3 مکان های که در آن کارشناسان مالی به عشق خرید فرش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.فرش می تو

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

فرش می تواند اضافه کردن گرما بافت و رنگ برای هر اتاق. اما آنها نه فقط در دکور خانه محصولات اساسی آنها نیز سرمایه گذاری قطعات—آنهایی که می تواند هزینه صدها (اگر نه هزاران دلار است.

آینده خود را رفتن به نقاط و نکاتی برای خرید فرش از افرادی که درخشان در ساخت بیشتر از یک دلار و هزینه های عاقلانه در فقط در مورد هر چیزی از جمله فرش.

آنا بارکر امور مالی شخصی متخصص و بنیانگذار LogicalDollar نقل مکان کرد از نیویورک به کلن, آلمان چند ماه پیش و مورد نیاز برای تزیین آپارتمان جدید. او در بر داشت یک فقط سمت راست فرش در Facebook, بازار, که اجازه می دهد تا شما را به خرید و فروش اقلام با دیگران در جامعه خود را.

آپارتمان درمانی: توصیف سبک خود را.
آنا بارکر: من دوست دارم بسیار معروف جنسیت آشپزخانه مینیمالیسم که هم راستا با کلی صرفه طبیعت است. اتاق خواب من است چند قطعه در رنگ های سفید و خاکستری با یک پاپ از رنگ.

در: چه چیزی شما را در یک نگاه با کیفیت فرش?
AB: الیاف طبیعی مانند پشم و پنبه طولانی تر از الیاف مصنوعی است. در همان زمان آنها نیز گران تر است و می توان آن را سخت به بگویید که تفاوت فقط به دنبال در یک فرش. اگر شما در حال خرید فرش دست دوم, این می تواند روی حیله و تزویر از آنجا که شما همیشه نمی توانید چک کنید یک تگ مثل شما می تواند در یک فروشگاه. سوال از پایین شمع یا شمع بالا نیز می تواند بر فرش دوام کم شمع فرش به طور کلی بودن آسان تر برای تمیز نگه داشتن و در نتیجه رسیدگی به آخرین طولانی تر است. در یک دنیای ایده آل من می خواهم چوب به طور انحصاری برای فرش دستباف است که می تواند برای همیشه لطفا برای آخرین. متاسفانه, آنها تمایل به هم نسبتا قیمت های شیب دار. به نظر من که در آن من قصد دارم برای قرار دادن فرش. که اگر آن را به جایی که باید بیشتر ترافیک پا و دوام و مهم تر می شود. من همچنین می خواهم به ترویج توسعه پایدار به عنوان آنجا که ممکن است به این معنی بیشتر با دوام فرش در حال راه رفتن به منظور کاهش زباله در دراز مدت است.

در: آیا شما بهترین راهنمایی برای خرید فرش?
AB: در حالی که من خوشحالم برای پیدا کردن دست دوم فرش آنلاین من همیشه مطمئن شوید که برای رفتن و دیدن آنها در فرد است. رنگ اغلب می تواند بسیار متفاوت بر روی صفحه نمایش در مقایسه با واقعیت به علاوه شما همیشه می خواهید را به مطمئن شوید که شما خوشحال با این شرط که آن را در واقع نه فقط آنچه که در تبلیغات ادعا می کند.

Wayfair دارای یک طیف گسترده ای از فرش به از را انتخاب کنید در قیمت های مختلف امتیاز می گوید سندی یونگ شخصی و امور مالی کارشناس و نویسنده کتاب "پول استاد" که به تازگی خریداری یک فرش برای اتاق نشیمن خود را در سایت تجارت الکترونیک است. به علاوه حمل و نقل رایگان است که باد او را می گوید.

آپارتمان درمانی: توصیف سبک خود را.
سندی یونگ: مدرن و کلاسیک با لهجه های طلا.

در: چه چیزی شما را در یک نگاه با کیفیت فرش?
SY: پس من دو حیوان خانگی خرگوش, آنها تمایل به جویدن چیزهایی مانند baseboards. من می خواستم برای پیدا کردن یک شمع کم فرش به طوری که این امر مانع من خرگوش از پاره شدن آن را به خرد و یا تلاش برای نقب زدن به فرش ایجاد علائم ابتدا. شمع کم فرش برای اتاق مانند اتاق نشیمن است که تجربه بسیاری از (و پنجه) ترافیک چرا که آنها آسان به خلاء است.

در: آیا شما بهترین راهنمایی برای خرید فرش?
SY: اندازه گیری فضای شما و مطمئن شوید که شما پیدا کردن یک فرش است که متناسب با مبلمان خود را. شما نمی خواهید به یک فرش است که بیش از حد کوتاه یا بیش از حد طولانی و یا دیگری آن را خواهد نگاه از محل.

انواع فرش در Rugs.com یک نقطه فروش برای جن اسمیت یک کارشناس امور مالی شخصی نویسنده و خالق ModernFrugality.com که به تازگی خریداری یک فرش برای اتاق نشیمن خود را در سنت پترزبورگ ،

آپارتمان درمانی: توصیف سبک خود را.
جن اسمیت: Thrifted مینیمالیسم.

در: چه چیزی شما را در یک نگاه با کیفیت فرش?
JS: بررسی بزرگ. من می خواستم یک فرش است که می نگه دارید تا در مناطق ترافیک بالا و من می دانستم که به معنای شمع های کوتاه و محکم زیرین اما حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را تا به ویژگی های آن شما نمی دانید که چگونه آن را نگه دارید تا در دنیای واقعی. من با تکیه بر نظرات به من بگویید اگر من در گرفتن آنچه که من می خواستم.

در: آیا شما بهترین راهنمایی برای خرید فرش?
JS: نمی overthink آن است. من قرار داده بسیاری از خرید با توجه به تجزیه و تحلیل فلج اما در پایان یک فرش خرید چیزی است که شما نمی خواهید به صرف مقدار زیادی از زمان و انرژی به. اگر فرش کار نمی کند, بسیاری از فروشگاه های ارائه رایگان 30 روز می گرداند. اگر شما از خواب بیدار یک روز صبح و تصمیم می گیرید شما می خواهید به مجددا اراستن شما می توانید فروش فرش در Facebook بازار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب