یک هنرمند رنگارنگ اسکاتلندی خانه بسیاری از رنگ الهام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: تسا

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: تسا مک گرگور
محل سکونت: ادینبورگ, اسکاتلند
حجم: 1800 متر مربع
سال زندگی در: 6 سال متعلق به

هنرمند تسا مک گرگور, عشق, جادویی, تصاویر خارق العاده یک مکمل به زرق و برق دار, پیر گرجستان, آپارتمان در ادینبورگ ساختمان که او را با عشق رنگ در پالت تسکین دهنده و مودی رنگ. او قادر به خرید این خیره کننده فضای پس از فروش قبلی صفحه اصلی—a teeny tiny استودیو در لندن—عملا برای همان قیمت! توابع آن را در حال حاضر به عنوان هر دو خانه و استودیو و همچنین مکانی برای آزمایش با دکور خانه.

"...من با استفاده از آن به افراط عشق من از طراحی داخلی و به نمایش نقاشی های من" تسا توضیح می دهد که در مورد او ادینبورگ صفحه اصلی. "من انتخاب تخت برای آن ویژگی های اصلی; من سقوط در عشق با flagstones در سالن و آشپزخانه به عنوان مثال بود و مشتاق به آنها را حفظ کند. این سقف بلند کامل با cornicing و سقف گل شد و کامل برای غیرمتعارف منحط جو که من می خواستم برای ایجاد."

آن سخت است برای دیدن یک بیت از ابیگیل Ahern سبک در تسا صفحه اصلی; به عنوان یک ماده در واقع او به شدت با الهام از ابیگیل سبک پس از حضور در یک روز در کارگاه مشهور طراح لندن. و این واقعیت است که او قادر به تبدیل این خانه با وجود این محدودیت ها از یک آپارتمان واقع در یک کلاس ساختمان–ساختمان "ویژه معماری یا تاریخی علاقه دارد که نمونه برجسته از یک دوره خاص و سبک و یا نوع ساختمان" با توجه به محیط زیست تاریخی اسکاتلند سایت–بسیار قابل تحسین است.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: پس زمینه زیبا از این آپارتمان تاریخی چکیدن با ویژگی های دوره, یک هدیه و یک نقطه شروع فوق العاده. هدف من این بود برای میکس عشق من عمیق و رنگ های غنی با مرزی اما کاربردی پس از اتمام و در نتیجه چشمگیر, اما من امیدوارم که هنوز هم خانه گرم و نرم.

الهام: من عاشق مد عکاس تیم واکر و مراجعه به پری تصاویر خود در نقاشی. او عکاسی شگفت انگیز یک الهام به من که من دوست دارم هر چیزی جادویی و خارق العاده. جنگل های تاریک و مناظر اول من رفتن به ایده هایی برای نقاشی و جایی که من ایده های من برای من فضای داخلی نیز هست.

مورد علاقه عنصر (و به ما بگویید که چرا): من آشپزخانه برای پخت و پز و سرگرم کننده I love خدمت خوشمزه خاورمیانه الهام گرفته از suppers برای دوستان.

بزرگترین چالش: ساختمان درجه یک ذکر شده که برخی از وظایف بیشتر طاقت فرسا. من تا به حال به بررسی کنید که چه نوع از گچ برای استفاده از, برای مثال, اما من ساز جان را به چالش افزایش یافت.

Proudest DIY: پیدا کردن شومینه در حمام -- این می شده اند یک اتاق خواب قبل از لوله کشی داخل ساختمان!

بزرگترین زیاده روی: فروشگاه مورد علاقه توسط گراهام و گرین من درمان شده اند خودم را به قطعه از آنها را برای سال های بسیاری است. خود دمدمی سبک ترکیبی بسیار خوبی با قطعات من داده شده و یا خریداری شده در مغازه های عتیقه فروشی و در بر داشت در eBay.

بهترین توصیه: من تا به حال شده است در یک ابیگیل Ahern استاد کلاس یک روز در کارگاه طراح خانه در لندن و او را تشویق دانش آموزان خود را به همه چیز رنگ یکی colou\r: دیوار skirting تخته رادیاتور و شومینه برای "cocooning اثر است." من نه کاملا انجام می شود که ترجیح می دهند برای حفظ سقف و cornicing سفید در بسیاری از اتاق اما قطعا آن کار می کند. آن را برجسته مبلمان و اشیاء و می افزاید: لمس رمز و راز است. من فکر می کنم آن است که یک روش که با این نسخهها کار در هر دو بزرگ و فضاهای کوچک است. آن را می کشد فضاهای بزرگ با هم و در یک فضای کوچک است که کمتر داد و بیداد کن. من نقاشی سقف آشپزخانه در همان رنگ های تیره به عنوان دیوار اما احساس کردم که اتاق نشسته بود فقط بیش از حد بزرگ برای این رویکرد تا سقف سفید و کتیبه می شکند و آن را کمی."

خود را چه خانه بهترین راز ؟ من یک کمال گرا, بنابراین من بسیار خوشحال با مبلمان است که کمی خشن در اطراف لبه. من فکر می کنم من می خواهم من تخت را به یک بیت از "پایین سمت شرق انبار" در مورد آن در واقع, بنابراین من نمی آویزان کنید اگر همه چیز را به حال یک بیت از زندگی!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن