چین حرکت می کند در برابر هند دیگران “ماهیت واقعی حزب کمونیست”: ما

China's Moves Against India, Others 'True Nature Of Communist Party': US

هندی, چینی, ارتش قفل شد در بست در مکان های مختلف در Ladakh. (بازنمودی)

واشنگتن:

مهاجم موضع پکن در برابر هند و کشورهای دیگر در منطقه را تائید می کند “ماهیت واقعی” حزب کمونیست چین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از به نقل از کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany.

در برابر پس زمینه از بن بست بین هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ او گفت: ما این بود که از نزدیک نظارت بر وضعیت کنونی و پشتیبانی از آن حل و فصل مسالمت آمیز.

هندی و چینی ارتش قفل شده بودند در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هفت هفته گذشته و تشدید تنش منیفولد پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن. طرف چینی نیز متحمل تلفات و اما آن است که هنوز برای دادن جزئیات.

“با توجه به هند و چین, ما از نزدیک وضعیت را. رئیس جمهور در حال انجام است بنابراین به عنوان به خوبی. و او گفت که چین موضع تهاجمی همراه هند و چین مرز متناسب با الگوی بزرگتر از چینی تجاوز و دیگر نقاط جهان است.

“این اقدامات را تایید کرد و تنها ماهیت واقعی حزب کمونیست چین” خانم McEnany گفت: در پاسخ به یک سوال در یک کنفرانس خبری.

قبلا در طول یک کنگره شنوایی نمایندگان کنگره آمریکا ابراز نگرانی تهاجمی چینی اقدامات در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

“این ماه گذشته چین درگیر در درگیری در امتداد خط کنترل واقعی و در نتیجه مرگ غم انگیز از یک دوجین سربازان هندی و ناشناخته چینی تلفات نیز گفت:” Congressman Adam Schiff رئیس مجلس انتخاب هوش کمیته در طول یک جلسه در coronavirus و آمریکا و چین روابط.

عضو ارشد در موسسه بروکینگز Tanvi مادان گفت: اعضای این خانه را انتخاب کنید هوش کمیته که از اوایل ماه مه شده است وجود تلاش های مردم”s ارتش آزادیبخش چین “به طور یک جانبه تغییر وضع موجود” در امتداد لاک عملا مرز بین دو کشور.

این همراه با کروناویروس همه گیر بوده و ادامه خواهد داد به تاثیر در هند دیدگاه ها و رویکردها نسبت به چین و ایالات متحده و نظم بین المللی, او گفت:.

Ms مادان گفت که زمانی که چینی رهبر جمهوری چین و نخست وزیر نارندرا ملاقات در ماه اکتبر 2019 آنها به دنبال استرس در چین و هند همکاری می کند.

با این حال همه گیر و مرز بحران نشان داده اند که با وجود دهلی نو و پکن تلاش های بیش از چند دهه گذشته به تعامل با هند و چین روابط اساسی باقی مانده است و به طور فزاینده ای رقابتی رابطه است که می تواند حتی بیش از نشت به جنگ او گفت:.

رعایت که مرز بحران و همه گیر را تقویت و شتاب نگرانی های هند در مورد چین به عدم شفافیت Ms مادان گفت: آن را می فرستد نامشخص تعهد به قوانین مبتنی بر نظم است.

“دولت هند حاکی از آن است که مرز بحران خواهد شد که تاثیر جدی بر روابط وسیع به خصوص اگر وضعیت موجود حول و حوش کرده است به سرعت” او اشاره کرد.

اطلاع رسانی به نمایندگان مجلس است که درک عمومی در مورد چین باید “بطور قابل توجهی بدتر شده است” عضو ارشد موسسه بروکینگز گفت: در طول همه گیر و مرز بحران دهلی نو در حال حاضر محدودیت و یا اضافی موشکافی در اقتصادی چین و فن آوری منافع درون استراتژیک گسترده تر جامعه است.

“در هند وجود دارد که نزدیک به اجماع است که روابط با پکن باید مجددا و تنظیم مجدد”.

مرز بحران و همه گیر به رهبری خواستار هند برای حفظ و حتی تعمیق همکاری خود را با ما و برای واشنگتن به بازی بیشتر پایدار و قوی نقش مهمی در تضمین این که بر اساس قوانین نظم غالب در منطقه و سراسر جهان, او گفت:.

Ms مادان گفت: نمایندگان مجلس که به مرز بحران باقی مانده است جدی و نیاز به مراقب باشید ،

“واشنگتن خواهد بود با توجه به حالات مختلف. همچنین باید ارزیابی آنچه در دهلی نو ممکن است بخواهید از آن در هر مورد اینکه آیا یا نه ما حاضر است پاسخگو باشد و اگر آن را آماده برای کسانی که احتمالات,” او گفت:.

“اگر ما می خواهد پاسخگو باشد و یا برای نشان دادن حمایت خود را به هند آن را باید در انتقال این تمایل در حالی که مراقبت به تشدید وضعیت. چنین حمایتی را تسهیل نزدیک, هندی, تراز با ما در آینده است.”

اما واشنگتن باید سعی کنید به فشار هند به تصمیم گیری یا انتخاب و یا اجازه دهید دهلی فکر می کنم آن است که با استفاده از مرز بحران است. که سودمند خواهد بود اگر نه معکوس Ms مادان هشدار داد.

“چگونه به هند می پردازد با این سلامت و امنیت ملی بحران و همچنین انتخاب و مبادلات آن باعث می شود تاثیر می گذارد ما. آن ارائه خواهد شد فرصت اما به طور بالقوه نیز به چالش می کشد” او گفت:.

تمایل شرکای مانند هند به همکاری با آمریکا در منطقه و در سطح جهان خواهد شد بستگی دارد نه تنها در چینی mis-مراحل اما در واشنگتن”s” تمایل و توانایی به پاسخ مادان گفت.

در طول جلسه کنگره رجا Krishnamoorthi خواسته است که بدون در نظر گرفتن مراحل است که تشدید بحران چه کاری می تواند ما را به کمک هند به مولد پاسخ به این وضعیت و چین مطابق با قوانین مبتنی بر نظم است.

Ms مادان گفت که از این توانایی برای ما مفید به هند افزایش یافته است توسط تعدادی از موافقت نامه ها و گفت و گو مکانیسم های که راه اندازی شده که بیش از دهه گذشته است.

“ساختار در محل است. آن را مفید اغلب به دلیل وجود یک نگرانی است که این را تبدیل به یک جغرافیای سیاسی فوتبال بین آمریکا و چین است که دولت گرفته است موضع به هند اجازه تنظیم پایه پرسیدن که برای پشتیبانی. که یک ایده خوب,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید