت کرده اند و رئیس جمهوری گفت: تعداد تلفات حتی می توانید تا 12.

دادن یک شکل ورزشگاه تومان 1 لاخ کرور به عنوان یک هزینه خسارت خانم بانرجی گفت: “ما باید برای دوباره ساختن همه چیز. من درخواست تجدید نظر به مرکز — هیچ سیاست, لطفا, ما می خواهیم کمک های انسان دوستانه”.

این منطقه از شمال و جنوب 24 Parganas شد بدترین آمار و بنگال “را باید دوباره ساخت همه چیز” او گفت:.

یک روز پس از بارش باران و وزش بادهای شدید طوفان بهداشت حرفه ای که تا به حال یک چشم گسترش بیش از 30 کیلومتر roared به کلکته حدود 2.30 ساعت با سرعت 100 تا 120 متر. برای بعد از چهار ساعت در این شهرستان دریافت ضرب و جرح مانند که اتفاق افتاده است در دهه.

درختان و برق قطب بودند خانمان و اتومبیل های پارک شده نقش برآب در برابر هر یک از دیگر به خانه هایشان اب اشباع در مناطق کم ارتفاع برخی از خانه های پایدار خسارت شدید با پنجره شیشه شکستن و فرو ریختن دیوار مرزی.

بخش هایی از کلکته رفت و بدون برق برای ساعت. منبع تغذیه قطع شده بود در شمال و جنوب 24 Parganas منطقه در اوایل به عنوان یک اقدام احتیاطی.

Amphan خواهد شد supercyclone — مانند یکی با 300 کیلومتر در ساعت سرعت که کتک Odisha برای نزدیک به 30 ساعت در سال 1999. اما در روز سه شنبه آن را تضعیف شد و به یک “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای” آن را به عنوان نزدیک سواحل بنگال و Odisha. پنج شنبه شده بود بارانی و باد می وزد در هر دو کشور.

آب و هوا دفتر گفت: سیکلون طوفان را ضعیف تر و در حالی که عبور بیش از بنگال به نادیا و مورشیدبد مناطق امشب قبل از ورود به بنگلادش به عنوان یک افسردگی عمیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید