در میان حوزه های مشکل دار در چین Ladakh قلاب, مرکز جدید تجارت قوانین

در اوایل این ماه در چین و هند آغاز شده متارکه روند در Ladakh.دهلی نو: هند قرار است محدودیت های معامله گران از

توسط ELEMENTORSITE در 2 مرداد 1399
Amid Problem Areas In China's Ladakh Pullback, Centre's New Trade Rules

در اوایل این ماه در چین و هند آغاز شده متارکه روند در Ladakh.

دهلی نو:

هند قرار است محدودیت های معامله گران از ملت های مرزی در زمینه دفاع و امنیت ملی است. این حرکت است که انتظار می رود تحت تاثیر قرار شرکت های چینی است و در راستای اقتصادی اقدامی تلافی جویانه پس از 15 ژوئن برخورد با سربازان چینی در Ladakh به پایان رسید که در مرگ و میر. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که چینی ها سربازان هنوز به حرکت در خارج از برخی از قطعات در Ladakh با وجود یک توافق که هر دو طرف را به خود دائم مکان برای خنثی کردن تنش در این منطقه است.

بیانیه ای از دولت گفت: داوطلبان از کشور های زمین مرز با هند خواهد بود واجد شرایط به پیشنهاد در هر تدارکات "تنها در صورتی که ثبت نام با مرجع صالح".

"مرجع صالح برای ثبت نام خواهد بود که ثبت نام کمیته تشکیل شده توسط این اداره برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT). سیاسی و امنیتی ترخیص کالا از وزارتخانه ها از خارجی و امور ترتيب خواهد بود اجباری کردند."

به منظور اعمال خواهد شد به هر تدارکات -- کالا یا خدمات (شامل خدمات مشاوره و non-خدمات مشاوره) و یا با این نسخهها کار (از جمله پروژه های کلید در دست) دولت گفت.
استثنا ساخته شده اند در موارد محدود-از جمله تهیه تجهیزات پزشکی برای مهار COVID-19 جهانی همه گیر تا 31 دسامبر.

"توسط جداگانه سفارش کشورهایی که دولت هند گسترش خطوط اعتباری و یا فراهم می کند کمک های توسعه ای شده اند معاف از نیاز قبل از ثبت نام" دولت گفت.

پس از 15 ژوئن برخورد در Ladakh را Galwan دره که در آن 20 سربازان فوت در حین انجام وظیفه یک تماس را به تحریم کالاهای چینی توسط همه-هند معامله گران در بدن-کنفدراسیون هند همه معامله گران و یا CAIT.

به زودی پس از دولت ساخته شده اشاره ای به "کشور مبدا" اجباری برای فروشندگان, لیست, محصولات خود را در دولت الکترونیکی بازار. در اواخر ماه ژوئن دولت مسدود شده یک سری از برنامه های کاربردی با لینک کلیک کنید که شامل بسیار محبوب Infinite و UC Browser.

در اوایل این ماه در چین و هند آغاز شده متارکه روند عقب کشیدن نیروهای نظامی از خط کنترل واقعی عملا مرز بین دو کشور است.

دیروز منابع دولت گفت NDTV که چین عقب کشیده سربازان از تمام مناطق که در آن جاسازی شده به لاداخ در نزدیکی خط کنترل واقعی است. چینی سربازان هنوز هم در حال حاضر در Depsang دشت منطقه Gogra و انگشتان منطقه در امتداد Pangong دریاچه که در آن هند و چین آغاز شده بود متقابل متارکه با ایجاد یک منطقه حائل بین دو طرف است.

چینی ها "هستند و نه ارج نهادن به تعهد خود برای عدم مشارکت در کرانه باختری رود اردن در شرق لاداخ و حرکت طبق شرایط توافق شده در طول چندین دور از مذاکرات در دولت و در سطح ارتش و مداخله در سطح ارشد مانند یک انجام شده توسط مشاور امنیت ملی از چند هفته پیش مورد نیاز خواهد بود برای پیشرفت بیشتر" گزارش آنی به نقل از منابع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب