داو آتی سقوط 100 امتیاز به عنوان وال استریت تلاش دوباره پس از چهار فروش

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.مای

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام آتی شد کمی پایین تر در اوایل معاملات روز پنج شنبه پس از یک شیب دار فروش در بازار باعث تشدید نگرانی ها در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد است.

آتی در شاخص Dow Jones Industrial Average با 130 امتیاز و یا 0.5% بنحوی باز دست از 53 امتیاز. S&P 500 آتی نیز با کاهش 0.4% و Nasdaq-100 آتی شد حاشیه پایین تر است.

بیش از 45,000 جدید کروناویروس موارد تایید شده در چهارشنبه رکوردی که پیشی قبلی مارس 26 اوج با بیش از 9000 نفر به یک NBC News شمارش. متحده مانند تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا را همه دیده اند عمده خوشه. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همچنین دستور داد بازدید از برخی از کانون متحده به قرنطینه برای 14 روز.

این تجدید حیات led Apple دوباره نزدیک برخی از فروشگاه ها در هوستون که در آن فشرده-واحد مراقبت تخت نزدیک به ظرفیت. آن همچنین باعث دیزنی به تاخیر در بازگشایی آن مستقر در کالیفرنیا پارک های فراتر از ژوئیه 17.

منفی عناوین فرستاده بازار به یک مارپیچ رو به پایین در روز چهارشنبه. داو کاهش یافته و حدود 700 امتیاز در حالی که S&P 500 و Nasdaq افت 2.5 درصد و 2.1 درصد بود. هر سه معیار های ارسال شده خود را بدترین روز پس از ژوئن 11. فناوری های سنگین نزدک نیز جامعی هشت روز رگه برنده.

"بازار شده است خوش بینانه است که اقتصاد در حال بازگشایی است و زندگی را تا حدودی به حالت عادی بازگشت اما این ویروس ممکن است ایده های دیگر" کریس Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در مستقل مشاور داد گفت: در یک ایمیل. "بازار دوباره بدست گرفتار در تیراندازی افزایش تعداد Covid-19 موارد تجارت حمایت از تولیدات داخلی و سیاست است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به تعرفه های جدید در $3.1 میلیارد دلار صادرات از فرانسه و آلمان و اسپانیا و انگلیس با توجه به اطلاع از نماینده تجاری ایالات متحده منتشر شد سهشنبه شب. وظایف جدید در زیتون آبجو ماشین ها و کامیون ها را می توان تا 100%.

سرمایه گذاران خواهد شد و نظارت بر آخرین هفتگی مدعیان اطلاعات روز پنج شنبه از ساعت 8:30 a. m. ET. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود در مجموع 1.35 میلیون بار اول ادعا می کند برای بیمه بیکاری برای هفتۀ منتهی به 20 ژوئن خواهد بود که کاهش از 1.508 میلیون برای هفته قبل. هفتگی مدعیان مانده اند بالای 1 میلیون برای 13 هفته به عنوان همه گیر roiled بازار کار است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب