مردم شروع به درخواست دوستان خود را به Covid-19 آزمایشات قبل از حلق آویز کردن

دنیس یون راست به تازگی میزبان یک روز یادبود کباب جایی که مهمانان خود را به حال درجه حرارت گرفته شده و در زمان

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

دنیس یون راست به تازگی میزبان یک روز یادبود کباب جایی که مهمانان خود را به حال درجه حرارت گرفته شده و در زمان Covid-19 آنتی بادی آزمایش های قبل از آنها مجاز است.

حسن نیت ارائه میدهد از NxtStop

به عنوان بیشتر مکان در سراسر ایالات متحده دوباره باز مردم شروع طرح رویدادهای اجتماعی دوباره.

اما برای برخی از این تجمعات جدید شامل اقدامات برای کاهش خطر گسترش Covid-19.

در لس آنجلس, جی ال وی پراساد و هم اتاقی خود دنیس یون که یک پزشک به تازگی میزبان یک روز یادبود کباب. قبل از مهمانان می تواند وارد یون اداره Covid-19 آنتی بادی انگشت-prick test ساخته شده و سپس آنها را صبر ده دقیقه برای نتایج. آنتی بادی آزمایش به طور معمول ثبت نام مثبت اگر یک فرد شده است در معرض این بیماری حتی اگر آنها را نشان نمی دهد علائم.

پراساد و یون همچنین با استفاده از مادون قرمز پیشانی دماسنج برای بررسی اگر هر مهمان به حال تب یک علامت شایع Covid-19. اگر چه هیچ مهمانان آزمایش مثبت آنتی بادی و یا نشان داد نشانه هایی از یک تب پراساد گفت که او و هم اتاقی خود را تهيه و به نوبه خود مردم را دور اگر آنها تا به حال.

"این تنها چیزی هوشمند برای انجام, و من فکر نمی کنم ما می دانیم هر کسی که می ام و اعتراض به آن" پراساد گفت.

علاوه بر این پراساد دست از ماسک های صورت از NxtStop مستقیم به مصرف کننده پوشاک با نام تجاری است که او سرمایه گذاری کرد. اگر چه کباب, بود, بیشتر, هوای آزاد, رویداد, مهمانان خواسته شد به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل.

"ما برخی از حس بازگشت به حالت عادی," پراساد گفت. "حداقل این مسیر چگونه است که ممکن است رخ دهد."

جی ال وی پراساد به تازگی میزبان یک روز یادبود کباب جایی که مهمانان خود را به حال درجه حرارت گرفته شده و در زمان Covid-19 آنتی بادی آزمایش های قبل از آنها مجاز است.

حسن نیت ارائه میدهد از NxtStop

استانداردهای جدید از قوانین و مقررات

از نیاز به Covid-19 آزمون به پوشیدن ماسک در داخل خانه مردم ایجاد استانداردهای جدید از آداب اجتماعی مناسب برای جدید "عادی" زندگی در میان coronavirus.

برای به حداقل رساندن گسترش این بیماری در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه ماندن شش فوت از هم جدا پوشیدن چهره و پوشش و حفظ بافت و دست عفونی دستی هر زمان که مردم سرمایه گذاری در خارج. CDC همچنین اشاره می کند که فضاهای داخلی هستند ریسک از بودن در خارج از منزل و صرف زمان بیشتری را با افرادی که ممکن است آلوده و باعث افزایش خطر انتقال است.

ایوان Malina درخواست دوستان خود را به Covid-19 آزمون خود را قبل از سفر برنامه ریزی شده برای چهارم جولای.

حسن نیت ارائه میدهد از ایوان Malina

برای چهارم جولای ایوان Malina از بروکلین در حال برنامه ریزی یک سفر با دوستان به دریاچه جورج, New York. گروه 10 است و اجاره یک خانه بزرگ که در آن آنها می توانند خود را حفظ فاصله از یکدیگر دارند و همه موافقت کردند به استفاده از ماسک در حالی که در داخل. علاوه بر این گروه در حال برنامه ریزی برای استفاده از بشقاب یکبار مصرف و ظروف در طول جمع آوری شده است.

مهمتر از هر کس به یک Covid-19 تست قبل از سفر Malina گفت.

"ما قصد داریم به یکی دیگر جامعه است. این امر می تواند واقعا بد اگر ما رفت وجود دارد و کسی تا به حال از آن و گسترش آن" Malina گفت. "بسیاری از مسائل با Covid است که کمتر در مورد حفاظت از خود و حفاظت از دیگران است."

Malina درخواست دوستان خود را به آزمون در عرض یک هفته قبل از سفر پس از آن خودداری از هر گونه مخاطره آمیز فعالیت های که در آن آنها می تواند تبدیل به آلوده قبل از جمع آوری. اگر کسی تست مثبت Malina گفت: گروه بازپرداخت خواهد شد که دوستان خود را بخشی از اجاره تعطیلات.

"این بی سابقه است," Malina گفت. "پرداخت کمی بیشتر به این دلیل که دوست شما مریض شدم من فکر نمی کنم که رفتن به زحمت هر کسی."

سارا Broyles مرکز ردیف پایین و دوستان او تصمیم گرفت همه آنها را Covid-19 آزمایشات قبل از آینده او housewarming.

حسن نیت ارائه میدهد از سارا Broyles

در سان فرانسیسکو سارا Broyles نقل مکان به یک آپارتمان جدید فقط قبل از این شهرستان تصویب آن پناهگاه در محل سفارش در ماه مارس است. این مستند scuttled برنامه های خود را برای یک حزب housewarming.

به تازگی او تصمیم گرفت به دوباره سعی کنید. او رسیده به دوستان نزدیک خود بپرسید که چگونه آنها احساس می کنید که در مورد نوع hangout و در مجموع این گروه تصمیم گرفت که آنها را عشق به هم-تا زمانی که هر کس در زمان Covid-19 تست قبل از این رویداد.

"من نمی خواهم به مطمئن شوید که هر کس احساس راحت بودن در محله های نزدیک به هم" Broyles گفت. "اگر ما این کار را به راه راست من آن را دوست دارم احساس خوب خواهد بود به انجام."

برای Broyles که تا به حال هرگز به تنهایی زندگی می کردند قبل از میزبانی دوستان در محل خود برای اولین بار خواهد بود که یک نقطه عطف است.

"همه ما صحبت در گوشی و FaceTimed و بزرگنمایی یک دسته و بزرگ" او گفت:. "اما البته ما از دست صرف وقت با هم."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب