کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom می گوید او نمی دانست که تسلا بازگشایی کارخانه خود هجوم coronavirus سفارشات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیاغنی Pedroncelli | APکالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شگفت زده

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا

غنی Pedroncelli | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شگفت زده شد روز دوشنبه هنگامی که یک خبرنگار که او را مطلع تسلا در حال حاضر بازگشایی آن فرمونت کارخانه برای از سرگیری تولید.

"آن را به عنوان تنها به ذکر من نیاز به جزئیات آن. درک من این است که من راه می رفت تا به جایگاه امروز که نیست در این مورد. من در تلاش برای نظارت بر صدها هزار نفر از کسب و کار در سراسر ایالت کالیفرنیا" فرماندار گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

به عنوان CNBC که قبلا گزارش شده تولید کارکنان بودند رزرو برای تغییرات در این هفته شروع یکشنبه در تسلا. روز دوشنبه تلویزیون محلی پخش نشان داد کارکنان اتومبیل های جریان به شرکت پارکینگ.

تسلا رسیده به کارکنان در روز جمعه به برنامه شیفت. بیش از آخر هفته Elon Musk در زمان به توییتر اعلام کرد که تسلا بود پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی که در آن فرمونت واقع شده است و را تسلا ستاد و احتمالا همه عملیات خود را از وزارت امور خارجه در پاسخ به Covid-19 سلامت سفارشات.

مشک قبلا به نام سرپناه در محل سفارشات و دستورات بهداشتی مؤثر تسلا "فاشیست." پس از Newsom کنفرانس خبری مشک توییتی که "تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین. من خواهد بود در خط با هر کس دیگری. اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد."

سه فرمونت کارکنان CNBC گفت که آنها برنامه ریزی برای بازگشت به کار این هفته اما فقط می خواستم اگر کارخانه امن تلقی در میان همه گیر. کارکنان درخواست نام خود را فاش نخواهد شد و به آنها مجاز توسط این شرکت به انجام مصاحبه مطبوعاتی.

یکی گفت: آنها آغاز شده بود به دنبال کار دیگری ترس است که آنها نمی خواهد بود قادر به پایبندی به پروتکل های ایمنی از جمله اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات توصیه شده برای محافظت در برابر Covid-19 در حالی که مونتاژ اتومبیل در فریمانت. عدم پایبندی به پروتکل می تواند در خود بیمار شدن و یا از کار اخراج شده و پس از آن فاقد شرایط لازم برای بیکاری آنها گفت.

در کارخانه و کارکنان اغلب از نظر جسمی خسته کننده وظایف در نزدیکی در حالی که دست زدن به تجهیزات مشابه. آنها لازم نیست که زمان زیادی برای مرخصی به شستن دست های خود کارکنان تمام اشاره کرد و حمام و سرویس بهداشتی در کارخانه نیست همیشه در یک شرایط بکر.

CNBC خواسته مقامات محلی که چگونه آنها را پاسخ به تسلا بازگشایی کارخانه خود را در برابر county health سفارشات و توصیه های موقت بهداشت عمومی افسر دکتر اریکا تابه.

یک سخنگوی Fremont منطقه سرپرست دفتر در آالمدا کانتی شاون ویلسون نوشت: در یک ایمیل پاسخ: "منظور متحده است که سوال خود را از اجرای سمت چپ به محلی پلیس آژانس بنابراین سوال شما باید به فریمانت اداره پلیس. اگر تسلا نقض نظم آن خواهد بود فرمونت اداره پلیس تصمیم به اجرا یا اجرا نمی کند."

در بعد از ظهر دوشنبه Alameda County Sheriff و آالمدا کانتی عمومی مراقبت های بهداشتی خدمات آژانس گفت : "امروز مارس 11 ما آموخته است که کارخانه تسلا در فریمانت باز کرده بود فراتر از حداقل عملیات اساسی. ما اطلاع تسلا است که آنها فقط می تواند به حفظ حداقل عملیات اساسی تا زمانی که ما یک طرح است که می تواند اجرا مطابق با محلی بهداشت عمومی ،

این شهرستان نیز اشاره کرد: "ما به طور جدی ارتباط با ما انتقادات و پیشنهادات و درک تسلا خواهد شد ارسال یک سایت خاص طرح بعد از امروز به عنوان مورد نیاز تحت ایالت کالیفرنیا راهنمایی و چک لیست برای ساخت صادر شده در مارس 7. ما نگاه رو به جلو به بررسی تسلا برنامه ریزی و آینده به توافق بر پروتکل و یک جدول زمانی برای بازگشایی با خیال راحت."

فریمونت اداره پلیس نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب