Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند موارد پیش افتادن 70,000; آسیا در معرض خطر موج دوم

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.17 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 285,690
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,346,723) اسپانیا (227,436) انگلستان (224,332) روسیه (221,344) و ایتالیا (219,814).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:57 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

1:00 pm: هند مجموع موارد صلیب 70,000

هند گزارش 3,604 جدید تایید موارد coronavirus بیماری بیش از 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. این کشور شمارش 70,756 دومین در آسیا پس از چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

هند مرگ و میر افزایش 87 به 2293 در روز گذشته گفت: وزارت. — ین ن لی

در هندوستان یک زن بر روی گوشی پیاده گذشته یک گرافیتی به تصویر می کشد جهان مبتلا به کوروناویروس.

Ashish right to rebel | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

12:40 pm: تجدید حیات در مواردی دیده می شود در برخی از کشورهای آسیایی

برخی از کشورها در آسیا و منطقه ضربه اول توسط coronavirus را تجربه کرده اند دوباره بجای اول برگشتن در موارد پس از کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

که آمده است در زمانی که دولت ها در سراسر جهان در حال برنامه ریزی برای شل مهار اقدامات با وجود کارشناسان بهداشت عمومی هشدار در برابر انجام این کار خیلی زود است.

بیش از آخر هفته چین و کره جنوبی شناسایی شده جدید خوشه از عفونت. مقامات چینی reimposed برخی از مستند اقدامات در شولن شهرستان در شمال شرقی استان جیلین به مبارزه با شیوع جدید در حالی که کره جنوبی تصمیم خواهد گرفت که آیا به جلو بروید با برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس شروع چهارشنبه. — ین ن لی

11:30 am: آلمان گزارش 933 جدید موارد 116 مرگ و میر

آلمان روز سه شنبه گزارش داد 933 جدید کروناویروس موارد با توجه به رابرت کخ موسسه. این طول می کشد تعداد کل افراد آلوده به 170,508.

وجود دارد 116 بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 7,533.

آلمان را آغاز کرده است آرامش بخش coronavirus مهار اقدامات وجود دارد اما نگرانی از موج دوم پس از یک های اخیر چشم انداز مثبت بوده است. —Huileng قهوهای مایل به زرد

11:20 am: فیلیپین برای گسترش مستند در برخی از مناطق

فیلیپین را گسترش دقیق مستند در برخی از "برخی از مناطق" آخر این هفته فراتر از مارس 15 گزارش رویترز با استناد به رئیس جمهور رودریگو Duterte. این را جنبش محدودیت های فراتر از نه هفته است.

Duterte نمی گویند که در آن مستند خواهد بود آرام و یا حفظ و یا برای چه مدت این می تواند آخرین.

فیلیپین گزارش شده 11,086 coronavirus موارد و 726 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. اما نگرانی وجود دارد در مورد تحت آزمایش در جنوب شرقی آسیا کشور است.

بیشتر مانیل با جمعیت حداقل 13 میلیون نفر است که کانون شیوع با 64 درصد از این کشور را تایید موارد رویترز گزارش داد. —Huileng قهوهای مایل به زرد

11:16 am: کشورهای مشترک المنافع دبیر هشدار می دهد که "عادی است و هرگز به آینده'

به عنوان جهان همچنان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس-دبیر کل مشترک المنافع هشدار می دهد که "عادی است و هرگز به آینده."

"این است که یک هنجار و ما باید برای رسیدن هوشمند و ما رو به فکر می کنم متفاوت" پاتریشیا اسکاتلند گفت CNBC "Squawk Box آسیا" در روز سه شنبه. "قدیمی سازه که به اندازه کافی خوب برای 19th و 20th century ها نمی شود به اندازه کافی خوب برای قرن 21st با ما تعهدات جدید."

اسکاتلند گفت: "هیچ کس آماده بود برای این بیماری همه گیر" با توجه به ماهیت این بیماری است.

"من امیدوارم که ما نمی خواهد فقط تمرکز بر روی آن چیزهایی که در حال کشیدن ما را به راه تفکر" او گفت:. — Eustance هوانگ

11:15am می باشد: شهر نیویورک را نشان می دهد شهر مرگ و میر گذشت 20,000

شهر نیویورک وزارت بهداشت گفت: بیش از 20 ، 000 نفر از coronavirus به عنوان از آوریل 10 در 6pm. این شامل 14,928 تایید مرگ و 5,129 احتمالی مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 20,056.

کسانی که مشخص شد که احتمال مرگ و میر ندارد مثبت coronavirus آزمایشگاه نتیجه تست اما باعث مرگ بر مرگ خود گواهی ذکر شده به عنوان Covid-19 یا معادل این شهرستان گفت.

شهر نیویورک یکی از سخت ترین ضربه شهرهای ایالات متحده در این بیماری همه گیر. —Huileng قهوهای مایل به زرد

10:07 am: ایران برای بازگشایی مساجد در روز سه شنبه

ایران را بازگشایی مساجد در روز سه شنبه گزارش رویترز به نقل از مقام IRIB news agency.

تصمیم به بازگشایی مساجد ساخته شده در مشورت با وزارت بهداشت و درمان صدا و سیما گزارش به نقل از محمد استناد مدیر توسعه اسلامی سازمان است.

این تصمیم حتی اگر بخش هایی از کشور را دیده اند افزایش اخیر در عفونت باعث این مستند از حداقل یک شهرستان است.

هفته گذشته مساجد در کم خطر مناطق بازگشایی به نماز کرده است.

ایران یکی از سخت ترین ضربه خاور میانه با 109,286 coronavirus موارد گزارش شده تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این گزارش آغاز کاهش coronavirus محدودیت در تلاش برای حمایت از اقتصاد آن است که آمریکایی ها. —Huileng قهوهای مایل به زرد

9:12 am: کره جنوبی گزارش 27 موارد جدید نگرانی بیش از موج دوم

کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد گزارش 27 موارد جدیدی از کروناویروس گفت: کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. موارد علامت تا پس از تعطیلات آخر هفته سئول بود و آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

این کشور تا به حال کاسته کسانی که سیاست های پس از روزانه موارد جدید کاهش یافت و به تک رقمی در هفته های اخیر.

خوشه ای از موارد جدید به کاباره ها در پایتخت فرستاده اند مقامات تکاپوی آنها به عنوان سفارش سرگرمی مانند رسانه های نزدیک به دوباره.

هزاران نفر از clubgoers تست شده اند و بیشتر در حال دنبال کردن.وزارت آموزش و پرورش نیز قرار بازگشایی مدارس با یک هفته در نور از شیوع جدید. که برنامه ریزی شده بود شروع به چهارشنبه.

این موارد جدید گزارش روز سه شنبه طول می کشد تعداد کل افراد آلوده به 10,936. دو وجود دارد بیشتر مرگ و میر آوردن تلفات به 258. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:13 am: چین گزارش 1 مورد جدید, 15 موارد بدون علامت

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش یک مورد جدید از کروناویروس که از روز شنبه از 17 مورد جدید از روز قبل.

که طول می کشد تعداد کل افراد آلوده به 82,919 با توجه به دولت داده است. مورد جدید بود که وارد یک نسبت به یک مسافر از خارج از کشور.

وجود دارد هیچ اضافی مرگ و میر نگه داشتن تلفات در 4,633.

سازمان بهداشت گزارش جدید 15 موارد بدون علامت که در آن آلوده نمی نمایش علائم. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:06 am: جهانی مرگ و میر عبور 285,000

کل مرگ و میر برای coronavirus پیشی گرفته است 285,000 در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان عفونت در سراسر جهان همچنان به صعود بالاتر از 4.1 میلیون نفر است.

شیوع دارای مخروطی در چین با توجه به دولت داده است. اقتصاد در سراسر جهان در حال بازگشایی بعد از مستندات در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله.

مقامات در حالت آماده باش برای موج دوم از عفونت به عنوان مردم شروع به معاشرت دوباره. —Huileng قهوهای مایل به زرد

کره جنوبی مسافران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان جمعیت آنها را بر روی یک پله برقی و پله پس از پیاده شدن از مترو در طول یک ساعت یک عجله در مارس 11 سال 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ

8:02 am: بدهی شرکت های بزرگ صدور باقی می ماند در سرعت ضبط

یکی دیگر از $25.7 میلیارد دلار در سرمایه گذاری اوراق قرضه درجه آمار بازار در روز دوشنبه آینده بر روی پاشنه از 100 میلیارد دلار صادر شده هفته گذشته.

بدهی شرکت های بزرگ صدور است و در ادامه در یک رکورد سرعت پس از فدرال رزرو اعلام کرد که شروع به خرید بدهی های شرکت های بزرگ در اوایل اردیبهشت, CNBC پتی Domm گزارش.

حالا که اواسط ماه مه است که در اینجا سرمایه گذاران به دنبال به تغذیه برای راهنمایی در چه بعدی. —هانا میلر

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کاخ سفید نیاز به ماسک برای کارکنان کشورهای غربی درخواست برای $1 تریلیون دلار در کمک های اولیهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب