"ببر Zinda Hai", انگلیسی دوبله Jyotiraditya Scindia پس از Madhya Pradesh "برنده"

آقای Scindia شد در پاسخ به سوالات مطرح شده در توسط-نظر سنجی برای پر کردن 24, خالی, در, Madhya Pradesh (فایل)بو

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

آقای Scindia شد در پاسخ به سوالات مطرح شده در توسط-نظر سنجی برای پر کردن 24, خالی, در, Madhya Pradesh (فایل)

بوپال:

Jyotiraditya Scindia که حامیان بزرگ به ثمر رساند در Madhya Pradesh کابینه گسترش امروز اعلام کرد که بازگشت خود را به خط مقدم سیاست خارجه پس از ماه ها سکوت و گمانه زنی با هدف یک بوش در سابق کنگره همکاران: "ببر zinda hai".

این رهبر بی جی پی به تازگی انتخاب شده به Rajya سبها, شدت انتقاد کرد, در کنگره حزب خود را از 19 سال تا زمانی که او را ترک کردند.

"من نمی نیاز به هر گونه گواهی از کمال نات و نه Digvijaya سینگ. حقایق قبل از اینکه مردم چگونه آنها را غارت دولت در 15 ماه" او به نقل از گفتن خبرگزاری ANI.

"این وظیفه ماست که به مبارزه با بی عدالتی است. حتی اگر آن را به معنی جنگ و سپس Jyotiraditya Scindia خواهد بود در خط اول جبهه. برای دو ماه گذشته مردم شده اند در تلاش برای لکه دار کردن شخصیت من. من می خواهم به آنها بگویم - ببر abhi zinda hai (ببر هنوز زنده است)," او گفت: استقراض محبوب فیلم هندی عنوان.

آقای Scindia شد در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا MLAs که عبور بیش از به بی جی پی با او را در پیدا کردن آن به چالش کشیدن به نفع خود-سنجی به دلیل در ماه سپتامبر برای پر کردن 24 خالی در Madhya Pradesh مجمع. بیست و دو کرسی کاهش یافت و خالی پس از کنگره MLAs وفادار به Jyotiraditya Scindia ترک, پایین آوردن کمال نات دولت و فعال کردن BJP را تصاحب کنید. دو MLAs درگذشت.

پس از آقای Scindia پیوست BJP به MLAs به دنبال او به حزب. یازده نفر از آنها پاداش با کابینه پست در Madhya Pradesh امروز.

وزیر Shivraj سینگ Chouhan 34 وزیران پس از امروز سوگند مراسم است. از این 59 درصد برنده 2018 دولت در انتخابات در یک BJP بلیط. باقی مانده 41 درصد -- 14 وزرای -- در حال سابق کنگره (سه در زمان ادای سوگند در ماه آوریل). در کمال نات رهبری کنگره دولت تنها شش وزرای شد آقای Scindia حامیان. BJP دولت 11 از هواداران خود.

شاید برای اولین بار در تاریخ دولت, 14 وزیران باید برای برنده شدن در انتخابات به امن خود را به عضویت در مجمع.

"هر انتخابات یک چالش است. اما مردم Madhya Pradesh در حال آگاهانه بسیاری است. 15 ماه (کنگره) دولت شاهد انواع و اقسام فساد و reneging در وعده. در حال حاضر ما یک دولت بی جی پی به رهبری Shivraj سینگ Chouhan که همواره معتقد بودند در خدمات عمومی. ما با اعتماد به نفس از پیروزی در تمام 24 کرسی" آقای Scindia گفت.

49 ساله و رهبر سکوت در سه ماه گذشته باعث حدس و گمان های زیادی از جمله بحث در مورد او "حسرت" سوئیچ به BJP.

در تمام طول مذاکرات و ادامه داد: دولت برای کابینه نقاط به عنوان آقای Chouhan و آقای Scindia تحت فشار قرار دادند برای وفاداران.

اختلاف بیش از اسکله تاخیر کابینه گسترش و آقای Chouhan زد دولت خود را با نازک پنج عضو کابینه در coronavirus بحران است.

آقای Scindia در نهایت غالب و آقای Chouhan مجبور شد برای زنده با کمتر از نامزدها در تیم جدید خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب