6 برنامه است که تمیز کردن آسان (یا حداقل قابل تحمل تر)

تا آنجا که شما ممکن است وحشت زده برای دیدن هفتگی خود را روی صفحه نمایش به روز رسانی در زمان شما احتمالا می دان

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399

تا آنجا که شما ممکن است وحشت زده برای دیدن هفتگی خود را روی صفحه نمایش به روز رسانی در زمان شما احتمالا می دانید که یک تعداد انگشت شماری از برنامه های شما نمی توانید تصور کنید (و یا نمی خواهید به تصور) زندگی خود را بدون. شما حتی ممکن است آنها را تقسیم به پوشه ها برای کار, در خانه, سرگرمی, مواد غذایی و خرید—برای یک دلیل خوب—به دلیل وجود به نظر می رسد به یک برنامه اساسا برای همه چیز.

حتی وقتی که می آید برای تمیز کردن و کارهای خانه وجود دارد برنامه های که طراحی شده اند به کار احساس می کنید آسان تر است. در حال حاضر که بسیاری از مردم صرف بیشتر وقت خود را در خانه از همیشه سخت تر است به چشم پوشی از کسانی که مزاحم کارهای خانگی.

"این فوق العاده مهم به اولویت بندی نه فقط یک آشپزخانه تمیز و یا زندگی در فضا بلکه در تمیز کردن هوا در محیط داخلی می گوید:" آلیسون ایوانز از بنیانگذاران غیر سمی تمیز کردن نام تجاری شعبه اصول. برای ایوانز به این معنی که با تمرکز بر روی محصولات غیر سمی مواد تشکیل دهنده. برای شما صرف زمان بیشتری را در خانه ممکن است این معنی است که شما در نهایت انجام تمیز کردن عمیق شما شده است قرار دادن کردن وقتی که می آید به وسایل آشپزخانه خود را. یا شاید به این معنی تجدید نظر در چگونه شما تقسیم کارهای خانه بین شما و شریک زندگی خود را. هر آنچه که شما امیدوار به تمرکز بر روی وقتی که می آید برای تمیز کردن وجود دارد به احتمال زیاد یک برنامه است که می تواند کمک کند.

بهترین برای افرادی که می خواهید برای محول کردن کارهای خود در خانواده: OurHome

بهترین برای افرادی که می خواهید برای جلوگیری از مواد سمی: ThinkDirty

بهترین برای افرادی که می خواهید به برون سپاری کار: Takl

بهترین برای افرادی که در لباس های شسته شده: روز رختشویی

بهترین برای افرادی که عشق To-Do List: Tody

بهترین برای افرادی که نمی توانند کودکان خود را به انجام کارهای: راحت واسودهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن