برچسب خرید استخر پیش ساخته 10 متری - پول اینتکس

مدل کلاسیک و قدیمی استخر همان استخر بتنی است که در درون زمین طراحی و نصب میشود. استخرهای پیش ساخته با توجه به

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مدل کلاسیک و قدیمی استخر همان استخر بتنی است که در درون زمین طراحی و نصب میشود. استخرهای پیش ساخته با توجه به سفارش مشتری در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود و به کمک نصابان با تجربه و حرفه ای در محل مورد نظر اجرا می گردد. درصورتی که در استخرهای بتنی هر شکل و ابعادی قابل اجرا هستند. استخرهای پیش ساخته برزنتی با استفاده از یک میله فلزی که دور تا دور آن در لبه بالایی نصب شده است شکل های سه بعدی متفاوتی چون مربع و مستطیل به خود می گیرند. این فریم با استفاده از جایگیریهایی بر روی پارچه برزنت تعبیه شده و در نهایت فضای سه بعدی که آب درون آن قرار میگیرد را شکل میدهند. مواد اولیه این استخر در کارخانهها تولید میشود و درون قالبهایی ریخته شده و پس از تولید در محل موردنظر نصب و راهاندازی میشود. امروزه مجموعههای مختلفی در حال ساخت وسایل پیش ساخته از جمله استخر با مواد اولیه مختلف هستند؛ اما استخر پیش ساخته اینتکس و فایبرگلاس و فلزی نیز از پر استفادهترین نوع استخرهای خانگی هستند. اینتکس برندی آمریکایی می باشد که از سال های اولیه تولید محصولات بادی در این زمینه فعالیت می کرده است و یکی از مزیت های بزرگی که دارد این است که روز به روز با پیشرفت های تکنولوژی خود با مطابقت می دهد و پیشرفت های صورت گرفته را دقیقا می توان در محصولات جدید این برند مشاهده کرد .

اما به طور کلی این استخرها بسیار باصرفه هستند و انرژی کمی را مصرف میکنند. از دیگر آیتمهای این کالا، فیلتر یا دستگاه تصفیه آب است که در کنار و بیرون از استخر نصب میشود. این چراغ می تواند جایگزین تمام چراغ های تولید شده دیگر باشد. در این فیلم میتوانید توضیحات مفیدی را درباره استخرهای فایبرگلاس به دست بیاورید! سپس لولهکشی را به حالت انتظار رها میکنیم تا مراحل تست را آغاز کنیم. هر کدام از آنها داری معایب و مزایایی هستند و شما با بررسی آنها و با توجه به شرایط پروژه خود میبایست نوع ساخت استخر را انتخاب کنید. یکی از تفریحات مورد علاقه اغلب مردم به خصوص کودکان در فضاهایی مانند مهدکودک یا ویلا و خانه شخصی، ورزشهای آبی است که این روزها با گرم شدن هوا دلچسبتر نیز میشود. از این نوع استخرها علاوه بر استفاده در خانه و ویلا میتوان برای پرورش ماهی یا جمع آوری آب باران استفاده کرد. اگر از مشتاقان این محصول باشید مطمیئنا به خرید آن مبدل خواهد شد تا شما نیز از این استخر خارقالعاده بهره مند گردید. نردبان، زیرانداز و پمپ تصفیه از جمله وسیلههای جانبی این محصول هستند که با خرید آن در اختیار شما قرار میگیرند.

عمق آبی که استخرهای پیش ساخته در اختیار شما قرار می دهند در بزرگ ترین نمونه ها بالغ بر 132 سانتی متر می باشد که برای آب تنی استاندارد است اما به درد شیرجه زدن نمی خورد . لولهای که در قسمت ورودی پمپ تصفیه آب متصل شده است را به دریچه خروجی استخر که اغلب پایینتر از دریچه ورودی قرارداد متصل کنید، و لولهای که به دریچه خروجی پمپ تصفیه آب متصل شده است را به دریچه ورودی آب استخر که اغلب در بالای بدنه استخر قرار دارد متصل کنید، سپس با استفاده از بست لولهها را محکم کنید تا آب نشتی ندهد، پس از آن اقدام به پرکردن آب استخر خود کنید، پس از پرشدن پمپ تصفیه آب را به برق متصل کنید و پمپ تصفیه کن خود را تست کنید که آب از آن عبور کند، پس از اطمینان از صحت پمپ باد نوبت میرسد بهقرار دادن نردبان محصول، پس از قراردادن نردبان روند نصب استخر پیش ساخته شما به پایان میرسد و میتوانید از محصول خود استفاده کنید.  Po st w as cre​ated wi​th G SA  Con te᠎nt G en᠎erator D emov​ersi᠎on.

نصب بدنه نیز روی استیج مخصوصی صورت می گیرد. بدنه این استخرها، تشکیل شده از 10 لایه رزین یک لایه ژلکوت مخصوص استخر (ژلکوت خاصیت آنتی باکتریال، ضد جلبک و آنتی UV دارد که مقاومت بدنه را در مقابل فرسایش نور خورشید بالا می برد). استخر پیش ساخته میتواند برای افرادی که میخواهند یک استخر کاملاً مجهز و استاندارد را مورداستفاده قرار دهند، بسیار مناسب باشد. استخر پیش ساخته فایبرگلاسی را نیز میتوان به صورت توکار و یا روکار استفاده کرد. برای کف استخر فایبرگلاس، باید چه متریالی به کار برد؟ با نصب لوله کشی و لامپ های الکتریکی، پیمانکار ساخت استخر، از میکسر بتنی برای پوشاندن آرماتور ها تنظیم شده در امتداد فضای داخلی استخر استفاده می کنند. فیلتر استخر: این نوع فیلتر در نزدیکی استخر نصب میشود اما در برخی مواقع دورتر از استخر پیش ساخته فایبرگلاس قرار دارد. این استخرها را میتوان بر روی زمین صاف مثل چمن، زمین خاکی، زمین بتنی، زمین موزاییک شده و موارد مشابه نصب و راهاندازی نمود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402