Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: روسیه می بیند بیشترین مرگ و میر در یک روز; FDA به صورت تاخیر در آزمایش های بالینی

متحده در سراسر ایالات متحده همچنان به نمودار مسیر خود را در تلاش برای نخ سوزن بین سلامت عمومی نگرانی و تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد در میان توده بیکاری است. یکی دیگر از 2.1 میلیون نفر در زمینه رفع بیکاری طی هفته گذشته در حالی که در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته رسیده 21.05 میلیون, یک تصویر واضح تر از چگونه بسیاری از کارگران ،

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.83 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 360,800
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.72 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 101,600

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد جدید در ادامه به افزایش در آمریکای لاتین

هیچ-مستند سوئد گزارش رشد اقتصادی در سه ماه اول سال

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. – سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

7:55 p. m. و سوئد رشد اقتصاد در نرخ سالانه از 0.4 درصد در سه ماه اول سال اطلاعات رسمی منتشر شده روز شنبه نشان داد پس دولت contrarian تصمیم به اعمال کامل coronavirus مستند.

نوردیک کشور گزارش قوی تر از حد پیش بینی ناخالص-داخلی-اطلاعات محصول در سه ماهه اول سال حتی به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی ثبت شدید اقتصادی انقباض بیش از مدت مشابه.

از جمعه, سوئد گزارش شده بود بیش از 35,000 موارد از coronavirus با 4,266 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آن را دارای بالاترین Covid-19 مرگ و میر سرانه هر کشور در سراسر جهان با توجه به یک نورد متوسط گذشته بیش از هفت روز است. —سام مردیت

روسیه می بیند رکورد روزانه افزایش Covid-19 مرگ و میر

یک کارمند و یک بیمار در بخش مراقبت ويژه در جمهوریخواه بالینی بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک به عفونت کرونا ويروسی.

Yegor Aleyev | TASS | گتی ایماژ

7:28 p. m. و — روسیه گزارش 232 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus در 24 ساعت گذشته بازتاب این کشور بالاترین یک روز سنبله در Covid-19 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

به این معنی رسمی این کشور coronavirus تلفات صعود به 4,374.

تنها در ایالات متحده و برزیل ثبت کرده اند بیشتر موارد از coronavirus از روسیه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

انتظار تاخیر در غیر Covid بالینی سابق FDA آمریکا

7:20 p. m. و — آزمایش های بالینی از مواد مخدر و درمان و واکسن ربطی به Covid-19 به احتمال زیاد خواهد شد در صورت تاخیر در رفتن به جلو به عنوان آژانس تمرکز منابع خود را در پرداختن به این ویروس سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت.

“بسیاری از شرکت های دارویی قرار داده و آزمایش های بالینی بر روی نگه دارید,” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از شرکت ها نمی رفتن به جلو با برنامه ریزی محاکمه و دیگران را به حالت تعلیق در حال انجام آزمایشات. “آژانس شده است نگه داشتن” تا کنون Gottlieb اضافه شده است.

FDA قرار داده و از راهنمایی های جدید مورخ 26 مه گفت که آژانس ممکن است نیاز به اولویت بندی منابع در حال حرکت رو به جلو به عنوان کارکنان نازک کشیده.

“با بسیاری از کارکنان مشغول به کار در COVID-19 فعالیت های ممکن است که ما قادر خواهد بود برای حفظ فعلی ما سطح عملکرد در جلسه هدف خرما به طور نامحدود” آژانس گفت: در این سند است. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

اتحادیه اروپا وعده بررسی سریع از remdesivir به عنوان درمان بالقوه

یک تکنسین آزمایشگاه بازرسی ویال پر از تحقیقاتی بیماری کروناویروس (COVID-19) درمان مواد مخدر remdesivir در علوم جلعاد تسهیلات در La Verne, کالیفرنیا, ایالات متحده در 11 مارس سال 2020 است. تصویر گرفته شده در 11 مارس سال 2020 است.

Gilead Sciences Inc | ایسنا

6:59 p. m. و — اتحادیه اروپا خواهد شد انجام یک بررسی سریع از جلعاد را remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 شبکه هپاتیت ایران گفت: با توجه به گزارش رویترز.

سلامت تنظیم کننده گفت: آن انسانی داروهای کمیته بررسی مواد مخدر در یک جدول زمانی “کاهش می یابد به حداقل مطلق,”, و اضافه کرد که شرکت biopharmaceutical جلعاد هنوز به درخواست برای تصویب درمان رویترز گزارش داد.

سازمان غذا و داروی آمریکا اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای استفاده از remdesivir برای درمان Covid-19 بيمار در اوایل این ماه. این بدان معناست که پزشکان می توانند با استفاده از این دارو در بیماران بستری مبتلا به این بیماری حتی اگر مواد مخدر شده است به طور رسمی تایید شده توسط آژانس. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: San Francisco منتشر بازگشایی جدول زمانی ماراتن بوستون لغو شد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>