بزرگترین 1-بعد پرش در هند Coronavirus موارد اما میزان بهبودی را بهبود می بخشد

Biggest 1-Day Jump In India Coronavirus Cases But Recovery Rate Improves: 10 Points

Coronavirus موارد هند: بیش از 2,200 مرگ و میر گزارش شده است.

برجسته

 • Coronavirus موارد در هند عبور 67,000-خوانده شده را علامت
 • میزان بهبودی در ایستاده بود 31.14 درصد این صبح
 • بیش از 2,200 بیماران فوت کرده اند تا کنون

دهلی نو: هند ثبت بزرگترین واحد-روز پرش در تعدادی از coronavirus موارد با 4,213 جدید بیماران در 24 ساعت گذشته که در مجموع به 67,152 موارد تا کنون اتحادیه وزارت بهداشت گفت: این صبح است. تعداد کل مرگ و میر در هند مربوط به یکی از مسری ترین بیماری های جهان دیده می شود در دهه های اخیر افزایش یافت به 2,206; 97 نفر در 24 ساعت گذشته. میزان بهبودی در ایستاده بود 31.14 درصد صبح امروز یک بهبود قابل توجهی بیش از 26.59 درصد ثبت شده تاریخ و زمان آخرین یکشنبه. مصرف یک گام به سمت کاهش coronavirus مستند هند تنظیم شده است به راه اندازی مجدد محدود قطار مسافری خدمات از فردا; رزرو آنلاین شروع به امروز. این حرکت در می آید روز قبل از مرحله سوم از سراسر کشور مستند به پایان می رسد در مارس 17. خدمات مسافر به حالت تعلیق در پس این مستند آغاز شد 25 مارس شروع خواهد شد با 15 “ویژه” آموزش (در مجموع 30 سفر) خروج از دهلی نو و اتصال شهرستانها در آسام و بنگال Bihar, Chhattisgarh, Gujarat, Jammu, Jharkhand, Karnataka, کرالا, ماهاراشترا, Odisha, Tamil Nadu, Telangana و تریپورا و راه آهن گفت: شب گذشته.

در اینجا 10 تحولات در coronavirus موارد در هند:

 1. نارندرا نخست وزیر خواهد شد برگزاری یک جلسه با وزرای ارشد این بعد از ظهر به بحث در مورد خاموش کردن. در این نشست خواهد بود پنجم از مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus آغاز شده در مارس 25. متحده به احتمال زیاد به بحث در مورد اقتصاد ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

 2. Vande بهارات ماموریت – ماموت عملیات توسط دولت که شامل ارسال تجاری جت مسافری و کشتی های جنگی نیروی دریایی به بیش از یک دوجین کشور به رشته سرخپوستان – وارد پنجمین روز از امروز. هزاران نفر شده اند عودت بیش از آخر هفته. پنج تن از آنها را آزمایش مثبت برای coronavirus پس از فرود در کرالا است.

 3. جدید کروناویروس موارد گزارش شده در 10 ایالت و سرزمین های اتحادیه در 24 ساعت به بهبود نرخ افزایش یافته و به بیش از 30 درصد Union, وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: روز یکشنبه خبرگزاری PTI گزارش شده است. “این دلگرم کننده است که توجه داشته باشید که در 10 متحده و اتحادیه سرزمین هیچ مورد جدید پدید آمده در 24 ساعت گذشته. این Andaman and Nicobar Islands آروناچال پرادش, Dadra and Nagar Haveli, گوا, Jammu and Kashmir Ladakh مانیپور لزبين Mizoram و تامیل نادو” وزیر گفت.

 4. در ماهاراشترا 1,278 جدید COVID-19 موارد گزارش شده و پنج دولت شمارش به 22,000; بیش از 800 نفر به این بیماری در بدترین ضربه به دولت است. بمبئی یکی از بدترین آمار شهرستانها در کشور, ثبت بیش از 13,500 موارد نزدیک به 500 مرگ و میر.

 5. تامیل نادو در روز یکشنبه و ثبت یک افزایش بزرگ در COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده با 669 موارد جدید و سه مرگ و میر. دولت جنوب – یکی از بدترین آمار در کشور با توجه به همه گیر – تا کنون گزارش شده بیش از 7,200 بیماران. تعداد زیادی از موارد از یک چنای سبزی و میوه فروشی بازار که به عنوان یک کانون.

 6. جنوبی وزارت امور خارجه اعلام کرده است بزرگ تسهیلات از امروز در عدم مهار مناطق از جمله فرمت ساعات کار از مستقل و همسایگی مغازه ها و اجازه دادن به موسسات خصوصی برای عملکرد با کاهش تعداد کارکنان در محل. پمپ بنزین در دولت مرکزی و بزرگراه ها می تواند تابع 24×7 در حالی که کسانی که در شهرهای بزرگ و خارج چنای شده اند مجاز بین 6 صبح تا 8 بعد از ظهر.

 7. مگالایا نیز اجازه مغازه ها دوباره باز از امروز; هر دو خصوصی و عمومی وسایل نقلیه می تواند اجرا در سراسر کشور با 50 درصد اشغال به جز در پایتخت ایالت شیللنگ. شمال شرقی دولت ثبت شده یک مورد دیگر در روز شنبه با در نظر گرفتن دولت شمارش به 13. در حالی که یک بیمار کرده و 10 نفر دیگر بهبود یافته اند و دو نفر تحت درمان هستند.

 8. آسام به نمونه های جمع آوری شده از مردم با تب در آنفلوانزا و مشکلات تنفسی از 25,000 روستاها به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار را در سطح جامعه گسترش coronavirus. این برنامه برای پیدا کردن برنامه های گزارش نشده موارد ساری (شدید عفونت های حاد تنفسی) و ILI (Influenza-Like Illness) از هر روستای آسام و بیشتر خواهد شد درمان علامتی جزئی آنفولانزا موارد در خانه های خود.

 9. دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز یکشنبه گفت که نزدیک به 75 درصد از بیماران در سرمایه های ملی را ندارد و یا علائم خفیف به عنوان او خاطر نشان کرد که شهر “به یادگیری برای زندگی با کروناویروس”.

 10. در سراسر جهان coronavirus موارد عبور کرده اند چهار میلیون مارک. ایالات متحده — سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر از نظر تعداد مرگ و میر — در حال حاضر تایید کرد در مجموع 1,329,072 موارد است. روز یکشنبه این گزارش 776 مرگ و میر پایین ترین تنها-روز مرگ تعداد از مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im