در اوج ناامیدی مهاجران انتخاب موز سطل آشغال در نزدیکی دهلی هولوکاست زمین

گرسنه کارگران مهاجر برای تمیز کردن کمی خوراکی موز در دهلی نو هولوکاست زمیندهلی نو: دور انداخته موز فاسد در خور

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

گرسنه کارگران مهاجر برای تمیز کردن کمی خوراکی موز در دهلی نو هولوکاست زمین

دهلی نو:

دور انداخته موز فاسد در خورشید ساخته شده به صورت غیر منتظره جشن برای یک گروه از مردان در سواحل رودخانه Yamuna در دهلی نو روز چهارشنبه بعد از ظهر. آنها را از طریق سطل زباله برای هر آنهایی که خوب با اضافه کردن یک روده غم انگیز بصری به مونتاژ از سراسر کشور از کارگران مهاجر تحت فشار قرار دادند به لبه در تمدید coronavirus مستند.

موز پرتاب شد در نزدیکی Nigambodh Ghat یکی از اصلی هولوکاست زمینه در پایتخت و احتمالا مورد استفاده در مراسم مذهبی برای مرده. در حالی که برای مهار کمی بیشتر خوراکی آنهایی که کارگران در سراسر گاه به گاه فاسد roti.

"این یک موز... معمولا این اصلا بد به راحتی. اگر ما در انتخاب آنها ما را در حالی که گفت:" یک مرد چاشنی یک کیسه.

"ما در حال گرفتن غذا به طور منظم پس بهتر است به این," گفت: یک مهاجر از علیگر در اوتار پرادش.

در حالی که این چنین نیست یک دید مشترک چه چیزی است که اغلب دیده می شود در اینجا این روزها نمرات از کارگران مهاجر خواب در باز است.

رشته های ناگهانی در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش coronavirus هزاران نفر از مهاجران در دهلی نو بوده است ماندن در این پچ در شمال دهلی نو در نزدیکی Yamuna.

مانند بسیاری از سراسر کشور آنها شغل خود را از دست یک شبه و بدون غذا و سرپناه. آنها نمی تواند رفتن به خانه به عنوان تمام حمل و نقل عمومی متوقف شد.

به عنوان انبوهی از مهاجران شروع یک پیاده روی طولانی به خانه متحده-سرد تصویر در یک زمان اجتماعی فاصله بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش سریع سرایت -- دولت آنها را متوقف و آنها را در پناهگاه.

55 ساله Ashok Kumar از بریلی ضلع قرار داده شد تا در یکی از این پناهگاه که سوخته را در روز شنبه گذشته هنگامی که دو زندانی جنگیدند. او شده است از آنجایی که در خواب بر روی زمین در هر کجا که او می تواند پنهان کردن از دست پلیس.

"امروز ما مواد غذایی پس از دو روز در یک Gurdwara" کومار گفت.

پس از گزارش جدیدی از مهاجران چپ بدون سرپناه دولت دهلی نو آغاز شده و حرکت آنها را به مدارس.

"ما در حال مصرف آنها را به پناهگاه ما تعیین کرده اند تا در مدارس گفت: Vipin رای دهلی شهری پناهگاه هیئت مدیره.

مهاجران امیدوار بودند برای برخی از امداد رسانی پس از روز شنبه زمانی که 21 روز مستند بود به پایان رسید. با مستند تمدید تا 3 مه ناامیدی خود را رشد کرده است.

دولت امروز را دستورالعمل برای بازگشایی برخی از صنایع روستایی و ساخت و ساز و فعالیت های اقتصادی پس از 20 آوریل در مناطق کم تحت تاثیر قرار COVID-19 به تولید شغل برای کارگران است.

پس از این داستان بود گزارش دهلی دولت به عمل آمد و باید مرتب سرپناه و غذا برای این کارگران مهاجر. وزیر Arvind Kejriwal توییتی در مورد توسعه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن