چین می گوید ایالات متحده عمل در هنگ کنگ ‘محکوم به شکست’

مردم با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش Covid-19 رمان coronavirus پیاده روی پایین خیابان تزئین شده با فانوس های چینی در هنگ کنگ در فوریه 29, 2020.

VIVEK PRAKASH

سخنگوی حزب کمونیست چین گفت: آمریکا حرکت می کند برای پایان دادن به برخی از امتیازات تجاری به هنگ کنگ “به شدت دخالت” در چین امور داخلی و “محکوم به شکست است.”

شنبه سرمقاله در روزنامه روزانه مردم بود در پاسخ به یک اطلاعیه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از چین تشریفاتی مجلس کنار هنگ کنگ محلی مقننه برای پیشبرد قانون است که می تواند به شدت محدود کردن آزادی بیان و مخالفت با فعالیت های سیاسی در نیمه مستقل خاک چینی.

آن را “عزم راسخ همه مردم چین” به مخالفت با دخالت در هنگ کنگ امور توسط هر گونه نیروهای خارجی کاغذ گفت.

“این هژمونیک عمل تلاش برای دخالت در هنگ کنگ امور و شدت دخالت چین در امور داخلی را نمی ترساندن مردم و محکوم به شکست است ، تلاش در “وادار کردن چین به سازش در هسته منافع از جمله حاکمیت و امنیت از طریق تهدید و یا اجبار … تنها می تواند افکار واهی و پوچ و روز خواب!”

چین را تهدید به مقابله به مثل بیش از ایالات متحده حرکت به لغو معامله مزایای اعطا شده به هنگ کنگ پس از آن تحویل از انگلیسی به چینی حکومت در سال 1997.

تنش بیش از هنگ کنگ افزایش یافته و سال گذشته به عنوان چین سرکوب معترضان و تقویت کنترل خود را بر مالی آسیا hub.

منتقدان می گویند رای گیری روز پنج شنبه در کنگره خلق ملی برای تحمیل قانون امنیت در هنگ کنگ به طور موثر نفی پکن تعهد به حفظ این سرزمین جدا مدنی و حقوقی و نهادهای اقتصادی تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت آغاز خواهد شد از بین بردن کامل “محدوده” از موافقت نامه های که تا به حال داده شده هنگ کنگ رابطه با ایالات متحده آمریکا که در سرزمین اصلی چین فاقد از جمله معافیت از کنترل در برخی از صادرات است. “چین کرده و به جای آن وعده داده شده فرمول یک کشور و دو سیستم با یک سیستم” او گفت:.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo اطلاع کنگره در روز چهارشنبه که در هنگ کنگ است و دیگر مستحق ترجیحی تجارت و بازرگانی وضعیت آن لذت می برد از آمریکا

این هنوز روشن نیست که چه تاثیر تصمیم گیری خواهد شد که در آمریکا شرکت هایی که کار در هنگ کنگ و یا در شهر و موقعیت به عنوان امور مالی مرکز. پکن هنوز به جزئیات خاص چه اقدامات آن را در پاسخ اگر چه مردم روزانه سرمقاله گفت: چین آماده شد به یک “مصمم ضد و چه چیزی در انتظار شما تنها می تواند شرم آور شکست.”

در هنگ کنگ روز شنبه به, وزیر دادگستری ترزا چنگ گفت: آن را “کاملا نادرست و اشتباه” می گویند خاک از دست دادن استقلال خود را.

چین مقامات مرکزی حق مطلق به اقدام امنیت ملی در مورد هنگ کنگ چنگ به خبرنگاران گفت:.

او همچنین با انتقاد از آمریکا گفت: “هر دولت دیگر که تلاش می کند به استفاده از اجبار و یا هر معنی که با توجه به تداخل با حق حاکمیت یک دولت به تصویب خود را امنیت ملی قانون مسلما متخلف در اصل عدم مداخله تحت حقوق بین الملل عمومی است و قابل قبول نیست.”

چین گذشت هنگ کنگ امنیت ملی قانون پس از سفت مخالفت عمومی scuppered تلاش قبلی توسط این سرزمین مقننه به تصویب چنین قانونی در سال 2003.

پکن را حل و فصل ظاهر شده اند سخت توسط ماه از تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ است که اغلب منجر به درگیری های خشونت آمیز بین پلیس و عمدتا جوان شدند. چین بارها و بارها متهم به دولت های خارجی و سازمان های بین المللی از دامن زدن به تظاهرات در حالی که هیچ شواهد مستقیم.

گمانه زنی ها از واشنگتن پاسخ شامل احتمال این که کسانی که در ارتباط با سرکوب از جمله اعضای هنگ کنگ نیروی پلیس می تواند در صورت ایالات متحده ممنوعیت سفر و یا دیگر تحریم.

“اکنون روشن است که هنگ کنگ است که در وسط عمده چین و آمریکا تنش” گفت: تارا یوسف رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است.

کسب و کار با چند سوال پاسخ داده نشده در مورد پرده برداشتن از ویژه تجاری و رابطه آن “نمی خواهد مانند کوه در می رم سوئیچ” جوزف گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de