شما می توانید جعلی یک پیاده روی در گنجه بزرگ با IKEA اتاق خواب چیدمان ترفند

چه کسی در میان ما نیست می خواست برای یک پیاده روی در گنجه است ؟ حتی فقط یک teensy کوچک پیاده روی در گنجه. چیزی

توسط ELEMENTORSITE در 4 خرداد 1399

چه کسی در میان ما نیست می خواست برای یک پیاده روی در گنجه است ؟ حتی فقط یک teensy کوچک پیاده روی در گنجه. چیزی وجود دارد به طوری رضایت بخش در مورد این ایده که قادر به راه رفتن به یک فضای جداگانه و آماده شدن برای روز کاری یا یک شب تاریخ. فضا وجود دارد برای همه چیز—کفش و لوازم جانبی و البته لباس. برای تلفن های موبایل رضایت بخش مناسب است ؟

حتی اگر خانه یا آپارتمان خود را ندارد یک پیاده روی در گنجه در حال حاضر IKEA ممکن است فقط یک ترفند است که ایجاد خواهد شد به هر حال (اگر شما یک کمی تکان دادن اتاق).

ایده این است که اساسا به جلو و خواب خود را دور از دیوار برای ایجاد یک فضای کوچک پشت سر با بالین اقدام به عنوان یک نوع تقسیم کننده اتاق. که منطقه جداگانه در هنگام نصب با پوشاک قفسه یا کمد ایستاده می تواند در خدمت به عنوان یک فضای اختصاص داده شده برای stashing لباس های خود را و آماده شدن.

آن را نمی کند نگاه سنتی مانند پیاده روی در گنجه بزرگ, البته, اما آن را نشانی از مسدود کردن فضا است که شما هم اکنون می توانید برای استفاده از یک چیز خاص است. گاهی اوقات ایجاد فضاهای جداگانه برای دنیوی وظایف روزانه مانند آماده می تواند زندگی را که بسیار ساده تر.

اگر شما تا کنون شده است به اندازه کافی تیره بخت به یک اتاق بدون گنجه در همه (هر کسی که زندگی در یک شهر بزرگ است و احتمالا وجود دارد) و سپس شما می دانید که چگونه هرج و مرج می توان آن را به هر یک محل برای قرار دادن لباس. ایجاد یک تعیین شده آماده شدن فضا به این معنی است که لباس لوازم جانبی و کفش (و همچنین آرایش اگر شما اتاق را برای یک آینه) به این معنی است که همه چیز باقی می ماند در یک نقطه. و درهم و برهمی باقی می ماند در یک نقطه بیش از حد.

ایده این است که برای پنهان کردن انبوهی از پشت لباس خواب خود را, البته, اما آن را بیشتر مفید است که آنها را در تخت خود را دیگر ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن