مرکز چوب برای ایستادن پس از دهلی نو می گوید هیچ قرنطینه مرکز بازدید

Coronavirus: صفحه اصلی وزارت گفت مثبت باید به امکانات قرنطینه برای ارزیابی.دهلی نو: تفاوت بین دولت دهلی نو و م

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399
Centre Sticks To Stand After Delhi Says No Quarantine Facility Visit

Coronavirus: صفحه اصلی وزارت گفت مثبت باید به امکانات قرنطینه برای ارزیابی.

دهلی نو:

تفاوت بین دولت دهلی نو و مرکز همچنان بیش از این پروتکل برای coronavirus بیماران با وزارت ایستاده با تصمیم گرفته شده در جلسه به ریاست وزیر خانه آمیت شاه در 21 ژوئن, که همچنین با حضور وزیر Arvind Kejriwal.

یک پرینت از صفحه اصلی سخنگوی وزارت بخوانید: "امروز SDMA تصمیم گیری در صفحه اصلی جداسازی COVID-19 مثبت بیماران در دهلی نو تاکید مجدد از تصمیم گرفته شده در جلسه برگزار شده توسط اتحادیه خانه وزیر شری @AmitShah در 21 ژوئن و ابلاغ به دولت دهلی نو در 22.06.20".

اوایل امروز دهلی معاون وزیر Manish Sisodia ادعا کرد که این مرکز را با توجه به اجباری سفر به COVID-19 مراقبت مراکز توسط افرادی که تست مثبت خارج شده است.

اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, با این حال روشن است که تصمیم گیری ساخته شده در ژوئن 21 جلسه-که هر کسی که تست مثبت برای coronavirus باید بلافاصله مورد بررسی قرار گرفت و در یک مرکز قرنطینه می ایستد.

در این جلسه که در مرکز گفته بود که آیا فرد مثبت خواهد بود قرنطینه در خانه و یا یک COVID-19 مرکز مراقبت خواهد کرد تا از طریق یک ارزیابی بالینی در مراکز قرنطینه و بازدیدکننده داشته است به محل اقامت بیمار است.

همچنین تصمیم گرفته شد که بیمارانی که نشان نمی دهد بیش از حد بسیاری از علائم و باید یک خانه با حداقل دو اتاق جداگانه با توالت اجازه خواهد داشت برای رفتن به صفحه اصلی قرنطینه.

"در موارد دیگر فرد خواهد شد معطوف به COVID مراقبت مرکز/بيمارستان. افراد با داشتن هر گونه همکاری morbidities مانند فشار خون و دیابت و بیماری های کلیوی و غیره. خواهد بود معطوف به COVID مراقبت مرکز/بیمارستان" وزارت گفته بود در آن دایره ای است.

اما دولت دهلی نو استدلال کرده بود که چنین سیستمی را فشار بیش از حد روی سلامت زیرساخت ها است. دفاع از بازگشت به آن سیستم قدیمی است که در آن یک دولت تیم بازدید از بیماران در خانه های خود به بررسی وضعیت آنها بررسی امکانات و تصمیم بگیرید که آیا آنها باید نقل مکان کرد و به کروناویروس مرکز مراقبت از خانه یا قرنطینه دولت نوشته شده بود را به ستوان فرماندار آنیل Baijal.

امروز آقای Sisodia گفت coronavirus مثبت افراد نمی خواهد نیاز به مراجعه COVID-19 مراکز مراقبت برای یک ارزیابی بالینی. از آن شده است تصمیم به خروج از مرکز را با توجه به اجباری سفر به COVID-مراکز مراقبت در جلسه دولت و مدیریت بحران اقتدار او گفت:.

کسانی که COVID-19 مثبت از طریق یک تست سریع خواهد بود بالینی ارزیابی توسط افسران پزشکی در نقطه ای به معاون وزیر گفته بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب