مرکز اصلاح دوز ضد ویروسی داروی Remdesivir به COVID-19 بيمار

Remdesivir توصیه نمی شود برای زنان باردار و شیرده و کسانی که زیر 12 سالدهلی نو: اتحادیه وزارت بهداشت در روز جم

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399
Centre Revises Dosage Of Anti-Viral Drug Remdesivir To COVID-19 Patients

Remdesivir توصیه نمی شود برای زنان باردار و شیرده و کسانی که زیر 12 سال

دهلی نو:

اتحادیه وزارت بهداشت در روز جمعه تجدید دوز ضد ویروسی داروی remdesivir به اداره به کروناویروس بيماران در حد متوسط مرحله از بیماری زودتر از شش روز به پنج روز آن را به عنوان صادر شد "مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19".

دارو تجویز در قالب تزریق داده می شود باید با دوز 200 میلی گرم در روز یکی پس از 100 میلی گرم روزانه به مدت چهار روز (در مجموع پنج روز) درمان جدید پروتکل اعلام کرد.

وزارت بهداشت در ژوئن 13 تا به حال اجازه استفاده از remdesivir برای محدود اضطراری استفاده در موارد متوسط تحت "تحقیقاتی درمان".

"تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز remdesivir ممکن است در نظر گرفته شده برای بیماران در حد متوسط مرحله نیاز به اکسیژن حمایت" در این سند اعلام کرد.

آن است که توصیه می شود برای کسانی که با شدید کلیوی و سطح بالایی از آنزیم های کبدی زنان باردار و شیرده و کسانی که زیر 12 سال آن را گفت.

این وزارت همچنین okayed خارج از برچسب استفاده از توکلیزوماب مواد مخدر است که تغییر سیستم ایمنی بدن و یا عملکرد آن و نقاهت پلاسما برای درمان COVID-19 بيمار در میانه مرحله از بیماری به عنوان "تحقیقاتی درمان".

آن نیز توصیه می شود هیدروکسی کلروکین برای بیماران در اوایل دوره بیماری و نه به صورت انتقادی بيماران بد حال.

در ژوئن 27, وزارت گنجانده شده بود ارزان به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید دگزامتازون در درمان پروتکل برای COVID-19 بيماران در حد متوسط تا شدید مراحل بیماری خود را در میان دیگر اقدامات درمانی.

وزارت توصیه استفاده از دگزامتازون است که در حال حاضر مورد استفاده در طیف گسترده ای از شرایط را برای اثرات ضد التهابی و ایمنی اثر به عنوان یک انتخاب جایگزین برای متيل پردنيزولون برای مدیریت متوسط به موارد شدید عفونت کروناویروس.

هند COVID-19 نفر افزایش یافت با بیش از 20 ، 000 در یک روز برای اولین بار گرفتن این کشور در مجموع شمارش به 6,25,544 روز جمعه در حالی که تعداد مرگ صعود به 18,213 با 379 جدید تلفات با توجه به اتحادیه های بهداشتی وزارت اطلاعات به روز شده در 8 هستم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن