"جنگ علیه COVID-19": Uddhav Thackeray هشدار در برابر لغو مستند

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray صحبت به شیو سنا MP سانجی Rautبمبئی: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray هشدار دا

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
'War Against COVID-19': Uddhav Thackeray Cautions Against Lifting Lockdown

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray صحبت به شیو سنا MP سانجی Raut

بمبئی:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray هشدار داده است در برابر عجله بلند coronavirus مستند با اشاره به اقدامات مشابه توسط کشورهای غربی است که پس از درهم برای اعمال محدودیت دوباره زمانی که آنها متوجه این ویروس هنوز هم در حال گسترش است.

در یک مصاحبه دو قسمتی برای اولین بار است که منتشر شد شنبه با شیو سنا MP سانجی Raut برای حزب منادی "Saamna" آقای Thackeray همچنین هشدار داد مردم در بمبئی که در آن شیوع به نظر می رسد تحت کنترل در برابر اجازه گارد خود را گفت: "من نگران هستم که در مورد".

"این جنگ علیه COVID-19 ویروس و هر کجا که کشورهای برداشته مستند, همه در یک بار آنها در حال حاضر دوباره re-اعمال lockdown - مانند استرالیا" Uddhav Thackeray گفت.

"هر کس می گوید باز و باز کردن همه چیز و که اقتصاد تحت تهدید است. بله من با شما موافقم. اما آیا این مردم مسئولیت اگر بسیاری از مردم آلوده و یا می میرند ؟ آیا شما آماده به اجازه دهید مردم می میرند برای اقتصاد؟"

آقای Thackeray سپس در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دست زدن به بحران بهداشت و درمان در خصوص مقاومت خود را به محدودیت های سخت تر شده است به شدت انتقاد شده است.

"من نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من نمی بینم من مردم رنج می برند در مقابل چشمان من" او اعلام کرد.

"تمرکز من این است که در بازگشایی همه چیز آرام است. من با شما موافقم مردم خسته هستند اما من نمی توانید باز کردن همه چیز را در یک بار. ما خواستار این یک بیماری همه گیر از آنجا که هیچ کس تا به هر حل سریع برای این" او گفت:, و اضافه کرد که خواسته در مورد مکان های عبادت بودن دوباره باز شد که "خدا در درون ماست".

2f54edn8من نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Uddhav Thackeray اعلام نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در ایالات متحده رئیس جمهور

ماهاراشترا هند بدترین تحت تاثیر قرار دولت با بیش 3.57 لاخ موارد که 1.44 لاخ هستند و عفونت فعال و بیش از 13000 هستند و مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

بمبئی که بیش از 1 لاخ موارد و پونه است که نزدیک به 70,000-علامت گذاری به عنوان هر دو به شدت ضربه. در حالی که عفونت در بمبئی به نظر می رسد به رها کردن کسانی که در پونا هستند خونتان.

"من نمی خواهم به اظهار نظر خیلی زود (به COVID-19 وضعیت در بمبئی). اگر ما بر این باورند که تحت کنترل ما آرام است. و من نگران هستم که در مورد" رئیس جمهوری گفت: در مورد شهرستان, در حالی که همچنین با اشاره به این که مهار اقدامات در Dharavi تا به حال شده است به طوری که موفق به کسب ستایش از چه کسی است.

آقای Thackeray نیز با تمجید از دولت پاسخ کلی به این بیماری همه گیر است که بیش از آلوده 13.36 لاخ در این کشور و کشته شدن بیش از 31,000.

"ماهاراشترا آیا نیاز به کمک از ارتش. ما ساخته شده بیمارستان درست و ramped پزشکی ظرفیت. ما در جلسات و مشغول به کار درآمده است. من افتخار من, دولت," او گفت: "مانند چین و ما نیز ساخته شده است بیمارستان ها در عرض 15-20 روز".

در گسترده مصاحبه که همچنین اشاره کوتاهی مو در خانه در طول مستند آقای Thackeray مورد بحث امتحانات برای دانشجویان در سال آخر خود را.

"هر زمان که ممکن است ما می توانیم امتحانات نهایی سال برای کسانی که علاقه مند هستند. بنابراین یا شما قبول مجموع علائم و یا امتحانات," او گفت: با اشاره به یک سیستم جایگزین برای عبور دانش آموزان در ازای امتحانات.

ماهاراشترا مانند دهلی نو لغو است سال آخر امتحانات به صورت دولتی و موسسات. کالج مرکزی خواهد شد که امتحانات خود را در ماه سپتامبر - یک تصمیم Yuva سنا جناح جوانان از آقای Thackeray را شیو سنا به چالش کشیده شده است در دیوان عالی کشور تحت رهبری پسرش و وزیر کابینه Aaditya Thackeray.

آقای Thackeray نیز لمس بر اساس امتیاز سیاسی در مصاحبه خود بازی پایین هر گونه صحبت از شکاف بین حزب خود و ایدئولوژیک متفاوت کنگره و NCP با آنها شیو سنا است در سه راه داد به حکومت ماهاراشترا.

"من رهبری این دولت اما این سه حزب دولت و حتی مستقل با ما هستند. از همه مهمتر, است, با ما است. پس از آن است که همه دولت," او گفت:.

"من خوشحال هستم که مردم به من اعتماد و همکاری با من. این به من می دهد قدرت" آقای Thackeray اضافه شده است.

یک سوال در مورد کوروناویروس واکسن محاکمه وزیر گفت که او امیدوار واکسن می تواند توسعه یافته در هند تا پایان این سال است.

COVAXIN هند اولین بومی توسعه واکسن شروع آزمایشات انسانی در روز جمعه.

بخش دوم از آقای Thackeray مصاحبه با سانجی Raut است که انتظار می رود فردا منتشر خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب