نیروهای مسلح دریافت قدرت های ویژه بیش از سلاح های خرید, Rs 300 کرور کلاه

دولت در حال حاضر به تصویب خرید 33 خط مقدم جت های جنگنده (بازنمودی)دهلی نو: در میان تنش بین هند و چین بیش از لا

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399
Armed Forces Get Special Powers Over Weapons Purchase, Rs 300 Crore Cap

دولت در حال حاضر به تصویب خرید 33 خط مقدم جت های جنگنده (بازنمودی)

دهلی نو:

در میان تنش بین هند و چین بیش از لاداخ مرز اختلاف - سوخت توسط کشتن 20 سربازان هندی ماه گذشته - نیروهای مسلح اعطا شده است قدرت های ویژه برای خرید تا 300 تومان کرور روپیه از سلاح ها و تجهیزات برای "اورژانس عملیاتی مورد نیاز" وزارت دفاع گفت.

تصمیم گرفته در یک DAC (دفاع کسب شورا) نشست به رهبری وزیر دفاع Rajnath Singh, کوچک خواهد شد تهیه جدول زمانی و اطمینان از ارتش سلاح های جدید و تجهیزات در عرض 12 ماه از قرار دادن سفارش.

"DAC تفویض قدرت برای پیشرفت فوری سرمایه کسب موارد به Rs 300 کرور به نیروهای مسلح برای دیدار با اورژانس نیازهای عملیاتی" یک صدای جیر جیر توسط وزارت گفت.

"این خواهد شد کوچک تهیه جدول زمانی و اطمینان از قرار دادن سفارشات در عرض شش ماه و شروع تحویل در عرض یک سال" صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: وجود خواهد داشت بدون درپوش در تعدادی از تهیه برنامه این معنی که نیروهای مسلح می تواند دستورات متعدد - تا زمانی که هر یک تومان 300 کرور یا کمتر است.

به گزارش خبرگزاری PTI ویژه نشست DAC برگزار شد به بحث در مورد امنیت ملی در امتداد مرزهای شمالی از جمله Ladakh, و نیاز به تقویت نیروهای مسلح.

در اوایل این ماه در وزارت دفاع مورد تایید تهیه 33 خط مقدم جت های جنگنده تعدادی از سیستم های موشکی و نظامی دیگر سخت افزار در هزینه 38,900 تومان کرور.

با توجه به PTI این شامل 21 MiG-29s از روسیه و 12 Sukhoi-30s از دولت-اجرای هال (Hindustan Aeronautics Limited). تهیه 248 ASTRA BVR (beyond visual range) Air-to-Air missile سیستم و دیگر سیستم های موشکی نیز تایید شده است.

نخست وزیر نارندرا مودی که ساخته شده یک سفر دو روزه به لاداخ روز پس از این سربازان کشته شده در خشونت آمیز چهره با چین برای اولین بار از سال 1975 - افغانستان است که نوسازی نیروهای مسلح یک اولویت برای دولت است.

او همچنین گفت: دولت خواهد تعادل "آواز محلی" - برای افزایش تولید و کمک به یک coronavirus-کتک اقتصاد - با وارد کردن مدرن دفاع تکنولوژی از سراسر جهان است.

تنش بین هند و چین را تهدید به مارپیچی خارج از کنترل پس از 20 سربازان هندی کشته شدند در شرق لاداخ را Galwan Valley منطقه در ماه گذشته.

پس گسترده در سطح ارشد نظامی ایران بین دو, شده است وجود دارد یک درجه متقابل متارکه با هر طرف برداشت توسط دو کیلومتر. اما این وضعیت هنوز هم فرار.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن