ساعت 8 ساعت سخنرانی در مستند به احتمال زیاد به برجسته مهاجران: منابع

ساعت مودی است خواسته متحده به ارسال پیشنهادات خود را برای تغییر در قوانین فعلی مه 15. (فایل)برجستهدر سراسر کشو

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

ساعت مودی است خواسته متحده به ارسال پیشنهادات خود را برای تغییر در قوانین فعلی مه 15. (فایل)

برجسته

  • در سراسر کشور coronavirus مستند با توجه به پایان on May 17
  • ساعت صحبت می کنند ممکن است در بحران از هزاران نفر از مهاجران در حال حرکت
  • او شش ساعت جلسه با وزرای ارشد در روز دوشنبه
دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس این ملت در 8 ساعت امروز, یک روز پس از شش ساعت جلسه با وزرای ارشد در جاده پیش رو پس از مارس 17, زمانی که در سراسر کشور coronavirus مستند است که با توجه به پایان است. این خواهد بود که برای سومین بار چنین نشانی از او اعلام کرد این مستند در اواخر ماه مارس به سرعت گسترش بسیار عفونی COVID-19.

نخست وزیر صحبت می کنند ممکن است در بحران از هزاران نفر از مهاجران در حال حرکت از جان گذشته برای رسیدن به خانه پس از از دست دادن شغل خود را در طول مستند. پیاده روی, دوچرخه سواری, گیر کردن تو بازی سوار بر کامیون ها و یا حتی سوار autorickshaws بسیاری را از دست داده اند جان خود را در تصادفات یا به دلیل گرسنگی و خستگی.

دیروز در نشست آنلاین با وزرای ارشد این ساعت تا به حال گفت: در حالی که حرکت خود را خواهد تاثیر متحده در صورتی که مشخص شد آنها باید قادر به بازگشت به خانه در 10 روز آینده. "این است که طبیعت انسان به می خواهم به خانه بروم" او گفته بود.

"ما می دانیم که این منجر به افزایش عفونتهای اما این کمک خواهد کرد که آزادی کشور از coronavirus" وی افزود: اصرار متحده برای آماده سازی یک طرح برای مهاجران و افزایش فعالیت های اقتصادی.

ساعت مودی نیز اشاره کرد در این جلسه که مستند - تمدید دو بار - ادامه خواهد داد اما با دور کمتر محدودیت.

"من از این شرکت مشاهده است که اقدامات مورد نیاز در مرحله اول از مستند نیاز نمی شد در طول مرحله دوم و به همین ترتیب اقدامات مورد نیاز در مرحله سوم مورد نیاز نیست در چهارم" نخست وزیر گفت: با توجه به بیانیه منتشر شده پس از این نشست است.

محدودیت مانند یک شب حکومت نظامی و محدود حمل و نقل عمومی ممکن است در بدترین مناطق آسیب دیده توسط COVID-19 منابع گفت.

همه وزرای ارشد گفت در این جلسه و در حالی که برخی از مورد علاقه, ادامه دشوار, محدودیت بسیاری از صحبت در مورد کاهش محدودیت های قابل توجهی به جز در مناطق قرمز یا کسانی که با حداکثر عفونت. حمل و نقل و دیگر فعالیت های اقتصادی باید بازگشایی شد به تدریج در مناطق تعیین شده سبز یا نارنجی نسبتا کمتر ویروس موارد وزرای ارشد گفت.

ساعت مودی متحده خواسته است برای به اشتراک گذاشتن با 15 مه (جمعه) یک استراتژی گسترده ای در مورد چگونه آنها می خواهم برای مقابله با مستند رژیم است. "من می خواهم متحده برای ایجاد یک نسخه قابل چاپ آبی در نحوه برخورد با تفاوت های ظریف مختلف در طول و پس از کاهش تدریجی از مستند" او گفت:.

پس از آخرین ملاقات با وزرای ارشد در مارس دولت تا به حال آرام و قوانین کسب و کار و حمل و نقل.

Coronavirus موارد در هند عبور 70,000 امروز.

این مستند بزرگترین جهان به اجرا گذاشته شد در 25 مارس با دولت در درخواست از مردم برای بیرون رفتن تنها برای مواد غذایی و دارو است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب