آیا انتظار جدید کروناویروس امداد لایحه تا اوت بالا خانه جمهوریخواه می گوید

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت که او انتظار ندارد کنگره به تصویب یک کروناویروس جدید امداد لایحه تا پایان ما

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت که او انتظار ندارد کنگره به تصویب یک کروناویروس جدید امداد لایحه تا پایان ماه ژوئیه — به معنی یک کلید مالی تاسیسات خواهد شد و به احتمال زیاد منقضی خواهد شد.

"من تصور می کنیم که این لایحه را دریافت نمی کند انجام می شود تا پایان ماه جولای" کالیفرنیا جمهوری خواه گفت CNBC "Squawk Box" گفت که او انتظار دارد کنگره به تصویب قانون "احتمالا در هفته اول ماه اوت است."

اگر قانونگذاران نمی تواند با تصویب یک طرح تا پایان ماه 600 $در هر هفته فدرال بیمه بیکاری بهره مند شوند buoying میلیون ها نفر از آمریکایی ها را حداقل به طور موقت به پایان می رسد. ایران می خواهد به تغییر سیاست و یا کاهش مبلغ در حالی که دموکرات ها امید به گسترش کمک به نرخ بیکاری می ایستد بالای 11 درصد است.

قانونگذاران در حال کار به آهن از طیف وسیعی از تفاوت در چگونه به بهترین ساختار این لایحه به عنوان اپیدمی گسترش دارد در ایالات متحده است. کنگره بازگشت به واشنگتن برای بحث و گفتگو در قوانین این هفته به عنوان Covid-19 موارد و مرگ و میر صعود در سراسر کشور منجر متحده از جمله مک کارتی خود یا مکث و یا عقب اقتصادی خود را بازگشایی برنامه.

در تماس با آمریکا در روز سه شنبه پلوسی گفت که او امیدوار است احزاب "حل و فصل می توانید تفاوت های ما و یک لایحه تا پایان هفته آینده" به گفته یک منبع در تماس است. پایان هفته آینده ژوئیه 31.

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا انجام یک کنفرانس خبری در کنگره مرکز بازدید کنندگان که در آن او در زمان پرسش خبرنگاران کار متشکرم به خاطر COVID-19 همه گیر در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

دموکرات نامیده اند وسیع بسته به ارائه کمک های اضافی به بیکاری کارگران ارسال یکی دیگر از پرداخت مستقیم به افراد پیشنهاد خطر پرداخت به کارگران ضروری به کمک به دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با بحران بودجه و ارائه کمک به مستاجرها و مالکان به عنوان moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت شروع به اتمام می رسد.

جمهوری خواهان در ضمن باید پیش نمایش یک پیشنهاد سنگین در مشوق های مالیاتی و یا پاداش است که با هدف تشویق مردم به بازگشت به محل کار و مدرسه همراه با گسترده مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و پزشکان در حال انجام همه گیر.

پس از مک کارتی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در دوشنبه مذاکرات ادامه خواهد داد و در روز سه شنبه. Mnuchin و مراتع برنامه ریزی برای حضور در سنا اوباما در سیاست ناهار و سپس دیدار با مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر بعد از آن در بعد از ظهر.

قبل از اینکه جمهوری خواهان اعتصاب توافق با حزب دموکرات آنها برای اولین بار نیاز به پیدا کردن یک اجماع در درون حزب خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار بر حقوق و دستمزد مالیات تعطیلات — پیشنهاد معمولا ملاقات با شک و تردید در کاپیتول هیل و مخالف جدید بودجه فدرال برای coronavirus تست که اوباما رهبران کنگره پشتیبانی می کند.

خواسته دوشنبه اگر مالیات حقوق و دستمزد و شکستن آن را به نهایی لایحه مک کارتی گفت: "من آن را باور خواهد ماند به عنوان یکی از عناصر از آنچه که ما نیاز به انجام است."

بررسی یک فرایند است که می تواند به خصوص تلخ در طول انتخابات سال McCarthy استدلال این لایحه را تصویب نمی کند قبل از اوت چرا که او انتظار دارد پلوسی برای به تاخیر انداختن آن را به عنوان او به دنبال او میتوان به اولویت های آن است.

در پاسخ پلوسی سخنگوی جلب Hammill گفت: "خانه عمل کرده و در عمل قهرمانان نه هفته پیش – قوی بسته به آدرس هر دو سلامت و بحران اقتصادی مواجه هستیم. ما نمی نیاز به هر گونه سخنرانی ها از جمهوری خواهان که در حال مبارزه در میان خود به توافق بر سر یک حزبی بسته با خود در کاخ سفید."

اتاق گذشت 3 تریلیون نجات بسته است. جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و آن را به عنوان غیر واقعی است.

جمهوری خواهان گفته اند که آنها می خواهند به نگه داشتن برچسب قیمت در حال توسعه لایحه حدود $1 تریلیون. پلوسی است و مخالفت آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای کاهش هزینه های نهفته سلامت و بحران اقتصادی است.

افزایش 600 دلار حقوق بیکاری که بسیاری از اقتصاددانان اعتبار با افزایش مخارج خانوار در حالی که کسب و کار تعطیل است و شاید بزرگترین مسئله چپ به حل و فصل. جمهوری خواهان استدلال می کنند آن را مانع مردم از بازگشت به کار از آنجا که بسیاری از افراد را بیشتر در خانه از آنها در شغل خود. حزب دموکرات پیشنهاد تساوی کمک به دولت نرخ بیکاری به طوری که آن را به طور خودکار می شود کاهش می یابد به عنوان متحده بهبود می یابند اما فاز در حالی که اقتصاد در تلاش است.

این اقدامات برای حمایت از خانواده تصویب و در ماه مارس به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته نجات به طور گسترده ای محبوب است. یک CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش در این ماه نشان داد 81 درصد از احتمال رای دهندگان در شش سال 2020 نوسان متحده حمایت دوم $1,200 پرداخت مستقیم به افراد واجد شرایط.

در ضمن صبح مشورت نظرسنجی ماه گذشته یافت 75 درصد از رای دهندگان حمایت یا حفظ و یا افزایش مقدار پول کارگرانی که شغل خود را از دست با توجه به همه گیر دریافت خواهید کرد.

— CNBC (Fa) Mui کمک به این گزارش

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب