"سخنران خنثی است, چرا رویکرد دادگاه؟" دیوان عالی کشور در راجستان نبرد

راجستان: Sachin خلبان و برخی از کنگره MLAs باید شورش علیه Ashok Gehlot دولتدهلی نو: صدای مخالفان در یک دموکرا

توسط ELEMENTORSITE در 2 مرداد 1399
'Speaker Is Neutral, Why Approach Court?' Supreme Court On Rajasthan Battle

راجستان: Sachin خلبان و برخی از کنگره MLAs باید شورش علیه Ashok Gehlot دولت

دهلی نو: صدای مخالفان در یک دموکراسی را نمی توان تعطیل دیوان عالی کشور اشاره کرد امروز با شنیدن راجستان سخنران دادخواست به چالش کشیدن هر گونه دخالت دادگاه در رد صلاحیت اعلامیه او در خدمت به Sachin خلبان و 18 دیگر کنگره شورشیان در هفته گذشته. سخنران CP Joshi خواسته است دادگاه عالی برای جلوگیری از راجستان بالا دادگاه از دادن هر گونه حکم بر شورشیان چالش به رد صلاحیت استفاده نمي نماييد. "این موضوع فقط یک روز. چرا نمی توانید صبر کنید" دادگاه عالی خواسته در طول بحث در مورد اینکه آیا دادگاه عالی تا به حال هیچ حق دخالت و یا به دستورات حفاظتی برای شورشیان. قضات همچنین سوال چرا سخنران خنثی و فرد باید رویکرد دادگاه در همه.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

  1. "فرض کنیم یک رهبر دهکدهای از دست ایمان افراد است. در حالی که باقی مانده در حزب نمی توان آنها را رد صلاحیت. سپس این را تبدیل به یک ابزار و هیچ کس می تواند به منظور بالا بردن صدای خود را. صدای مخالفان در یک دموکراسی را نمی توان سرکوب بود" گفت: عدالت AK Mishra بدون اشاره به راجستان بحران است.

  2. او در پاسخ به این استدلال سخنران مشاور Kapil Sibal دفاع از حق خود را به خدمت اعلامیه سوال شورشیان چرا آنها صرفنظر حزب جلسات. "دادگاه عالی نمی دهد هر گونه محافظ منظور در این مرحله به دیگر اردوگاه. هیچ دادگاه می تواند دخالت کند که سخنران است تصمیم گیری در مورد" آقای Sibal گفت.

  3. عدالت Mishra پرسید: "پس از همه آنها انتخاب شده توسط مردم است. می توانید آنها را ابراز مخالفت خود را?" آقای Sibal پاسخ داد که آنها نیاز به توضیح نیست. "آن است که گوینده آن تصمیم گیری خواهد نه هر دادگاه," او گفت:.

  4. سخنران CP Joshi خدمت کرده بود اعلامیه به 19 شورشی MLAs از جمله Sachin خلبان پس از آنها صرفنظر دو جلسه کنگره MLAs به نام با وزیر Ashok Gehlot هفته گذشته است. شورشیان استدلال کرده اند در دادگاه است که آنها قصد ندارند به ترک حزب را; آنها فقط می خواهند یک تغییر در رهبری است. آقای Sibal گفت: عمل خود را از پیوستن به این جلسات منجر به از دست دادن عضویت خود را.

  5. سخنران تصمیم به رفتن به دیوان عالی کشور منعکس کنگره نگران است که یک پیروزی حقوقی برای شورشیان ممکن است به خطر اندازد آن دولت در راجستان. وزیر Ashok Gehlot است باریک و سرب در 200 عضو مجمع - فقط یک MLA بر اکثریت علامت 101. اگر دادگاه تصمیم تیم خلبان 19 MLAs می توان رد صلاحیت آقای Gehlot می توانید برنده بیشتر به راحتی به عنوان اکثریت علامت پایین خواهد آمد.

  6. اگر شورشی MLAs پیروزی خود را در مورد در برابر رد صلاحیت و سپس آنها می توانند رای در برابر کنگره و دولت آن را دشوار برای آقای Gehlot برای حفظ قدرت در راجستان.

  7. رئیس جمهوری در نامه ای به نخست وزیر نارندرا ادعا تلاش برای بیرون راندن دولت او با بی جی پی - او به نام اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat-و "بلند پروازانه" اعضای حزب خود او ظهور آخرین شب.

  8. "در زمانی که اولویت ما باید به صرفه جویی در زندگی و معیشت توده ها, این مرکز تبدیل به اصلی conspirator در سرنگونی یک دولت" آقای Gehlot نوشت PM مودی. "من نمی دانم که چقدر شما در مورد این و یا این که آیا شما در حال گمراه. تاریخ را نیز ببخش نه کسانی که همدست در این توطئه," او گفت:.

  9. رئیس جمهوری را متهم Sachin خلبان معاون خود را تا زمانی که او اخراج او هفته گذشته از توطئه با بی جی پی برای پایین آوردن کنگره دولت در راجستان در یک برنامه شبیه به Madhya Pradesh, که در آن کمال نات دولت سقوط کرد در ماه مارس پس Jyotiraditya Scindia سوئیچ از کنگره به BJP.

  10. Sachin خلبان روز گذشته با ارسال یک اخطار قانونی به کنگره MLA که او را متهم کرد از تلاش برای رشوه او را به defecting. توجه به MLA Giriraj سینگ Malinga گفت که او تا به حال سعی کردم به لکه آقای خلبان تصویر او در Re 1 و عذرخواهی نوشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب