هپی چیر چگونه زندگی ما را در 2023 تغییر داد

این محصول در طول 80 سانتی متر و عرض 80 سانتی متر در ارتفاع 90 سانتی متر و ارتفاع تا نشیمنگاه 40 سانتی متر جزو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این محصول در طول 80 سانتی متر و عرض 80 سانتی متر در ارتفاع 90 سانتی متر و ارتفاع تا نشیمنگاه 40 سانتی متر جزو راحت ترین هپی چیر ها بوده که در رنگ های زیبا مورد پسند تمامی افراد قرار می گیرد یک تکیه گاه کوچک در این محصول تعبیه شده که نشستن را بر روی آن راحت تر کرده است. بین بگ امروزه یکی از محبوب ترین مبل راحتی بین ایرانی ها تبدیل شده ،بین بگ ها به نام مبل شنی نیز شناخته میشوند و بیشتر خانواده های ایرانی بین بگ را جزیی از زندگی خود میدانند. قابل ذکر می باشد که برای خرید این محصول شما به ابعاد آن نیاز دارید تا ابعاد های مکانی که می خواهید این مبل را در آن بگذارید را بسنجید. یک بین بگ یا هپی چیر خوب باید رویه ضد آب داشته باشد و باید رویه آن قابل شستشو باشد.هرچه بین بگ وزن سبک تری داشته باشد برای جابجایی نیز بهتر است. تمامی مواد یونولیت خرد شده در داخل آستری پارچه ای که در مبل به کار رفته قرار میگیرد و این امکان را به شما میدهد که رویه مبل را شستشو دهید . در داخل این محصول یونولیت های خرد شده به کار رفته است که باعث حالت پذیری این هپی چیر شده است.با استفاده از زیپ موجود در بدنه این محصول می توان محتویات درون آن را تخلیه و بدنه را به راحتی شستشو داد. ​Th᠎is po​st was ᠎done by G᠎SA C onte᠎nt G en erator Demov er​si᠎on᠎.

بیشتر بین بگ های تولید شده در بازار ایران دارای رنگ های متنوع و زیبا هستند که این ویژگی باعث میشود شما به راحتی بین بگ ها و هپی چیر هارا با دکوراسیون داخلی خود ست کنید. تنوع در رنگ بندی و قابل تعمیر بودن از دیگر ویژگی های هپی چیر است. مشکلاتی از قبلی آرتروز گردن،دیسک کمر و … نوع دیگری از هپی چیر ها وجود دارد که با استفاده از پارچه مخمل طراحی و تولید شده است. هپی چیر کودکانه اینتکس دارای جنس مخملی و قابل انعطاف و زیبا در ابعاد مناسب برای استفاده کودکان و نوجوانان ساخته شده است که برای محیط های کوچک نیز مناسب می باشد. در هنگام مشاهده این محصول در میابیم که دقت خاصی در طراحی و دوخت آن به کار رفته است هم چنین رنگ تیره ای که دارد باعث شده در استفاده کودکان از آن دچار لک و چرک نشود. برای مثال خیلی از هپی چیر ها به صورت ساده طراحی و تولید شده اند که این عامل باعث شده تا هیچ گونه مزیت و یا امکان خاصی را نداشته باشند و تنها نرمی و راحتی این محصولات سبب شود تا مشتری اقدام به خرید آن کند. در هنگام استفاده از آن از نشستن دو نفر هم زمان بر روی این محصول خودداری کنید تا طول عمر هپی چیر شما افزایش یابد هم چنین لازم به ذکر است که از نزدیک کردن اشیاء خطرناک و تیز و برنده مثل چاقو به آن جلوگیری کنید.

مبل شنی طرح های کارتونی، فوتبالی، رنگین و در انواع مبل شنی پارچه ای، مبل شنی مخملی و برزنتی حق انتخاب بشتری را به شما داده است. معمولا انواع هپی چیر در اندازه یک، دو و سه نفره تهیه میشوند، میتوان این صندلیها را به شکل نشسته، لمی و درازکش استفاده کرد. تولید کننده مبل هپی چیر مخمل سایت شاپ اینتکس تمامی مواد داخلی و نیز پارچه به کار رفته در این مبل را با دقت بالا انتخاب و تولید نموده است . اما بدون شک هر محصولی باید دارای جنس بسیار خوب و کیفیت بالایی باشد ، تا هم مشتری از استفاده آن لذت ببرد و دلیل بعدی آن طول این مبل هپی چیر بالا باشد . لازم به ذکر است که عرض پارچه بایستی بیش از ۱ متر باشد تا رویه به صورت یکدست و بدون وصله تولید شود . در گذشته ساختار داخلی مبل هپی چیر با استفاده از شن شکل می گرفت به علت سنگینی و حمل و نقل دشوار شن جای خود را به یونولیت خرد شده داده که بسیا سبک و کم حجم میباشد و به راحتی میتوان آن را در هر نقطه ای از مکان مورد نظر قرار داد . چگونه بین بگ (هپی چیر) خوب را تشخیص دهیم؟

پوسته:پوسته در بین بگ ها همان رویه خارجی آنهاست که اغلب از جنس کتان و پلی استر و … یک سری از مدل های هپی چیر نیز در بازار وجود دارد که اگر به آن ها نگاه کنید متوجه خواهید شد که دارای یک جیب اضافی بر روی بدنه اصلی هپی چیر می باشند. مبل هپی چیر به دو حالت نشسته و خوابیده شکل میگیرد که در صورت نیاز میتوانید آن را تغییر دهید، مثلا برای دیدن فیلم و یا بازی گیم میتوانید به صورت نیمهخواب مبل را شکل دهید و برای نشستن به شکل مبل با پشتی بلند بهره ببرید . هپی چیر هم مانند دیگر اجناس و وسایل مورد نیاز افراد، از فروشگاه های مجازی قابل خریداری هستند. از آنجایی که هپی چیر یک مبل راحتی مدرن است بیشتر رنگهای شاد و براق برای تهیه آن استفاده میشود اما این به آن معنا نیست که برای کلاسیک پسندان مناسب نباشد بلکه میتوانید از طرح و رنگهای کلاسیک نیز برای انتخاب این محصول استفاده کنید. بین بگ با تمام انواع مبلمانی که تا کنون دیدهاید کاملا متفاوت است، و ظاهری جدید و به روز دارد؛ که شبیه هیچ یک از مبلمانی که در خانههایتان دارید نیست و طراحی آن شما را حیرتزده میکند.