هند و چین در وضعیت دشوار در تلاش برای کمک به آنها می گوید تهمت

هند و چین "آمده و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: (فایل)واشنگتن: رئیس جمهور ای

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
India, China In Tough Situation, Trying To Help Them, Says Trump

هند و چین "آمده و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: (فایل)

واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز گفت که امریکا در حال صحبت کردن به هند و چین با مرز ایستاده در شرق لاداخ را Galwan دره که در آن نیروهای نظامی هر دو کشور آمده اند ،

درگیری های نهفته بین دهلی نو و پکن پس از 20 سربازان ارتش هند کشته شدند در درگیری های خشونت بار با نیروهای نظامی در ژوئن 15. تلفات همچنین گزارش شده است که در طرف چینی اما آمار و ارقام دقیق هنوز منتشر شود.

"این یک وضعیت دشوار. ما در حال صحبت کردن در هند, ما در حال صحبت کردن به چین است. آنها یک مشکل بزرگ وجود دارد. آنها آمده اند به ضربات و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. ما در حال تلاش برای کمک به آنها را" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید.

با در نظر گرفتن تنش مداوم رئیس جمهور ایالات متحده در ماه گذشته گفت: در رسانه های اجتماعی "ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!"

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال همچنین گفت که نخست وزیر نارندرا شد "نه در خلق و خوی خوب" در مورد "جنگ بزرگ" با چین است. با این حال هر دو کشور هند و چین این پیشنهاد را کرد و گفت که آنها را به صورت دوطرفه حل و فصل این مسئله است.

اما در پاسخ به سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد وزارت امور خارجی (MEA) سخنگوی Anurag Srivastava بود و سپس گفت: "ما درگیر با طرف چینی به صورت مسالمت آمیز حل و فصل این موضوع است."

حتی کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany روز چهارشنبه گفت که هیچ برنامه های رسمی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و واسطه درگیریهای مرزی بین هند و چین است.

هفته گذشته در امور خارجی وزیر S Jaishankar و خارجه چین وانگ یی تا به حال یک مکالمه تلفنی به بحث در مورد مرز ردیف. دهلی نو گفت که نیروهای چینی در زمان "عمد و برنامه ریزی شده" حرکت که منجر به خشونت و تلفات.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب