اپل تامین کننده TSMC برای ساخت 12 میلیارد دلار تراشه کارخانه در ایالات متحده

موریس Tsai | بلومبرگ | گتی ایماژTaiwan Semiconductor Manufacturing Co (TMSC) گفت: در روز جمعه آن را خواهد ساخت

توسط ELEMENTORSITE در 26 اردیبهشت 1399

موریس Tsai | بلومبرگ | گتی ایماژ

Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TMSC) گفت: در روز جمعه آن را خواهد ساخت نیمه هادی تسهیلات در آریزونا به عنوان نگرانی های رشد در واشنگتن در مورد امنیت فن آوری زنجیره تامین است که تا حد زیادی متمرکز در آسیا است.

کل هزینه های این پروژه را 12 میلیارد دلار با TSMC ادعا آن را به طور مستقیم ایجاد 1,600 شغل. ساخت و ساز برنامه ریزی شده است برای شروع در سال 2021 در چه خواهد بود TSMC دوم ساخت سایت در آمریکا

کارخانه خواهد شد با تمرکز بر تولید به اصطلاح 5 نانومتری تراشه آخرین تکنولوژی نیمه هادی که امروز ساخته شده است.

TSMC تصمیم به ساخت یک جدید ایالات متحده تراشه گیاه می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به مورد مداقه قرار دادن فن آوری جهانی زنجیره تامین بر اساس آن شرکت های آمریکایی در تکیه می کنند. دولت به دنبال کاهش اتکا به چین, یک شاهکار است که ممکن است بسیار آسان کارشناسان قبلا گفته CNBC.

در طول ریاست جمهوری خود تهمت نیز نگاه به تولید بازگشت به ایالات متحده

در حالی که TSMC است که یک شرکت تایوانی آن را گیاهان در چین و اتحاد بزرگ مشتریان چینی مانند هواوی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به قانون این است که اگر اجرا شود نیاز به شرکت های ایالات متحده با استفاده از chipmaking تجهیزات برای درخواست مجوز قبل از تهیه Huawei با توجه به گزارش رویترز در ماه مارس است.

"این معامله تقویت متحده آمریکا امنیت ملی در زمانی که چین در تلاش است تا تسلط برش لبه تکنولوژی و کنترل بحرانی در صنایع" وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در یک صدای جیر جیر.

ایالات متحده گسترده تر علیه شرکت های چینی مانند فهرست سیاه Huawei در سال گذشته شده است به طور گسترده دیده می شود به عنوان یک تلاش برای آهسته کردن پیشرفت جهان دومین اقتصاد مهم نسل بعدی مناطق tech.

TSMC گفت: این تصمیم برای ساخت نیروگاه جدید با "درک متقابل و تعهد به حمایت از دولت فدرال ایالات متحده و ایالت آریزونا است."

"این پروژه از مهم اهمیت استراتژیک برای پر جنب و جوش و رقابتی ایالات متحده نیمه هادی اکوسیستم را قادر می سازد که پیشرو شرکت های ایالات متحده برای خود ببافند لبه برش محصولات نیمه هادی در داخل ایالات متحده و بهره مندی از نزدیکی جهانی نیمه هادی ریخته گری و اکوسیستم" این شرکت در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن