آکسفورد واکسن شریک برنامه های محاکمه در هند تولید و به زودی

محققان گفت: این واکسن باعث عوارض جانبی جزئی (بازنمودی)دهلی نو: محاکمه برای coronavirus واکسن تهیه شده در دانشگ

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399
Oxford Vaccine Partner Plans Trials In India, Manufacturing Soon

محققان گفت: این واکسن باعث عوارض جانبی جزئی (بازنمودی)

دهلی نو:

محاکمه برای coronavirus واکسن تهیه شده در دانشگاه آکسفورد آغاز خواهد شد و در هند به عنوان به زودی به عنوان یک مجوز دارد تهیه شده است گفت: هند شرکت همکاری محققان در انگلستان است.

واکسن AZD1222 تا به حال مطلوب پاسخ در اولین مرحله از آزمایش های بالینی. آن را بی درنگ هر گونه عوارض جانبی جدی و بدستآمده آنتی بادی و سلول T پاسخ های ایمنی با توجه به نتایج آزمایش در مجله لانست منتشر شده مجله پزشکی.

محققان گفت: این واکسن باعث عوارض جانبی جزئی اما برخی از این می تواند با کاهش مصرف پاراستامول.

اژدر helen clark رئیس موسسه سرم هند بزرگترین واکسن تولید کننده است که همکاری آکسفورد محققان گفت: محاکمه "نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده است و ما بسیار خوشحال در مورد آن".

"ما خواهد شد تقاضا برای اخذ مجوز دادگاه به تنظیم کننده در زمان یک هفته. به عنوان به زودی به عنوان آنها نسبت به ما اجازه ما آغاز خواهد شد با آزمایشات برای واکسن در هند. علاوه بر این ما به زودی شروع به تولید این واکسن در حجم های بزرگ," او اضافه شده است.

لانست نظر می آید به هند آغاز خود را برای اولین بار بشر محاکمه بومی توسعه واکسن COVAXIN. AIIMS-دهلی مدیر Dr Randeep Guleria گفت:, و اضافه کرد که آن را حداقل سه ماه محققان به وارد در اولین مجموعه از داده ها.

آکسفورد را واکسن یکی از بیش از 100 در حال توسعه در سراسر جهان و انسان آن محاکمات آغاز شده در مارس 23.

آزمایش های بالینی از هفت دیگران -- برخی از آنها در چین واقع شده و ما-نیز برگزار می شود.

بیش از یک میلیون نفر آلوده شده اند در هند توسط ویروس بسیار مسری است که به گفته پزشکان نه تنها باعث ذات الریه ویروسی, اما بر چند اندام باعث التهاب عروق خونی و پوست, discolouration.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن