کنگره را آسان Rajya سبها برنده در راجستان کشف یک تقسیم

راجستان معاون وزیر Sachin خلبان (مرکز) قبل از رای گیری در Rajya سبها انتخابات.جیپور: کنگره موفق به کسب دو کرسی

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399
Congress's Easy Rajya Sabha Wins In Rajasthan Uncover A Divide

راجستان معاون وزیر Sachin خلبان (مرکز) قبل از رای گیری در Rajya سبها انتخابات.

جیپور:

کنگره موفق به کسب دو کرسی در Rajya سبها انتخابات در راجستان و برنده آنها متقاعد کننده. KC Venugopal کردم 64 آرا و حزب دوم نامزد Neeraj Dangi کردم 59 رای. که در مجموع 123 رای که بدان معنی است که نه تنها یک رای از حزب حاکم چپ چپ رفت. در واقع کنگره هم قرار دادن بیش از تعداد لازم از 51 اولویت اول رای به نامزدهای خود را انتخاب.

آن چیزی که Sachin خلبان کنگره رئیس جمهور در راجستان حفظ کرده بود در تمام طول که در دولت خواهد مطمئن شوید که هر دو کنگره نامزدها انتخاب می شوند به راحتی به بالای خانه. او همچنین با رد اتهامات اسب تجاری به عنوان "شایعات".

اما آقای خلبان اعتماد به نفس به طور کامل در تقابل با وزیر Ashok Gehlot اظهارات.

آقای Gehlot رفت و در تاریخ ثبت می گویند بی جی پی در تلاش بود به انجام در راجستان آنچه آنها انجام داده بود در Madhya Pradesh و گجرات. رئیس شلاق حزب ماهش Joshi قرار دادن این اتهامات به نوشتن و یک شکایت رسمی تسلیم شد با اداره مبارزه با فساد و ویژه عملیات گروه از راجستان ،

این موضوع هنوز در دست بررسی که به عنوان MLAs بودند اغوا شده بودن و با چه مبالغ از پول است.

با این حمله پیشگیرانه آقای Gehlot سپس نقل مکان کرد و MLAs به رفت و آمد مکرر در خارج از جیپور و عملا معترضان وجود دارد با MLAs حتی نظارت بر جلسات تمرین و آموزش در مورد نحوه رای گیری در Rajya سبها انتخابات است.

آن را به نظر می رسد.

از سوی دیگر بی جی پی که queered زمین با قرار دادن یک دوم نامزد با وجود داشتن تعداد موفق به دریافت تنها یک نامزد منتخب - راجندرا Gehlot با 54 رای. دوم آن نامزد Onkar سینگ Lakhawat کردم فقط 21 رای. یکی از BJP آرا رد شد بر دلایل فنی.

اما در حالی که اتهامات اسب-تجاری در حال حاضر به نظر می رسد بی اساس بی جی پی موفق شده است به هم بزنید تا سیاسی آب در راجستان.

BJP ارشد در راجستان Satish Punia بارها خواسته وزیر Ashok Gehlot برای اثبات ادعاهای اسب-تجارت. بی جی پی نیز با اشاره به متفاوت روایت ظهور از درون کنگره است.

واگرا نمایش Ashok Gehlot و Sachin خلبان در اتهام یک "عملیات کمال" - یک اصطلاح مورد استفاده برای اشاره به کارناتاکا BJP را به اتهام برنامه ریزی مهندسی defections در سال 2008 -- در راجستان باید یک بار دیگر در معرض اختلاف بین دو رهبر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب