بدون ورود به راجستان پلیس در رفت و آمد مکرر که در آن شورشی کنگره MLAs بمونی ؟

پلیس در حال کاوش اتهامات اسب-تجارت برای پایین آوردن Ashok Gehlot دولتدهلی نو: یک تیم از راجستان پلیس رفت و به

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399
Cops Visit Rajasthan MLAs' Resort In Haryana, Return After 20-Minute Wait

پلیس در حال کاوش اتهامات اسب-تجارت برای پایین آوردن Ashok Gehlot دولت

دهلی نو:

یک تیم از راجستان پلیس رفت و به رفت و آمد مکرر در هاریانا را Manesar این شب است که ظاهرا میزبانی برخی از MLAs حمایت از Sachin خلبان رهبر در قلب بحران در راجستان کنگره است. اما گیتس از بهترین غربی توچال باز نشد و پلیس تیم دیده می شد ترک پس از انتظار برای نزدیک به 20 دقیقه.

این دومین بار در دو روز که راجستان پلیس ساخته شده beeline برای یک رفت و آمد مکرر که در آن MLAs ماندن. در شب جمعه, آنها تا به حال برای بازگشت دست خالی از ITC بهارات گرند. بعد آنها ادعا هاریانا پلیس نیست همکاری با آنها.

این زمان هاریانا پلیس در حال حاضر در این نقطه, اما آنها نتوانستند مانع راجستان ،

عملیات ویژه گروه از راجستان پلیس - که در حال بررسی ادعاهای اسب-تجارت برای پایین آوردن Ashok Gehlot دولت گفت: آنها رفته بود برای دریافت نمونه صدای از Bhanwar لعل شارما در روز جمعه. کنگره ادعا کرده بود که شورشی MLA شنیده شده است در نوار بحث رشوه از BJP.

اما برای بیش از یک ساعت هاریانا پلیس دیده می شد مسدود کردن راجستان خودروی پلیس در خارج از هتل. هنگامی که آنها در نهایت مجاز در راجستان پلیس ماند تنها برای چند دقیقه.

آقای خلبان و 18 از MLAs شده اند اقامت در دو استراحتگاه فانتزی در Manesar از معاون سابق وزیر راجستان آشکارا شورش علیه حزب خود را و تبدیل به یک تهدید برای Ashok Gehlot دولت در هفته گذشته.

دشمنی بین آقای خلبان و رئیس خود را تشدید کرد و پس از او برای بازجویی احضار توسط پلیس است. هفته گذشته آقای Gehlot گفته است که او شواهدی از آقای خلبان دخالت در BJP توطئه و مقابله ساخت.

کنگره اتحاد محروم Mr خلبان از نوشته های او در درون حزب و دولت اما وجود داشته اند ارائه می دهد و از ایجاد روابط حسنه.

منابع گفت: آقای خلبان بوده است برگزاری را برای وزیر ارسال. او نیز گرفته می شود کنگره به دادگاه برای حرکت خود را به رد صلاحیت او در 18 وفادار MLAs.

یک رد صلاحیت شده است انتظار می رود برای پایین آوردن اکثریت را در 200 عضو مجمع. آقای Gehlot ادعا کرده است او دارای پشتیبانی از 19 MLAs.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب