'ما باید مسئولیت' — Disney Parks رئیس جاش D'Amaro مورد بحث بازگشایی دیزنی در فلوریدا در طول همه گیر

یک زن و شوهر منتظر در صف برای ورود به مرکز شهر دیزنی در آناهایم, کالیفرنیا, در جولای 9, 2020, اولین, روز, هوای

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

یک زن و شوهر منتظر در صف برای ورود به مرکز شهر دیزنی در آناهایم, کالیفرنیا, در جولای 9, 2020, اولین, روز, هوای آزاد, خرید و ناهار خوری پیچیده شده است که به روی عموم باز. (عکس از رابین بک / AFP) (عکس از رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

رابین بک

پیاده روی تا خیابان اصلی به سیندرلا قلعه در والت دیزنی جهانی در اورلاندو فلوریدا ممکن است نگاه کمی متفاوت در پی coronvirus همه گیر اما به نظر نمی رسد تقلیل ارواح دیزنی اعضای بازیگران و یا آن مشتاق ترین طرفداران.

روز شنبه, دیزنی شروع آن مرحله به مرحله بازگشایی پارک آن در فلوریدا در میان یک تعداد رکورد جدید Covid-19 موارد در دولت است. این شرکت کاملا آگاه است که همه چشم ها بر روی آن این آخر هفته اما رهبری آن ابراز اعتماد به نفس را در خود افزایش اقدامات ایمنی و تغییر عملیات.

"وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد به اینجا هر دو از بازیگران ما از اعضا و مهمانان ما و ما باید مسئولیت برای ارائه آن اعتماد" گفت: Josh D'Amaro رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات بخش.

در حالی که D'Amaro کاهش یافته است به خاص فروش بلیط و شماره او اشاره کرد که مهمانان رزرو رزرو برای بازدید از دیزنی پارک و استراحتگاه به عنوان دور به عنوان 2021.

"عشق مردم, دیزنی, آنها, عشق, تجربه, اینجا," او گفت:. "آنها درک جهان متفاوت است, آنها در حال تماشای ما کنار هم قرار دادن این برنامه های بزرگ و ما شاهد آنها کتاب به صورت کوتاه مدت و دراز مدت است."

D'Amaro رسما به نام به پست رئیس در حدود چهار ماه پس از باب Chapek رفتگان این موقعیت به جای Bob Iger به عنوان مدیر عامل. او در زمان راس دیزنی پارک های تفریحی, کشتی تجارب و مصرف کننده محصولات کمی کمتر از سه ماه پس از این شرکت مجبور شد به شاتر همه از خود پارک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیچ شاهکار آسان به راه اندازی مجدد یک بخشی از دیزنی کسب و کار. این بخش به عنوان یک کل برای اختصاص 37 درصد از این شرکت $69.6 میلیارد دلار درآمد کل در سال گذشته است. در حالی که رقیب پارک Universal Studios و سی ورلد بازگشایی دروازه های خود را در اوایل ماه ژوئن دیزنی به تعویق افتاد بازگشایی تا اواسط جولای به منظور بازگرداندن عظیم آن تعداد از کارکنان و آموزش مجدد آنها در آن جدید روش های ایمنی.

به عنوان دیزنی آماده کرده است برای بازگشایی آن پارک D'Amaro صرف هفته گذشته در تعامل با اعضای بازیگران و مهمانان در نرم باز حوادث در آن پارک در فلوریدا. او گفت که اعضای بازیگران هستند راحت با دیزنی جدید اقدامات ایمنی که شامل اجباری ماسک سیاست و متوسط چک و که مهمان شده اند "تعاونی" با پارک' قوانین جدید.

در دیزنی چشمه که بازگشایی در اواخر ماه مه "همه مهمانان خود را به پوشیدن ماسک صورت و هر کس آنها را درک مسئولیت مشترک" D'Amaro گفت.

دیزنی استخدام خاص اعضای بازیگران به نگاه کردن برای مهمانان که "ممکن است تا به حال کمی لغزش" و نمی جای خود ماسک بعد از خوردن غذا یا نوشیدن D'Amaro گفت. چون از همه علامت و ارتباطات از این شرکت در مورد انتظارات و قوانین او انتظار ندارد وجود دارد بیش از حد بسیاری از حوادث است.

دیزنی لند در کالیفرنیا است که هنوز هم در انتظار دستورالعمل از مقامات دولتی قبل از اعلام جدید خود را بازگشایی تاریخ اما مهمانان می توانید انتظار یک مجموعه مشابه از اقدامات ایمنی در آناهایم D'Amaro گفت.

علاوه بر این ساخت Avengers پردیس های جدید زمین هایی که قرار بود در ماه ژوئیه سال "قطعا حرکت رو به جلو" است و "به دنبال فوق العاده," او گفت:. D'Amaro نیست ارائه یک جدول زمانی خاص برای زمانی که جدید مارول با مضمون زمین باز خواهد بود ،

روز شنبه, سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات در فلوریدا بازگشایی و دنبال خواهد شد Epcot و استودیوهای هالیوود در ژوئیه 15. دیزنی لند پاریس نیز میله میله برای بازگشایی در ژوئیه 15.

"ما احساس خوبی در مورد همه چیز است که در محل" D'Amaro گفت.

افشا: NBCUniversal است شرکت مادر استودیو یونیورسال و CNBC.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب